Skocz do zawartości

egzamin teoretyczny pytanie opisowe Warszawa marzec


latoszek11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. W czwartek o 13 zdaje opisówke , macie może jakieś przecieki czego mogę się spodziewać ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, latoszek11 napisał:

macie może jakieś przecieki czego mogę się spodziewać ?

Możesz spodziewać się pytań :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, latoszek11 napisał:

macie może jakieś przecieki czego mogę się spodziewać ?

wg mojego przecieku , może być coś z geometrii zawieszenia.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich ponownie. Udało zdać mi się ostatnio teorie i chciałbym zapisać się na praktykę i tu pytanie jaka jest opłata za takowy egzamin? Wydaje mi się że coś mówili że pierwszy egzamin praktyczny jest darmowy tylko kolejne są płatne ale pewny nie jestem bo wiecie stres i w ogóle ciężko się było skupić na tym co mówią ;) także może ktoś ma jakieś informacje? I jeszcze jedno pytanie jak wypełnić wniosek? Mam zaznaczyć krzyżykiem że chciałbym ponownie zdać egzamin praktyczny? Dziękuję z góry wszystkim za podpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów pierwsze podejście było w cenie części teoretycznej Pan z komisji podawał adres mailowy na który trzeba było wysłać prośbę o zapis na praktyczny bez żadnego wniosku. Kolejne już były płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, latoszek11 napisał:

Witam wszystkich ponownie. Udało zdać mi się ostatnio teorie i chciałbym zapisać się na praktykę i tu pytanie jaka jest opłata za takowy egzamin? Wydaje mi się że coś mówili że pierwszy egzamin praktyczny jest darmowy tylko kolejne są płatne ale pewny nie jestem bo wiecie stres i w ogóle ciężko się było skupić na tym co mówią ;) także może ktoś ma jakieś informacje? I jeszcze jedno pytanie jak wypełnić wniosek? Mam zaznaczyć krzyżykiem że chciałbym ponownie zdać egzamin praktyczny? Dziękuję z góry wszystkim za podpowiedzi! :)

Tobie kolego proponuje w pierwszej kolejności zapisać się na korepetycje z języka polskiego. Umiejetność poprawnego budowania zdań i czytania ze zrozumieniem  na pewno przyda Ci się podczas pracy jako diagnosta. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, dzięki kolego McRae82 za rady ale raczej nie skorzystam ponieważ nie o taką pomoc mi chodziło😂 

A po 2 kolego McRae82 pokazałem post mojej dziewczynie która zdała maturę z polskiego na 90% i powiedziała że może nie jest to za ładnie stylistycznie napisane ale wszystko się da zrozumieć, więc nie wiem o co chodzi 🤦😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, latoszek11 napisał:

(...) pokazałem post mojej dziewczynie która zdała maturę z polskiego na 90%

Jakoś, nie bardzo " kumam roczniki kciukowe ", ale ... za moich czasów, to dziewczyną co innego się pokazywało....  :silent:  :P

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, leski66 napisał:

dziewczynom co innego się pokazywało....  :silent:  :P

z kim? czym? nie, tu bardziej chodziło komu? czemu? 😁

Edytowane przez biker100
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, już taki kozak..., to ja nie byłem :

- (tu: „dziewczyną”) - narzędnik l. pojedyńczej

- (tu: „dziewczynom”) - celownik l. mnoga :P

 O !:smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.