Skocz do zawartości

APKA


Paprock

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w apce przefiltrować "ponowne sprawdzenia" za dany miesiąc? Przecież to jest jakaś masakra, żeby każdorazowo wpisywać: "ponowne sprawdzenie: hamulce, ponowne sprawdzenie: układ kierowniczy, ponowne sprawdzenie: usterki inne"! Sposób po cenach też mnie nie interere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zapewne Kolega robił ( na zasadzie okresowego tj. bez wybrania w rodzaju badania ponownego - no przynajmniej mnie tek " przetrenował ", że dalej pojazd przyjeżdża na okresowe po usterkach, tylko w uwagach trza wpisać poprawkowe i z cennika wybrać odpowiednia pozycję ).

33 minuty temu, Paprock napisał:

Sposób po cenach też mnie nie interere.

Jedyny z możliwych, jak zachowane jest postępowanie j.w. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ta cholera (apka) z automatu nie łączy ponownego z usterkowym ? Wrrr...!!!

W normalnych programach jest to w jakiś tam sposób sprzężone. A tu... - szkoda gadać.  :cry:

Leski, daję różne usterki, no z różnych układów. Nie wiem, niech będzie, że hamulce, analiza i wszystkie inne łącznie. Do skasowania wychodzi 54 złote, ale jaki tytuł badania wybrać skoro szpenie od apki powymyślali badania/sprawdzenia ponowne? W normalnym programie samo się wiązało (okresowe z okresowym sprawdzeniem ponownym), a tu... spalić to na stosie i never więcej takiego cudaka. Poza tym u nas w firmie te sprawdzenia usterek tytułuje się właśnie "PONOWNE", ale co ponowne jak do ponownego sprawdzenie ze siedem usterek. Obstawiam, że są gotowi ogłosić teorię, że dla każdej usterki osobne ponowne! :evil: I to wcale nie jest śmieszne! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawkowe wykonuję z tytułem rodzaju badania - "okresowe" (bo to jest w dalszym ciągu badanie okresowe), w uwagach (na dole) pobieram sobie z szablonów (do których wcześniej  tam wpisałem) - "ponowne badanie do okresowego nr ......., z dn. ......", a poza tym w jakimś tam stopniu poprawka jest dowiązana do okresowego wyznaczoną automatycznie datą NTB. :wink:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Paprock napisał:

Dlaczego ta cholera (apka) z automatu nie łączy ponownego z usterkowym ? Wrrr...!!!

tak nie do końca, bo :

11 godzin temu, cezary napisał:

(...) w jakimś tam stopniu poprawka jest dowiązana do okresowego wyznaczoną automatycznie datą NTB.

chyba, że termin " poprawki po saganku " minął. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.