Skocz do zawartości

nowe rekory z cepiku, jestem w szoku ktoś coś?


eden

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, IVVO napisał:

O te 1504 - nr badania

Ja wiem, tzn. domyśliłem się, że chodzi o numer badania. Tyle tylko nie wiem na co wybałuszać ślepia. Duża stacja dwustanowiskowa, czynna do późnych godzin wieczornych z pełną obsadą w tym czasie i do tego w dobrej lokalizacji, jest w stanie tyle zrobić bez zadyszki. Tyle, że diagności tam nie siedzą więcej niż wklepywanie w komputer przed i po czynnościach na stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczepy robiłem badanie....i taki kwiatek, podziwiam chłopaków. Na google sprawdziłem jednostanowiskowa, liczba ludności 22.5 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aboz napisał:

Pół tego robię w podobnym czasie na PSKP.

Patrząc u mnie po okolicy , to własnie rekordy idą na wybranych podstawowych. Z naciskiem na wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało,

64 tysięczne miasto które ma 9 stacji w tym 4 okręgówki robi 26 tysięcy rocznie (tak, 26 tys) :)  

Każdy z nas pewnie zna takie/podobne miejsca.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Andrzej89 napisał:

64 tysięczne miasto które ma 9 stacji w tym 4 okręgówki robi 26 tysięcy rocznie (tak, 26 tys) :)  

Nie kumam tej matematyki. 

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że ta jedna SKP robi wszystkie pojazdy z tego miasta i pewnie jakieś z okolicy natomiast te pozostałe 8 SKP nie wykonuje żadnych BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązuję do autora że to żadna nowość, dla tej stacji jest średnia ponad 2k więc żadna nowość a są w PL stacje które mają więcej. Wniosek taki że nie ma co sobie przątać głowy tymi liczbami bo od tego jest kto inny. Trzeba pogratulować że interes wypalił i jest zainteresowanie i że chłopaki mają zdrowie i głowę na karku :)

 

Edit:

Oraz taki że stacja ma swoją renomę i to że jest spora konkurencja nie znaczy że ruch z automatu ma się rozkładać proporcjonalnie na wszystkie stacje w okolicy.

Edytowane przez Andrzej89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nowe rekory z cepiku, jestem w szoku ktoś coś?

Miałem problem, ale " kapłem się " o co idzie :

8 minut temu, Grzegorz Łódź napisał:

Tylko co to wszystko ma wspólnego z nowymi  rekorami z cepiku

" W dobrą stronę się kapłem " ?

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leski66 napisał:

W dobrą stronę się kapłem " ?

Też jestem w szoku😉

Ps. Bez obrazy ale ostatnimi czasy poziom intelektualny niektórych diagnostów sprowadza to forum do "forum dla przedszkolaków".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Grzegorz Łódź napisał:

"forum dla przedszkolaków"

No jakby to ująć, generalnie przedszkolaki nie umieją jeszcze czytać, a jak któryś bystrzejszy to coś tam z literek skleci. glupek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że trudno będzie przebić moich dotychczasowych faworytów, ale wychodzi na to, że z wynikiem niespełna ~1100 BT miesięcznie są zdecydowanie poza podium tej osobliwej "ekstraklasy" :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2021 o 16:06, Paprock napisał:

robi 26 tysięcy rocznie (tak, 26 tys)

Eee tam amatorzy🙂😉

fff.jpg.a4ec53fbc32c60dc3206b5afd7e209f3.jpg

To jest kozak🙂.

Albo roku nie wyzerował....??

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, yogi1984 napisał:

Albo roku nie wyzerował....??

Podejrzewam, że ( " program stacyjny " to prawdziwa APKA - ta co terminami dopełnia :silent: ), bo prawdziwy PROGRAM " krzyczałby wniebogłosy ", że koniec roku i trza wyzerować liczniki i nie mówcie mi, że operator siedzący za sterem to p**** - choćby na tym przykładzie można jasno zobaczyć różnicę pomiędzy apką a Programem.

:smile:

9 godzin temu, wadi napisał:

(...) ciągłość numeracji od początku działania stacji.

Bardzo duże prawdopodobieństwo w tym zdarzeniu jest. :sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jak się pracuje na jakimś przestarzałem "silniku" programu do SKP / DOS lub coś podobnego/. W takim programie można zrobić co się chce - a on wszystko łyka. Jest to "wygodne" dla niektórych. Ale ogólnie - to program ma pilnować diagnosty a nie odwrotnie

Są programy które pozwalają wydrukować zaświadczenie przed zakończeniem badania - i dla kontrolujących wszystko fajnie wygląda - trwało 40 minut - tylko że leżało z tych 40 - 35 w poczekalni - pojazdu już nie było na stacji - ale badanie trwało  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wadi napisał:

Gorzej , jeżeli to ciągłość numeracji od początku działania stacji.😄

Niestety ale chyba masz rację 😆 Z info wiem że max 2tys.rocznie dziadziuś  na tej stacji robi. Właściciel a zarazem diagnosta pracuje sam niestrudzenie na ten zacny wynik prawdopodobnie od początku istnienia🙂. Stacja podstawowa na uboczu w małym podwarszawskim miasteczku. Już wiem skąd NIK brał dane do swego raportu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.