Skocz do zawartości

Po kontroli TDT/Starostwa


bertone122

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2021 o 13:14, bertone122 napisał:

Tak bingo 💐💯🤩 wygrałeś internety, właśnie na następny dzień wydrukowałem sobie ten egzemplarz

Drugi  oryginał ?

W dniu 21.03.2021 o 12:21, bertone122 napisał:

Na podstawie takiej że ani ty ani ja ani 99% samochodów w Polsce nie ma znaczka PL 

Ty na serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, duchu napisał:

na serio

Już zrozumiałem swój błąd, posypałem głowę popiołem

6 godzin temu, duchu napisał:

Drugi  oryginał

Oryginał jest jeden i otrzymał go klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zonk)

20 godzin temu, aboz napisał:

Jak się nauczysz korzystać z programu tak jak należy, to może kiedyś przestaniesz bredzić.

Zadanie było proste -> patrz wyżej. A skoro przykładów nie ma, to pozostaje bredzić!

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paprock napisał:

Zadanie było proste -> patrz wyżej.

Bo jaśniepanu mam zaserwować badanie z dużą ilością UI, żeby zrozumiał co robi źle. Tylko od trzech lat samochodowe zombie omijają moją SKP szerokim łukiem, więc przykro mi, ale nie będę tworzył na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bertone122 napisał:

Oryginał jest jeden i otrzymał go klient

A to co drukowałeś to ? No chyba że w tym programie nie dobija "kopia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, bo jak sobie przypominam, to w tej robocie nigdy nie występowało zaświadczenie jako oryginał i/lub kopia. Jakoś tam było, jakoś się rzeźbiło. Dopiero od jakiegoś czasu wykombinowano symbol [W], który oznacza duplikat = wtórnik. Niektóre programy zadają extra pytanie, czy kolejny wydruk zaświadczenia okrasić tym symbolem. Widocznie @bertone122 tego nie zrobił. Ot wypluło coś z drukarki dla zobrazowanie tematu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 22:49, bertone122 napisał:

2.5 godziny trwał przegląd Fiata Doblo 1.9 2003r. Zakończony wynikiem N i listą usterek w liczbie 18 sztuk, w tym 12-UI i 6-UD

Gratuluję i życzę wytrwałości, coby każde badanie było przez Ciebie tak starannie i wnikliwie wykonywane. Jak widać na Twoim przykładzie - odpowiednia ilość czasu pozwoliła na wskazanie bardzo wielu braków i nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mirek_handlarz napisał:

Gratuluję i życzę wytrwałości

Tyle trwało bo to auto to była jeżdżąca mina, nie chciałem nic pominąć żeby mi kontrolerzy nie wytknęli błędu, a było co notować... Nawiasem mówiąc jakby co to z dwie godziny temu był u mnie właściciel Doblo i chciał się"dogadać"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bertone122 napisał:

dwie godziny temu był u mnie właściciel Doblo i chciał się"dogadać"...

Ale.... to w kwestii wyceny czy naprawy ? :evil:

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leski66 napisał:

wyceny czy naprawy

On chyba jest ciężko myślący... Teraz będzie jeździć po stacjach i szukać odważnego co mu klepnie i "anuluje" te 18 usterek oczywiście nie zamierza naprawić ani jednej, nawiasem mówiąc zastanawiam się co jest nie tak z tymi ludźmi, jeden z drugim woli diagnostę przekupić żeby mu pozwolił jeździć popsutym samochodem niż go za te pieniądze naprawić? Przecież to nie są niewiadomo jak wielkie kwoty za te usterki co mu wypisałem, zrozumialł bym gdyby miał dymiący silnik, dziury w podłodze ale tam wystarczy tylko kupić to i owo i po prostu naprawić samochód, od takiego gościa to podejrzewam że żadnemu diagnoście nie będzie się opłacało wziąć "napiwku' 🤣 bo pewnie będzie się targować że za drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bertone122 napisał:

(...) podejrzewam że żadnemu diagnoście nie będzie się opłacało wziąć "napiwku'

Czyli...  " złotówki " nie wydałeś. :evil:

A wracając do tego gościa : ( to mało takich przypadków [ pozytywnie załatwionych jest ] ) :silent: - ehhhh...

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ciekawe - iż zawsze akurat w monecie kontroli pojawia się taka padaczka 😎 i można się wykazać jacy to jesteśmy fajni 

Jeszcze nigdy - a może raz miałem taki przypadek aby dać N przy TDT i WK

A przeszedłem tych kontroli naście 

Taka ilość usterek jak w poście nr 1 nie tworzy się w jeden dzień czy rok - jest wynikiem wieloletnich zaniedbań  

A tak jeż ze zwykłej ludzkiej ciekawości - ile usterek miał rok wcześniej - tych z CEP jeśli nie był na tej samej SKP 

Edytowane przez IVVO
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, IVVO napisał:

Jest to ciekawe - iż zawsze akurat w monecie kontroli pojawia się taka padaczka 

znam stacje o rocznym "przerobie" ok. 8k badań, a w dniu kontroli nie uraczysz w tej SKP ani jednego pojazdu. Przypadek? 🙈🙉🙊

Edytowane przez biker100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, biker100 napisał:

Za to browarek

1.JPG.9ca5c2bb53a4382920c6992cbf9104a6.JPG

Reakcja ( na + ) może i tak, ale żeby browarek ? :P

Browarek raczej tak :

2.JPG.ae925bd8ef7f21991dc980a36604a8ad.JPG

O !  :silent:

:smile:

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to było pisane, że koleś z powodu kontroli zamknął stację tłumacząc inspektorom, że albo robota, albo kontrola. I coś jeszcze się burzył, że zdał już egzamin i kolejny raz nie musi być egzaminowany. No takie teksty przeleciały mi przez oczy kiedyś, ale gdzie to było dokładnie, to zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, biker100 napisał:

a w dniu kontroli nie uraczysz w tej SKP ani jednego pojazdu.

U mnie, to nie przejdzie, musi być pojazd podczas kontroli. Przychodzą do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, grzegorz70 napisał:

U mnie, to nie przejdzie, musi być pojazd podczas kontroli. Przychodzą do skutku.

Ciekawe ile razy byli by w stanie przyjść 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku u mnie na kontroli pięć badań, kontrola trwała 5,5 godziny. Dwóch kontrolerów, jeden weryfikuje dokumentację i wyposażenie (kompletność), drugi uczestniczy jako obserwator podczas badania oraz obserwuje wskazania z urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef wpadł na ten pomysł dwa razy (pierwszy i ostatni), posiedzieli z pięć godzin i padło hasło, że podczas kontroli musi być pojazd i pojawią się ponownie. Dwie dniówki bez zarobku to by było za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leski66 napisał:

" złotówki " nie wydałeś

Nie wydałem bo płacił kartą, mało tego zaraz za nim w kolejce stali kontrolerzy :D więc obserwowali mnie od początku do końca, jeśli chodzi o wydawanie reszty to nawet jak pacjent nie chce złotóweczki to kładę na blacie i czy weźmie czy nie czy kto inny weźmie to nie moja sprawa, szanujmy się panowie, jak kraść to miliony a jak gwałcić to księżniczki ;)

1 godzinę temu, IVVO napisał:

Pan Heniek zawiaduje ruchem

U nas na bazie parę lat temu ruchem kierował Rafałek na szlabanie ale tak kierował asior że kontrolerom powiedział że kontrola jest 🙈

2 godziny temu, IVVO napisał:

tych z CEP jeśli nie był na tej samej SKP 

Nie miał żadnych usterek rok wcześniej, u nas na stacji był po raz pierwszy, nie będę wnikać dlaczego nie pojechał tam gdzie zazwyczaj ale tak na logikę to podejrzewam że poprzednio diagnosta mu powiedział że ma naprawić za rok a ten nie naprawił i pojechał gdzie indziej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.