Skocz do zawartości

Dziwny kurs


Rekey

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam pytanie, jak wyglądał wasz kurs na diagnostę?

u mnie to wyglada tak ze dostaliśmy akty prawne i je czytamy, gość odpala prezentacje i lecimy po kolei. 
U was tez tak jest? Pytam bo zapłaciłem nie mała kwotę za kurs natomiast przeczytać wszystko to ja sobie mogę za darmo w domu🙄. Mam nadzieje ze praktyka będzie w miarę dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądają kursy. Na praktyce natomiast jest szansa że zza pleców innych kursantów zobaczysz może jak wyglądają rolki.

  • Haha 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oglądnięcie ciężarówki od spodu przeważnie wielkich szans też nie ma, nie wspominając o jakiejś cysternie ADR czy autobusie TEMPO 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadaj wykładowcy kilka interesujących Cię tematów. Na tym forum znajdziesz ich bez liku. Ciekawe czy odpowie.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rewers napisał:

To zadaj wykładowcy kilka interesujących Cię tematów.

niech ustali rok produkcji w Suzuki... ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kurs przypadkiem nie jest opisany co i jak ma wyglądać i z czego się składać?

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20140001836

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rekey napisał:

Mam nadzieje ze praktyka będzie w miarę dobra

Jak będzie wyglądała

 

Godzinę temu, Rekey napisał:

gość odpala prezentacje i lecimy po kolei. 

i na prezentacjach zobaczycie samochód od spodu. Może pozwali wam dotknąć ... monitor :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytać możesz, ale samodzielnie ich nie zrozumiesz i nie przełożysz na praktykę już na pewno. Egzamin składa się z teorii i to ona powinna Cię na tą chwilę interesować najbardziej. Praktyka powinna również znaleźć się na kursie, lecz w znacznie mniejszej części niż teoria. Praca diagnosty to przede wszystkim! praca na dokumentach prawnych, stan techniczny każdy potrafi sprawdzić, natomiast w ramy prawne ubrać już te czynności to wielu niestety uprawniony diagnostów nie potrafi. 

Wygląda to po trochu jak z nauka jazdy, uczysz się zdać egzamin, a później już będziesz doskonalił naukę jazdy. 

ps. zerknij sobie jakie pytania pojawiają się na opisówce w dziale egzaminy TDT i spróbuj samodzielnie na te pytania odpowiedzieć...

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rekey napisał:

Pytam bo zapłaciłem nie mała kwotę za kurs natomiast przeczytać wszystko to ja sobie mogę za darmo w domu

Gwarantuję Ci,że nie na jednym razie zakończysz czytanie aktów prawnych chcąc pracować w tym zawodzie. Na pocieszenie dodam,że za darmo😉

Jak sama nazwa mówi "kurs" to nie szkoła . Płacisz za "dokument" a wiedzę musisz sam zdobywać. Pamiętaj- na kursie za największe pieniądze jakie zapłacisz nie kupisz wiedzy i nikt za Ciebie jej w Ciebie nie wleje,że staniesz się wszechwiedzący.To zależy tylko od Ciebie i Twojej determinacji i chęci.

Moja rada-jeśli dużo zapłaciłeś zadawaj dużo pytań,problemów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Grzegorz Łódź napisał:

Moja rada-jeśli dużo zapłaciłeś zadawaj dużo pytań,problemów itp.

:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, biker100 napisał:

niech ustali rok produkcji w Suzuki...

Na to akurat jest prosta odpowiedź zawarta w PORD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.