Skocz do zawartości

Czas "przeglądu",


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, wrc69 napisał:

Porada: w tym przypadku sprawdzić resztę warunków typowych dla tego rynku - reflektory symetryczne, kierunki czerwone, postojówki z przodu pomarańczowe.

Właśnie sęk w tym, że mowa o pojeździe produkowanym w USA, ale najwyraźniej na nasz rynek (UE). TZ w standardzie europejskim na lewym słupku C, regulacja wysokości świateł, postoje, kierunki etc. Po prostu wszystko jak w rdzennym europejczyku, z wyjątkiem VINu. Średnio chce mi się wierzyć w import indywidualny z USA w kraju zachodniej europy (pojazd ten wcześniej był zarejestrowany w Austrii), zwłaszcza  w samochodu "pospolitego", w żaden sposób nieunikatowego.

Także opcji jest kilka, ale 2 lub 3 wydają się w miarę realne.

1. Te samochody wychodziły z fabryki w USA już europejskie (VIN powinien być nabity na katoserii w łatwo dostępnym miejscu).

2. Do europy przychodziły zmontowane np. w 3/4 i tutaj dokonywano finalnego montażu osprzętu zgodnego z przepisami UE (VIN mógłby być tylko na podszybiu lub nabity w miejscu "gdzie słońce nie dociera").

3. Były od A do Z produkowane w Europie i wtedy VIN powinien być nabity w miejscu łatwo dostępnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 15:26, Czolgista napisał:

Naprowadź mnie proszę, bo wszystko w co klikam to odnośniki do nieistniejącego starego forum.

Nie umiem, nie potrafię. Może moderator zatajone stare treści odtajni. :silent:

Tyle mam, co zapodam. Co prawda ktoś przypisuje zasługi ministerstwu - nie wiem, nie wnikam - ale Opinię Techniczną w sprawie amerykańskiego VIN-u Instytut podpisał.

Tu link za free:?http://www.eurodiagnosta.pl/technologiae/vin/vin.html

A tam zalogować się proszę:?https://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?t=2191&highlight=vin+usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 11.04.2021 o 20:16, Paprock napisał:

Może moderator zatajone stare treści odtajni. 

Mod zaprosił admina i na teraz udało się trafić do załącznika przez kopiowanie adresu do nowej karty

image.png

 

 

a to nadal aktualne

W dniu 22.02.2007 o 23:48, Psuj napisał:

Proszę  zgłaszać  linki nie działające.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.