Skocz do zawartości

Kurs diagnosta


kursant05052000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy ukończylem własnie kurs diagnosty mam pytanie do kolegów odnośnie nauki na co zwrócić uwage? Które dzienniki są najbardziej potrzebnedo nauki aby dobre przygotowac się do egzaminu z góry dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kursant05052000 napisał:

ukończylem własnie kurs diagnosty

 

9 godzin temu, kursant05052000 napisał:

Które dzienniki są najbardziej potrzebnedo nauki

Ty tak na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

W dniu 15.03.2021 o 22:07, kursant05052000 napisał:

Witam jestem tutaj nowy ukończylem własnie kurs diagnosty mam pytanie do kolegów odnośnie nauki na co zwrócić uwage? Które dzienniki są najbardziej potrzebne do nauki aby dobre przygotowac się do egzaminu z góry dzieki za pomoc.

Kolego, kończąc kurs powinieneś posiadać tę elementarną wiedzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed szkoleniem powinno być szkolenie z praktyką u prywaciarza a następnie zdecydowałbyś czy zostać tym diagnostą czy też nie, powodzenia w zawodzie.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, honker napisał:

następnie zdecydowałbyś czy zostać tym diagnostą czy też nie

Po dobrym szkoleniu u "prawilnego prywaciarza", to nikt by tego zawodu nie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest niestety święta prawda... Pomijam już naciski na klepanie wszystkiego, czy dąsania się klientów. Ale patrząc na sprawę od strony komfortu pracy, praca na SKP to jest dramat. Większość moich znajomych w robocie siedzi po 8 h, wszystko ma na umowie, do ręki bez stresów i nadgodzin wezmą ze 3-3,2 tys. zł, zero problemów z uroplami, pracodawca zapewnia odzież, wszystkie poddozorowe urządzenia mają ważne BT itd.

A na SKP?

Szkoda gadać... zmiana po 10 godz., co dziennie. Drugi diagnosta niby jest,  ale tylko na papierze/jak ma coś własnego do podbicia. Podnośnik do zbieżności już 5 lat nie widział badania UDT. Podnośnik w kanale sam opada po podniesieniu osi samochodu,  pilot od linii działa jak chce i kiedy chce. Na stacji zimno (raptem 12 stopnii) i syf, wszędzie walają się części i opony (sprzątam regularnie, więc i tak jest o niebo lepiej niż jak zacząłem pracę). Służbową odzież to temat tabu, a pytanie o dzień wolny, to jakby matkę szefa k... nazwać. Żeby ciąć koszty pryncypał nie płaci za urlop jak za "normalną" dniowkę, tylko od tego co na umówie, tj. minimum krajowego.

Kiedyś starszy stażem kolega powiedział mi, że w tym zawodzie niektórym po jakimś czasie siada psycha. Wyglada na to, że nie miał na myśli tylko użerania się z klientami...

  • Piwo 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.