Skocz do zawartości

Cyfra+, czy Polsat Cyfrowy, telewizja kablowa


berecik

Z usług jakiego operatora korzystacie Cyfra+ Czy Cyfrowy Polsat, telewizja kablowa ?  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z usług jakiego operatora korzystacie ? Który jest lepszy i dlaczego ? :D

 

Ja osobiście korzystam z Cyfry+ ponieważ uważam iż oferta programowa jest nieporównywalnie lepsza (mimo wysokiej ceny) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystam z Cyfry+ i jestem zadowolony.

Kanały filmowe ok no i sportu sporo.

 

Eurosport i canal sport nałogowo :)

 

 

Polecam co roku nową umowę przynajmniej można zaoszczędzić trochę grosza na abonamencie (promocje itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam polsat ale tylko dla tego że obecnie jest free :oops:

Oferta Canal+ jest lepsza ale niestety dokładnie go kodują :mrgreen:

P.S Lubie: TVN TURBO , AXN i sport ale z górnej półki liga polska sporadycznie nie mam cierpliwości jak ja bym tyle zarabiał to bym trawę gryzł a oni ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cyfre przez chyba 3 latka a teraz przeszedłem do Polsatu. Mam te same kanały co w cyfrze a opłaty o ok 15 zł/mies. mniejsze (choć polsat nie ma eurosportu ale za to ma w pakiecie podstawowym Discovery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam polsat ale tylko dla tego że obecnie jest free :oops:

Oferta Canal+ jest lepsza ale niestety dokładnie go kodują :mrgreen:

P.S Lubie: TVN TURBO , AXN i sport ale z górnej półki liga polska sporadycznie nie mam cierpliwości jak ja bym tyle zarabiał to bym trawę gryzł a oni ...........

 

Obejrzyj taką zabawke "Relook 400s (PVR HDD Ready), Linux" podłączasz pod neo i wszystko się samo uaktualnia i śmiga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też mam Cyfrę chyba z 5 lat, ale planuję zmienić na Polsat Cyfrowy, bo jest tańszy, ale to dopiero za 8 miechów. Może Cyfra przez ten czas obniży abonament. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje spliter i podział na 4,6 tunerów. Robią już bezprzewodowe w terenie otwartym 2000m a w gęstej zabudowie 600m. Testowałem na 200m i śmiga bezproblemowo ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje spliter i podział na 4,6 tunerów. Robią już bezprzewodowe w terenie otwartym 2000m a w gęstej zabudowie 600m. Testowałem na 200m i śmiga bezproblemowo !

 

Powiedz coś więcej o takiej idei :D Może wkrótce będę miał podobny problem ...

Z jaką siecią to działa, ile trzeba stracić (orientacyjnie) ...

Może być i PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

16 maja ITI, wiodąca na polskim rynku grupa medialna, oglosiła, że zamierza uruchomić własną platformę cyfrową nowej generacji. Start platformy planowany jest na jesień 2006 roku - prawdopodobnie ruszy we wrześniu. Nie ma informacji w jakim systemie będzie kodowana.Jeśli chodzi o ofertę programowa, Grupa ITI zapewnia, że znajdzie się w niej większość programów dostępnych na polskim rynku telewizyjnym. ITI planuje również zaskoczyć swoich klientów zupełnie nowymi propozycjami, które przygotowuje we współpracy z największymi, światowymi partnerami.

 

Za projekt nowej platformy cyfrowej odpowiada spółka ITI Neovision, należąca do Grupy ITI. W przedsięwzięciu biorą udział wysokiej klasy profesjonaliści, mający spore doświadczenie na rynku medialnym.

 

Nowy projekt będzie łączył unikalną ofertę programową z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Grupa ITI jest czołową grupą medialną na polskim rynku, działającą w obszarze transmisji i produkcji telewizyjnej, nowych mediów, prowadzenia multipleksów, kina domowego, a także dystrybucji

kinowej i piłki nożnej.

 

żródło ITI

 

Swoją drogą jesień zapowiada się gorąco. Do walki startuje też Tepsa ze swoim Liveboxem. Może wreszcie spadną ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Korzystam już od około 5 lat z Cyfry + a wcześniej z Wizji. Osobiście uważam, iż wspólpraca z Wizją była na wysokim poziomie a z Cyfrą mamy swoje wzloty i upadki. Ogólnie Cyfra ma bardzo dobrą jakość odbioru kanałów chyba, że pada śnieg albo jest burza. Mam zmienić antenę na swój koszt, ale zabawne.

 

Cyfra ma to co dzieci uwielbiają czyli kanał MINI MINI bajki bez przemocy a to jest jego duża zaleta.

 

TVN jest głównym atutem Cyfry więc z zaciekawieniem przysłuchuje się, iż grupa ITI rozważa opcję własnej platformy.

 

Nie zmienia to faktu, iż skoro płacę za oglądanie TVP1 i TVP2 na platformie to niech się radiofonia odczepi z jakimś podwójnym opłacaniem abonamentów, co powinno być karane w tym kraju a nie ścigane do opłacanie podwójnych podatków na rzecz jakieś grupy nazywającej się telewizją publiczną. Już nie pamiętam kiedy zresztą ostatnio oglądałem telewizję publiczną. Tak jak program 2 jest jeszcze interesujący tak 1 ma swoich fanów tylko ja ich nie znam. A tak poważnie ciekawe czasy oj ciekawe.

 

A grupie ITI życzę powodzenia. Choć jest październik a we wrześniu ponoć mieli ruszyć. Może jakieś promocyjki przy przejściu z innej platformy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś się dzieje w tych platformach cyfrowych jednak daleko tu do oczekiwań, Platforma grupy ITI działa, ale jest jeszcze "mała". Należy śledzić jej rozwój. Poczytajcie TU :D

 

[ Dodano: 19-07-2007, 13:04 ]

Cyfrowy Polsat szóstą platformą w Europie i największą wśród satelitarnych platform cyfrowych w Europie Środkowo - Wschodniej według rankingu stworzonego przez chorwacki portal internetowy i opublikowanego w najnowszym numerze miesięcznika Sat Kurier (6/2007).

 

[ Dodano: 24-08-2007, 14:31 ]

Jesienią Cyfrowy Polsat, Cyfra+ i platforma n rozpoczną walkę o abonentów, poprzez kampanie reklamowe, obniżanie cen pakietów i dekoderów. Do swoich ofert dołączą także nowe kanały, w tym kilka w jakości HD. Sezon zawiada się wyjątkowy - listopad, grudzień ma być rewelacyjny!Obecnie rozpiętość cen pakietów jest duża i waha się pomiędzy 10 zł a 145 zł/mies. Zdecydowanie najdroższa jest Cyfra+ z pakietem Prestiżowym uzupełnionym pakietem Relaxx oraz 3 kanałami HD za 12 zł (teraz są promocje na HD). Od 1 września ruszy promocja Cyfry+ z kanałami HD gratis przez 10 miesięcy!Abonenci, którzy złożą rezygnację z usług Cyfry+ z odpowiednim terminie, a następnie po telefonie z BOK jednak pozostaną w Cyfrze+ otrzymują ponad 25 proc. upust od ceny abonamentu, czyli zamiast zapłacić maksymalna kwotę za pakiet Komfortowy, płacą tylko 89 zł mies. za ten sam pakiet. Sprytni abonenci Cyfry+ nie pozwalają sobie na przepłacanie za abonament, a Cyfra+ powinna solidnie zastanowić się nad obniżką cen abonamentu oraz polepszeniu programu lojalnościowego, bo kto wie, czy to nie jest powód, że liczba abonentów Cyfry+ tak stanęła w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Hej, słuchajcie, widzę, że jest dyskusja na temat Cyfry+, chciałabym Was zapytać, czy mozecie mi doradzić, który prepaid Cyfry jest lepszy? (Pewnie droższy, ale czy rzeczywiście warto tyle dopłacać? Jaka jest różnica?)

 

Mam dwa do wyboru:

pierwszy

 

drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

ja tez mam polsat taki pakiet jak kolega luket no cuz niema co do obejrzenia ale enka jest ciekawa zwłaszcza programy w hd są nadawane w bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.