Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny - czas oczekiwania


Ardianek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Nie można się zapisać na kolejny egzamin jak się już na jeden termin? To jest słabe, że trzeba czekać 3 miesiące na termin, a jest ograniczenie czasowe. Lepiej zapłacić za 3 terminy z góry i szybko zdać za którymś razem w ciągu miesiąca. Wcześniej jak były terminy to można było zdawać około 5 razy w ciągu tego pół roku teraz jest 9 miesięcy, ale co z tego jak można w tym czasie podejść do egzaminu tylko 3 razy. Ten TDT to totalne dno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

9 miesięcy to trwa ciąża u ludzi stąd pewnie te skojarzenia. Obecnie nie ma ram czasowych na zdawanie egzaminu. A jeśli chodzi o terminy to proponuję wpisać do przeglądarki hasła koronawirus i lockdown. No i cieszyć się, że mimo wszystko jednak się odbywały i odbywają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 15:43, Ardianek napisał:

, ale co z tego jak można w tym czasie podejść do egzaminu tylko 3 razy. Ten TDT to totalne dno!

Nie narzekaj. Jak byś chciał zostać egzaminatorem prawa jazdy to masz tylko dwa podejścia w roku, z tym że jak nie zdążysz na drugie to na następne trzeba czekać 8 miesięcy, a czas tyka bo później przepada wszystko. Nie wspomnę już o ilości zajęć i materiału bo UDS przy tym to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Myślałem żeby zrobić egzaminatora, ale podobno to zamknięta grupa i bez dojścia słaby temat. Mojego znajomego teść jest egzaminatorem i znajomego żona coś robi w tym temacie stąd wiem. Ciekawe jak jest naprawdę, ale chyba faktycznie bez kontaktów trudno tam znaleźć pracę. Ciekawe jak zarobki i jak jest faktycznie z szansami na etat.

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Macie jakieś info ile teraz się czeka na egzamin praktyczny?

Dzwoniłem do TDT ale tam mi powiedzieli że zależy to wielu czynników i nie są w stanie powiedzieć jaka jest kolejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Mir2103, dzwoniłeś do TDT, czyli instytucji która przeprowadza egzaminy, odpowiedzieli że zmiennych jest wiele i nie potrafią jednoznacznie określić, więc jak oni nie potrafią to tym bardziej nikt inny tego nie jest w stanie określić. :faint:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chciałem się dowiedzieć z życia od osób które miały ostatnio egzamin ile czekały, to mniej więcej pokaże czy się już odetkała kolejka czy dalej jest ok pół roku.

A poza tym myślę że jakby chcieli to w TDT by powiedzieli bo chyba wiedzą ile osób miesięcznie jest dopuszczanych do egzaminów i ile wniosków mają, tylko trzeba chcieć a tam różnie bywa z ich nastawieniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Słuchaj, wstyd się przyznać, ale nie pamiętam co tam zaznaczałem, wiem tyle, że po zdaniu teorii Panowie mówili, że na pierwszy praktyczny się zapisujemy wysyłając email i podał jaki. Napisałem zwykłą treść i odpisali, żeby im w załączniku ten wniosek dołączyć, ale nie mogę sobie przypomnieć co ja tam zaznaczałem. Także wybacz, że nie pomogę, a sprawdzałem pocztę i w wysłanych mam od 2019 roku, a wiem że gdzieś to było we wrześniu 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedzieli, że wiedzą że wniosek jest w tym względzie źle napisany, i powiedzieli żeby zaznaczyć ten praktyczny albo skreślić słowo "ponownej"

  • Polub 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie mam pojęcia co się dzieje w tym tedecie ale teorię zdałem 7 lutego 2021 i do dzisiaj nie mam żadnej informacji o terminie egzaminu praktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się nie zapisałeś. Teraz w styczniu mają terminy egzaminu praktycznego osoby które zdały teorię na koniec września i w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.