Skocz do zawartości

Zostawienie starych tablic


Jaromior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kiedys interesowałem się tym tematem. Ale w końcu nie wiem jak to było.

Czy mogę zostawić czarne tablice/zielone z motoroweru bądź innego pojazdu. Przy przerejestrowaniu pojazdu.

Jeśli nie to czy ustawodawca przewidział możliwość odstępstwa od tego. Tak jak w przypadku chyba naczep (pisze się list do ministerstwa o odstępów od warunków technicznych).

Czy można takie coś wykonać z tablicami aby zachować oryginalne z walorów historycznych bądź coś takiego ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaromior napisał:

Czy mogę zostawić czarne tablice/zielone z motoroweru bądź innego pojazdu. Przy przerejestrowaniu pojazdu.

Nie możesz.

17 minut temu, Jaromior napisał:

o czy ustawodawca przewidział możliwość odstępstwa od tego.

Nie przewidział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to regulamin forum przewidział


 

Cytat

2. Zanim zapytasz...!

To chyba podstawowa zasada wszystkich forów. Zanim przedstawisz swój problem, poszukaj w dziale problemów rozwiązanych, czy już ktoś wcześniej nie rozwiązał Twojego problemu. Może z początku wydawać Ci się to stratą czasu, jednak 10-20 minut poświęconych na szukanie to nie to samo, co 10 godzin lub nawet dni na ponowne rozpatrywanie tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.