Skocz do zawartości

egzamin praktyczny tdt warszawa


ENDY234

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich ,którzy zdają egzamin praktyczny w warszawie to co ja wyczytałem na tym forum to jest jedna wielka bzdura jestem ciekaw kto i dlaczego takie bzdury umieszcza na tym forum ,,,,,,,,ale przejdźmy do tematu egzamin praktyczny w warszawie to jest popis ze strony egzaminatorów jak uwalić człowieka nie ważne czy on tam jest 1 ,10 raz i tak dalej byłem świadkiem że można odpowiedzieć na każde pytanie i tak znajdą sposub na człowieka ,zdawalność na poziomie 0 nie wiem jak macie możliwość to poczekajcie na koniec pandemii i zdawajcie gdzie indziej ,,,

i nie zadawajcie głupich pytań czy się nauczyłeś czy nie ,,nie polecam nikomu tam zdawać

  • Nie lubię 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ENDY234 napisał:

że można odpowiedzieć na każde pytanie i tak znajdą sposub na człowieka

W ten sposób " oblewa " się - i nie tylko taki egzamin ! 8/

10 minut temu, ENDY234 napisał:

(...) to co ja wyczytałem na tym forum to jest jedna wielka bzdura

A bardzo proszę mi ładnie opowiedzieć o jakie " forumowe bzdury " chodzi : ( że co, że jak itp i itd ), bo nie bardzo rozumiem. :smile:

Edytowane przez leski66
składnia zd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego - są to uprawnienia dawane na całe Twoje życie / chyba że dostaniemy się pod skrzydła TDT i co trzy lata seminarium zakończone egzaminem/ - więc ciesz się iż wymogi dla diagnostów w Polsce są niewygórowane - zobacz takiego niemcaszka - prawko minimum C1, dwa lata praktyki na ichniejszej SKP z którego prowadzący Ciebie daje rekomendację dla komisji, wykształcenie inżynierskie  etc......... . Więc łatwo być nie może. Ludzie po 20razy podchodzili do egzaminów i nadal próbuję /znam takich kilku/

A pandemia w waszym wypadku - to manna z nieba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ty żyjesz w matrixie czy jak ,,, chłopi myslisz że tam osoby idą po podstawówce ,prawo jazdy kat ,c 1hahahahahha dobre może ktoś ma wykształcenie wyższe oraz abce zrozum dobrze żee o tym wspomniałeeś iż w polsce nie patrzy sie i nie podchodzi do egzamnów żeby sprawdzić twoją wwiedzęę tylko żeby cię uwwalić i nie pisz mi tu głodnych kawałków po tytułem na całe życie 

Teraz, ENDY234 napisał:

 ty żyjesz w matrixie czy jak ,,, chłopi myslisz że tam osoby idą po podstawówce ,prawo jazdy kat ,c 1hahahahahha dobre może ktoś ma wykształcenie wyższe oraz abce zrozum dobrze żee o tym wspomniałeeś iż w polsce nie patrzy sie i nie podchodzi do egzamnów żeby sprawdzić twoją wwiedzęę tylko żeby cię uwwalić i nie pisz mi tu głodnych kawałków po tytułem na całe życie 

jak zdajesz na prawo jazdy jak  egzaminator chcee to cię uwali ,,,

żebyś zrozumiał mi się wydaję iż wielu zdających ma wiedzę ale dochodzi stres i można o bzdecie zapomnieć a oni za ten bzdet cię obleją ,, 

  • Nie lubię 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ENDY234 napisał:

ty żyjesz w matrixie czy jak

Nie od 30 lat jestem diagnostą i szkolę narybek do praktycznego - i wiesz co - większość ma problem z rozdzieleniem elementów zawieszenia od kierowniczego - nie mówiąc już iż na SKP pierwszy raz widzą zawieszenie pneumatyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ENDY234 opanuj emocje bo cytujesz sam siebie w jednej wypowiedzi... ;)

Edytowane przez biker100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, IVVO napisał:

na SKP pierwszy raz widzą zawieszenie pneumatyczne

 o jtam, o jtam, znam takich, że gdyby krowy w majtach biegały po pastwisku to by nigdy... 🙊🙉🙈

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, IVVO napisał:

większość ma problem z rozdzieleniem elementów

Ma też problem z ortografią, interpunkcją i ogólnie kulturą szeroko pojętą, co widać na przykładzie autora tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ENDY234 napisał:

wielu zdających ma wiedzę ale dochodzi stres i można o bzdecie zapomnieć

Lepiej tam zapomnieć i oblać - niż wykonując badanie - o czymś zapomnieć i mieć prokuratora na karku w najlepszym wypadku - pamiętaj - za każdym Twoim badaniem prokurator jedzie na rowerku i kiedyś jak się zatrzymasz to Ciebie dojdzie - w naszym zawodzie nie ma pojęcia stres, presja i tam takie inne 

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miło wspominam egzamin praktyczny w Warszawie, było zagadnienie z ADR i szczupły wysoki Pan w garniaku. Szło pogadać, podpytać, a jak widział że masz wiedzę ale się denerwujesz to naprowadzał i wyciągał z ciebie te wiadomości, a nie szukał pretekstu do oblania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kolego - przytoczę Tobie taką anegdotkę z egzaminu praktycznego / Poznań/ - zdawał go mój młody - dostał pytanie od egzaminatora o rodzajach przekładni kierowniczych - Jedną z nich nazwał 'maglownica" - na to egzaminator - ... że spodnie ma wyprasowane i po ptakach 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do akcyzy to jeszcze " zrozumiała rzecz ", ale chyba będą to ( inne specyfiki ) - jakoś takie mam przeczucie. :silent:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, biker100 napisał:

@ENDY234 opanuj emocje 

Na początku myślałem, że to nowe wcielenie @kuba19787Ale on mając też problemy z interpunkcją, nie ma aż takich problemów z ortografią. Więc przy swoich "przyzwyczajeniach" jest o lata świetlne wyżej w ewolucji.

I proszę, nie spodziewałem się, iż kiedykolwiek pochwalę  kubę.

 

5 godzin temu, ENDY234 napisał:

chłopi myslisz że tam osoby idą po podstawówce

Jak czytam co napisałeś, to jedna na pewno ...

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ENDY234 napisał:

,nie polecam nikomu tam zdawać

Tak z ciekawości- ile razy tam nieszczęśliwie dla Ciebie  zdawałeś ,że jesteś tak naindorzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ENDY234 napisał:

że tam osoby idą po podstawówce

 

12 godzin temu, Mecher napisał:

nie ma aż takich problemów z ortografią

no tak, zawsze mógł napisać

Cytat

że tam osoby idom po podstawówce

:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, biker100 napisał:

no tak, zawsze mógł napisać

Ja to pisałem o kubie,że nie ma aż takich problemów z ortografią, nie o autorze tematu, którego zacytowałeś ...

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2021 o 13:44, ENDY234 napisał:

Do wszystkich ,którzy zdają egzamin praktyczny w warszawie to co ja wyczytałem na tym forum to jest jedna wielka bzdura jestem ciekaw kto i dlaczego takie bzdury umieszcza na tym forum ,,,,,,,,ale przejdźmy do tematu egzamin praktyczny w warszawie to jest popis ze strony egzaminatorów jak uwalić człowieka nie ważne czy on tam jest 1 ,10 raz i tak dalej byłem świadkiem że można odpowiedzieć na każde pytanie i tak znajdą sposub na człowieka ,zdawalność na poziomie 0 nie wiem jak macie możliwość to poczekajcie na koniec pandemii i zdawajcie gdzie indziej ,,,

i nie zadawajcie głupich pytań czy się nauczyłeś czy nie ,,nie polecam nikomu tam zdawać

zdawałem w warszawie i zdałem za 1 podejściem , nie powiem złego słowa o egzaminatorach . to proste - nie wiesz i nie umiesz to nie zdasz . mam pełne prawo jazdy i wszystkie egzaminy tez zdane za 1 podejściem . wychodzi na to ,że nie nadajesz się do tego zawodu - diagnosty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając problem znajomości zasad ortografii poniekąd gościu ma rację. Chłopaki z tedetu oględnie mówiąc jadą po bandzie. Czas oczekiwania na egzamin to 7 do 10 miesięcy od momentu złożenia wniosku. Pytania na teoretycznym są skonstruowane w taki sposób że są dwie prawidłowe odpowiedzi z czego zaznaczyć można tylko jedną, pytanie opisowe jest klasycznym przykładem pytania na upierdo**lenie gościa. Wystarczy fakt że udzielona odpowiedź jest napisana niestarannie i miszczu takiego delikwenta upiernicza bez czytania. Praktyczny wygląda tak że nie dopowiesz jednego słowa i "no to panu już dziękuję" Idę o zakład że szybciej osiągnę wiek emerytalny niż zdobędę uprawnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzysztof_k0071 napisał:

Idę o zakład że szybciej osiągnę wiek emerytalny niż zdobędę uprawnienia. 

Zatem sam potwierdzasz, że się na diagnostę nie nadajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że od ciebie to nie zależy a po drugie dlaczego w tym kraju (ciach - tekst poniżej poziomu ...)

 

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta &
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysztof_k0071 napisał:

Idę o zakład że szybciej osiągnę wiek emerytalny niż zdobędę uprawnienia.

Myślisz,że zejdą do 50 lat?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem swieżym diagnostą, i chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami z egzaminu praktycznego ( 21.01.2021), na ktory to czekałem w kolejce dość długo, bo od lipca. Byłem świadomy, ze jeśli nie zdam za pierwszym podejściem, to temat uprawnien diagnosty przesunie sie na dalsze kilka miesiecy, a z wiedzą to jak formą sportowców, dobrze, jesli jest obliczona na konkretny czas, bo wiele rzeczy ucieka z głowy, a material jest obszerny i wymaga usystematyzowania. Bardzo duzo pomógł mi kurs w PISKP i doskonale prowadzone zajęcia przez Pana Karola Rytla. Wracajac do samego egzaminu praktycznego, podejście na tak zwany fart, jest ryzykowne, Panowie egzaminatorzy są wyczuleni na ignorancję w tematyce motoryzacji, są bardzo dociekliwi, badają wiedzę oraz potencjał kandydata, proponuje by nie bać sie ubrań roboczych i ubrudzenia rąk. Wylosowałem badanie dodatkowe autobusu  tempo 100, pytania były konkretne, czytelne, a sami egzaminatorzy bardzo kulturalni i spokojni, widzac moje zdenerwowanie starali sie naprowadzić na własciwe tory. Chce zdementować uwagi co do przebiegu egzaminu przeczytane wyzej, nie ma miejsca na złośliwe uwalanie, podchwytliwe pytania i branie pod przysłowiowy włos dla ludzi z branzy nie stanowią kłopotu. Masz wiedze  - zdajesz !  Wszystkim zdajacym życze pozytywnych wyników !

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dieselserwis napisał:

Chce zdementować uwagi co do przebiegu egzaminu przeczytane wyzej, nie ma miejsca na złośliwe uwalanie, podchwytliwe pytania i branie pod przysłowiowy włos dla ludzi z branzy nie stanowią kłopotu. Masz wiedze  - zdajesz !

Czyli nic się w temacie podejścia egzaminatorów nie zmieniło. I ZA TO MASZ PIWO. Bo czytając niektóre wypowiedzi, zaczynałem odnosić wrażenie, że z egzaminami identycznie jak w polityce, nie ważna wiedza i fachowość a widzimisię szefa partii.

Ciekawe, że narzekają tylko ci co nie zdali, choć nie wszyscy. 

Egzamin to nie 500+. Jego zdanie nie jest automatyczne z chwilą obecności na egzaminie. Wychowanie w duchu roszczeniowym tego nie ułatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.