Skocz do zawartości

Błąd SKP-20907


danielg539

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się tak wydaje. :smile:

---------------------

Cytat

(SKP-20907). Brak możliwości zapisania badania do CEP. Błąd ten (ta uwaga dotyczy także innych zestawów cyfr w komunikacie) jest wynikiem nieprawidłowego dopasowania słowników MAREK / MODELI / TYPÓW programu i słowników CEP-a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ze słownika online - podstawowy model bez rozszerzeń  

Np Audi  / a4

Problemy przeważnie z egzotycznym markami i modelami 

Niby są w słowniku ale nie do końca 

I CEP się buntuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane jak najbardziej ze słownika online. Faktycznie po wybraniu samego modelu bez dopisków badanie udało się wysłać. 

29 minut temu, IVVO napisał:

Problemy przeważnie z egzotycznym markami i modelami 

Marka i model nie egzotyczne (BMW X1), ale:

30 minut temu, IVVO napisał:

Niby są w słowniku ale nie do końca 

I CEP się buntuje 

Dokładnie tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego sprzedawcę Hyosungów - i już wiem że zamiast GV 125 lepiej zapodać samo GV - nie wiem czy problem leży w "niewidzialnych" spacjach czy w samym słowniku - w uwagach podaję to co zapodali w ZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego sprzedawcę Hyosungów - i już wiem że zamiast GV 125 lepiej zapodać samo GV - nie wiem czy problem leży w "niewidzialnych" spacjach czy w samym słowniku - w uwagach podaję to co zapodali w ZDR
Modele motocykli wpisuj bez spacji, bo tak widnieją w homo.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aboz napisał:

Modele motocykli wpisuj bez spacji

To nie o to chodzi co widzimy - tylko jak to jest zapisane w formie elektronicznej - niejednokrotnie z WK online ustalamy co zapodać - niby jeden katalog ale nie zawsze to co ja wpiszę do DIP One mogą zapodać u siebie i zaczyna się "ustalanie wspólnej wersji"  

To że badanie wyjdzie ze stacji nie oznacza iż WK może je w takiej formie powiedzmy zassać 

Nie chodzi o dane lecz właśnie o D - 1,2,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi co widzimy - tylko jak to jest zapisane w formie elektronicznej - niejednokrotnie z WK online ustalamy co zapodać - niby jeden katalog ale nie zawsze to co ja wpiszę do DIP One mogą zapodać u siebie i zaczyna się "ustalanie wspólnej wersji"  
To że badanie wyjdzie ze stacji nie oznacza iż WK może je w takiej formie powiedzmy zassać 
Nie chodzi o dane lecz właśnie o D - 1,2,3
Spróbuj zrobić jak napisałem. Może być tylko raz.

Wysłane z mojego CPH2043 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.