Skocz do zawartości

Wózek Paprock-a


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

 

2 godziny temu, bertone122 napisał:

na twoim zdjęciu profilowym to ty? I co to za pojazd? Becia? Jakiś czterokołowiec?

w%C3%B3zek-akumulatorowy-PRL-681x421.jpg

 

Wózek akumulatorowy Stal-258

Jezdniowy wózek akumulatorowy Stal 258 został opracowany i był produkowany przez kombinat Huta Stalowa Wola od lat 60. Przeznaczony był do transportu towarów o masie do 2 ton na terenie fabryk i zakładów przemysłowych, pomiędzy wydziałami i halami produkcyjnymi. Pojazd wyposażony w kola pneumatyczne, posiadał także hak, co pozwalało holować nawet kilka przyczep.

Obsługą takich elektrycznych wózków akumulatorowych zajmował się też Lech Wałęsa w czasie swojej pracy w Stoczni Gdańskiej na stanowisku elektryka. https://elektrykapradnietyka.com/29785/wozek-akumulatorowy-prl-stal-258/ 

 

https://glowny-mechanik.pl/wp-content/uploads/GM_2018_3_22_29_Wózki.pdf

 

5e3965aa670e2_p.jpg?1580819882

Wózek transportowy akumulatorowy WNA-1320 (z akumulatorem)
Nr fabryczny:30262
Rok produkcji: 1992
Cena:1100 zł

https://dziennikbaltycki.pl/wojsko-sprzedaje-sprzet-z-demobilu-luty-2020-cz-2-agencja-mienia-wojskowego-organizuje-przetarg-w-bydgoszczy-co-mozna-kupic/ar/c3-14762470

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne i tanio, z wojskowego demobilu warto by kupić

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chciałem do niego napisać czy przypadkowo nie ma co robić że się czepia, ale nawet nie wiem jak mu się odszczeknąć 🤣 a tak z ciekawości zapytam ile tych punktów trzeba uzbierać i jaką nagrodę za to dają? Talon na k... I balon? Czy złoty długopis poradziecki?

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... Za łamanie regulaminu można i bana otrzymać. Jesteśmy tu gośćmi i zachowujemy się jak przystało na gości. Szanujemy regulamin i dbamy o to aby nie zapychać (bez sensu kopiowanym postami) miejsca na serwerze.

Nie czepia się, tylko jest tu sam i radzi sobie jak może z tym całym bałaganem. Nie ma potrzeby dowalać mu roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam jeśli zająłem nie potrzebnie miejsce, mimo to ponawiam pytanie, co dostanę jeśli uzbieram odpowiednią ilość punktów? Ban to nie problem, stworzę sobie kolejne konto, mojego IP nie zablokuje bo mam zmienne IP, regulaminu nie czytam, bo typowy Polak nie czyta instrukcji a regulamin można podciągnąć pod rodzaj instrukcji, no i  widocznie jestem inteligentny inaczej jak to ujął moderator w wiadomości e-mail

 

3 minuty temu, Jacdiag napisał:

To Ty teraz prawie jak Tolek Banan

To teraz dobrze zacytowałem?

W ramach przeprosin załączam zdjęcie prezentu: 

Screenshot_20210320_185153_com.android.gallery3d.thumb.jpg.f7ade30a9512a02473ff07b0ffb5a9c2.jpg

Na priw poproszę adres do wysyłki

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bertone122 napisał:

to wyostrzają się inne zmysły

W koło diagnostów z "tak" wyostrzonymi zmysłami jest sporo, skoro badanie pojazdu sprowadzonego w 10 min robią, z wystawieniem dokumentów

śmiech2.jpg

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Paprock napisał:

Idę po inną fotę.

Podpytam :

- a co to za rura, ( lub do czego służy ) w tym różowym " kiblu " ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, leski66 napisał:

OK, tylko kolor taki " dziewczęcy " - [ pachnie mi to wiatrem w spodniach ] . :evil:

 

Oj tam majtkowy róż czy pudrowe majty.... Nie ważne. A może brudny róż, brudne majty?  Nosz kurde ino dwa kolory znam: fajny i ten przez ce-ha.  :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.