Skocz do zawartości

Myjka do kanału


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może na wyposażeniu jakąś myjkę, szorowarkę, która może sprzątać posadzkę w kanale. Są takie ręczne o szerokości ok 35 cm. Tyle, że słyszałem, że to jest mało skuteczne na takie zabrudzenia i przede wszystkim ilość wody zwłaszcza teraz. Jeżeli ktoś ma to prosiłbym o opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo, to nie wpuszczam utytłanych błotem pośniegowym pojazdów.

Po drugie primo, to posadzka ma być łatwo zmywalna.

Po trzecie primo, zwykły mop do utrzymania czystości wystarcza.

Nie będę dociekał, co się w tym kanale odstawia, bo to nie moja sprawa. A ciekawskich uprzedzę, że ostatnio odstąpiłem od badania z powodu zapuszczonego auta. Lepiącym brudem kapało! Pokrowiec na siedzenie to za mało, bo bym go nie oderwał. Ponadto w dobie pandemii życzę sobie coby sam dowód był mi przedłożony na biurko. Bez żadnych plastików, celofanów, fatałaszków i innych bibelotów upchanych za okładki. No i na koniec z pola widzenia mają zniknąć wszelkie sanitariaty w tym używane maseczki z lewarka, lusterka...

 

A wracając do sedna tematu, to owszem, swojego czasu była myjka podłogowa do utrzymywania czystości na posadzkach w całym warsztacie. Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek na dół do kanału ktoś staszczył.

 

Czasy123688574_2024888347642103_1333236179704415412_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paprock napisał:

Ponadto w dobie pandemii życzę sobie coby sam dowód był mi przedłożony na biurko. Bez żadnych plastików, celofanów, fatałaszków i innych bibelotów upchanych za okładki.

To tak zapytam, na DR tego "milusińskiego" nie ma, a na pozostałych bibelotach siedzi i czeka żeby na Twoje łapki przeskoczyć? :nausea:

12 minut temu, Paprock napisał:

mają zniknąć wszelkie sanitariaty w tym używane maseczki z lewarka, lusterka...

Czyli jak znikną to i on, znaczy się wirus też ? :nausea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panie Cezary. Przychodzi klient i pierwsze co robi, to psika łapki. A potem tymi łapkami wyściubłuje dowodzik. Coś jeszcze? 

21 minut temu, cezary napisał:

Czyli jak znikną to i on, znaczy się wirus też ? :nausea:

- Nie k...a! W pampersach i podpaskach będę się taplał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paprock napisał:

Coś jeszcze?

Nie, dziękuję bardzo za pojaśnienie, zawsze warto posłuchać innych, żeby się czegoś nauczyć. 

:pada:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio 3 letnie Renault na BT. 14 tys przebiegu. Gdyby ktoś był bardziej wrażliwy na zapachy  ode mnie to rzygnął by w aucie na deskę...

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paprock napisał:

A szorowadło do kanału masz?

 

51 minut temu, Paprock napisał:

w dobie pandemii

Przebywa na kwarantanne 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Paprock napisał:

Po trzecie primo, zwykły mop do utrzymania czystości wystarcza.

Aleś ty w pytę filozof. Może i mop wystarcza. Jak lubisz na tym mopie latać jak baba jaga to powodzenia, mnie nic do tego. Zaraz wysnuwasz wywalone w kosmos teorie, że wpuszczam na kanał szlag wie jakie padliny, Tak przynajmniej wynika z kontekstu twojej wypowiedzi. Jak mam możliwość i normalnego szefa to dlaczego sobie nie ułatwić pracy. Poza tym twój post w żaden sposób nie jest na temat, bo nie odpowiada na moje jasno postawione pytanie. pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Paprock napisał:

(...) u mnie każda sobota to święto wiadra i mopa!

Tylko po co ? skoro :

4 godziny temu, Paprock napisał:

nie wpuszczam utytłanych błotem pośniegowym pojazdów.

:P " co nie  " :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Nie wiem jak macie z tym sprzątaniem na hali. Ja dawno dawno temu też pizgałem halę dwustanowiskową na okręgowej mopem (możecie sobie wyobrazić jaka to powierzchnia). Po zakupieniu myjki do posadzek różnica choćby w jakości wykonanego sprzątania jest bardzo znacząca o czasie nie wspomnę. A i jeszcze jedno jak jest myjka zasilana kablem to ten gad zaczepia się podczas pracy dosłownie o wszystko co tylko możliwe, o skręcaniu nie wspomnę. Także celujcie od razu w akumlatorową komfort pracy nieporównywalny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobry szef 😁

W dniu 20.01.2021 o 17:43, zbitur napisał:

 mnie szef sam ogarnia te sprawy. Uważa że nikt tak nie potrafi jak on sam 😃.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 15:30, Paprock napisał:

u mnie każda sobota to święto wiadra i mopa!

u mnie każdy koniec pracy . w deszczową czy śnieżną  pogodę czy po każdym pojeździe ściągaczką  zbieram wodę.

do posadzki mam maszynę myjącą a kanał ręcznie myję ( mopem albo samą ściągaczką ). od czasu do czasu przyjdzie chłopak " myjkowy" z warsztatu ogarnąć.

W dniu 20.01.2021 o 11:27, Paprock napisał:

nie wpuszczam utytłanych błotem pośniegowym pojazdów.

to w śnieżną zimę nie robisz nic ? przecież z podwozia śniegu i błota nikt nie zgarnie . ja śnieżne czapy z dachów tez proszę o zrzucenie ale z podwozia zawsze coś skapnie w kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.