Skocz do zawartości

Ursus c360 rejestracja


Jacek21314

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.04.2022 o 08:47, michal_k napisał:

A posiadasz do niego dowód własności?

Nie posiadam nic ten ciągnik mój dziadek ma od jakiś 32-35 lat 

 

W dniu 2.04.2022 o 10:21, wojteczek napisał:

obawiasz się że Twój pojazd może zostać zabezpieczony do wyjaśnienia sprawy,

Tak, nie chce stracić ciągnika do wyjaśnienia sprawy liczę na to że właściciel drugiej sztuki zrobił jakiś przekręt i chciałbym mu pokazać zdjęcia oryginału u mnie na moście widać nr nawozia i mam oryginalna tabliczkę więc zakładam że tamten jest kombinowany jeśli tamten właściciel nie będzie chciał rozwiązać sprawy wtedy chce to zgłosić na policję bo uważam że nie biorę udziału w tym przestępstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne zdanie może mieć właściciel tego bliźniaka, też jest w jego rodzinie od x lat i ma na niego papier a Ty przychodzisz i próbujesz go szantażować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę bardziej że na tamtym jest dorabiana tabliczka i nie te numery na moście wtedy telefon na policję i jestem przy całej sprawie pod nachodzenie to trochę może podchodzić ale nie zabiją mnie przecież 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Harry91 napisał:

Liczę bardziej że na tamtym jest dorabiana tabliczka

On też tak będzie liczył, i co wtedy ?

W końcu to ty nie masz papierów do swojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwość że z fabryki w tym samym roku  wyjechały dwa klony ? Chyba nie ma możliwości żeby obudwa miały oryginalne tabliczki i nr na moście 

Znalazłem dziś w dokumentach od notariusza że dziadek oddał ten ciągnik rodzicom ale co mi to da jak on już jest niby zarejestrowany 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Harry91 napisał:

To jest możliwość że z fabryki w tym samym roku  wyjechały dwa klony ? Chyba nie ma możliwości żeby obudwa miały oryginalne tabliczki i nr na moście 

Nie jest to wykluczone. Może ten drugi fabrykę opuścił jako c-4011 lub c-355 a tabliczkę ma zastępczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz o ciągniku z identycznymi danymi w systemie  , to czy masz pewność ,że to nie są dane posiadanego prze ciebie egzemplarza. Spotkałem się też z taką sytuacją ,że w bazie CEP istniał jeden ciągnik pod dwoma pozycjami - pod starym i nowym numerem rejestracyjnym. Warto byłoby sprawdzić czy jest aktywność dla tego pojazdu na koncie w CEPobooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być to mój bo jest z innego powiatu ma rejestrację WWY czyli już białe. W systemie jest c360 z tego samego roku 83 więc w tym roczniku już nie było c4011 i c355  ? Czy ktoś jest w stanie sprawdzić mi to dokładniej po nr nadwozia 47.... ? 

Edytowane przez IVVO
Na wniosek zakładającego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ursusów z tym numerem jest 3.Jeden bez modelu i numeru rejestracyjnego (w CEP jest ----) ale badanie miał w 2018 zrobione, drugi C 360 a trzeci C 330. Wasze papiery to chyba odleciały daleeeeeko już lata temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy ten ciągnik od jakiś 32-35 lat dziadek kupił go od wuja wuj od jakiejś firmy co wycinki lasu prowadziła. Czy ten drugi c360  ma nr rejestacyjny ? Czy są roczniki podane lub jakieś inne informacje gdzie je jak kolwiek je zlokalizować? W WK się dowiedziałem że jest zarejestrowany ten sam rocznik model na tablicach WWY nic więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organ wydający dok.: [1435] STAROSTWO POWIATOWE W WYSZKOWIE
Data wydania dok.: 2011-09-15+02:00  to ten z 1983 który ma być Twoim klonem

Kolejny jest 1983 bez numerów rejestracyjnych i przeszedł OBT na stacji WPZ w 2018 roku. Brak zarówno numerów rej jak i modelu. Jak to przeszło BT to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Harry91 napisał:

My mamy ten ciągnik od jakiś 32-35 lat dziadek kupił go od wuja wuj od jakiejś firmy co wycinki lasu prowadziła.

Tylko szkoda że przez tyle lat żaden wuj,stryj, dziadek, notariusz i kto tam jeszcze brał w tym udział nie zainteresował brak DR.

Sprawa prosta kupiliście traktor bez papierów lub ktoś je komuś później sprzedał🤐 a teraz problem bo fajnie by było zarejestrować. Pewny jesteś ze masz oryginał to zgłoś ten fakt na policję i oni niech dochodzą... No chyba że jednak pewności nie ma i stąd to poszukiwanie...???

Swoją drogą od dawna jestem pełen podziwu dla osób które tak ochoczo przeszukują bazę CEP  bo ktoś tylko poprosi....

Tak wiem nikt tego niby nie broni ale jednak...

Jeszcze dodam na koniec że znam osobiście przypadek dwóch motocykli Mińsk z tego samego roku i o tym samym numerze. Oba są zarejestrowane w sąsiadujących powiatach i do obu właściciele mają dowody zakupu z dwóch różnych z Gs-ow.

Także da się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewność co do oryginału nr na tylnym moście, skrzyni i tabliczce są takie same więc wiem że to oryginał. W akcie notarialnym jest tylko informacja że ciagnik c360 nie ma nr rejetracyjnego ani nadwozia wiec to nie pomaga. Kiedys ludzie nie zwracali wiekszej uwagi na dokumenty byl moment ze te maszyny były wyrejestrowywane Nic innego jak zgłoszenie na policję nie pozostaje mi w takiej sytuacji bo najprawdopodobniej ktoś komuś sprzedał te dokumenty tylko szkoda jeśli policja teraz zabierze obydwa ciągniki do wyjaśnienia sprawy która nie wiadomo ile czasu będzie trwała. Czy ktoś słyszał o takim czymś jak to wgl może przebiegać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Harry91 napisał:

 Czy ktoś słyszał o takim czymś jak to wgl może przebiegać? 

Gra nie warta świeczki. Można liczyć czas w latach i przy okazji pozbyć się ciągnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafi90 napisał:

Gra nie warta świeczki. Można liczyć czas w latach i przy okazji pozbyć się ciągnika

Tak myślałem dlatego chciałem policje ominąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Harry91 napisał:

W akcie notarialnym jest tylko informacja że ciagnik c360 nie ma nr rejetracyjnego ani nadwozia wiec to nie pomaga.

Czyli nie posiadasz dowodu własności tego ciągnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.