Skocz do zawartości

Protesty w Paryżu i .....


Mecher

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, danielg539 napisał:

Jedyne oficjalne dane, które wyciekły na przełomie kwietnia i maja mówiły o ponad 1100 osobach.

A ilu Twoich bliskich, znajomych lub co słyszałeś zmarło w wyniku NOP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie - Nasze pokolenie to takie "z miękkiego ptaszka" - delikatne to jak diabli - mój teść - 87 lat przerzedł covida, zaszczepił się Astrą Zenka i teraz jest w sanatorium pokovidowym ,siedzi z jakąś babką i pociąga browca  - za free przez miesiąc - dobre geny a nie "na próbę" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, zbitur napisał:

A ilu Twoich bliskich, znajomych lub co słyszałeś zmarło w wyniku NOP?

A ilu Twoich znajomych zmarło z powodu COVID ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, zbitur napisał:

A ilu Twoich bliskich, znajomych lub co słyszałeś zmarło w wyniku NOP?

Niestety ale znam 3 przypadki śmiertelne wśród nauczycieli i jeden śmiertelny przypadek pracownika mundurowego a drugiego mundurowego cudem odratowano.

Natomiast nie znam żadnego potwierdzonego przypadku śmierci osoby w wyniku covida, bo, że jakaś babcia była w miarę zdrowa a rano się już nie obudziła a lekarz wpisał w akcie zgonu koronowirus (bo za to były lepsze pieniądze) to jakoś do mnie nie przemawia.

Znam natomiast kilka osób, które dość mocno chorowały i które mają powikłania ciągnące się całymi tygodniami.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekd - nie rozumiem.  Chorych którzy przeżyli lub zmarło z powodu covida znam i znałem kilkunastu. 

Pytam o powikłania poszczepienne - ja nie spotkałem się z osobą która cierpiałaby po szczepieniu (pierwszym czy drugim). Owszem może ktoś wyjątkowo odczuwał dyskomfort typu przeziębienie, czy bół okolicy iniekcji - ale to myślę że nie jest zaraz jakąś tragedią.  Kto pamięta Delbetę w wojsku?

@Tomek D -  @tomekd  -sorry 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia ...

Był już zakaz wstępu dla psów i Żydów,  teraz będzie dla psów i niezaszczepionych.

Czy tylko mnie się to żle kojarzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 13:12, zbitur napisał:

@tomekd - nie rozumiem.  Chorych którzy przeżyli lub zmarło z powodu covida znam i znałem kilkunastu. 

Covida czy covida i chorób współistniejących ?

Najwięcej osób "zabił" lockdown służby zdrowia.

Jak widać teraz przed chorobą nie chroni wstrzykiwany preparat tylko paszport, czyli że jesteś posłuszny i wziąłeś udział w eksperymencie

Mocno też zajeżdża nowomową z Orwella -  nazywanie osób nie biorących udziału w eksperymencie antyszczepionkowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie zrozumieć dlaczedto ludzie głosują na tytanów  z partii politycznych, które już były mi wladzy. 

Dlaczego jako społeczeństwo  daliśmy się niewolic?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 11:43, Jasiu24 napisał:

Niestety kilkoro

A ja mam takie szczęście że żaden mój znajomy na covida nie zszedł. Powtarzam ŻADEN!!! No może poza jednym,dalekim znajomym.....

Chlopina (ewidentny zawalowiec) uderzył lekko autem w latarnię i zmarł ( 05.2020roku-czyli w "pandemii") byłem na wypadku i jakże sporym zaskoczeniem było dla mnie jak naczelnik tydzień później przekazał że jako powód zgonu i wypadku wpisano COVID!!!. Ale za to niestety znałem parę osób co czekając na zabiegi i lecząc się teleporadami nie doczekało  wyzdrowienia.... Nie neguję wiedzy wirusologów itp. ale dla mnie ewidentnie coś tu nie gra i nie jest tak oczywiste jak przekazać nam próbują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yogi1984 napisał:

A ja mam takie szczęście że żaden mój znajomy na covida nie zszedł.

Ze mną też..., nie było " za wyrywnie " jak dopadła mnie ta ( cholerna zaraza ), ale jak widać jestem cały i zdrowy - " chyba to jeszcze nie mój czas " :silent:

P.s Jeszcze parę " metrówek " trza z wody wyjąć. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz rządzi światem. Mamy światowy ustrój korporacyjny, podział na socjalistów, lewaków, prawaków, demokratów czy innych -ów jest tylko iluzją dla gawiedzi żeby się im synapsy w mózgach nie poprzepalały. Przecież Korporacjonizm to tylko teoria spiskowa. 😜

A plandemia służy do przekierowania strumyczka pieniążków od tych, którzy je mają do tych, którzy je powinni mieć.

Poniekąd też do sprawdzenia możliwości, zakresu ustanowienia zamordyzmu (maski, zamknięcia, to co się dzieje w Australii to w głowie się nie mieści) żeby sprawdzić na ile ludzie pozwolą sobie zabrać wolności w imię jakichś wydumanych idei.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dla przypomnienia 

W dniu 10.08.2021 o 16:39, Mecher napisał:

Był już zakaz wstępu dla psów i Żydów,  teraz będzie dla psów i niezaszczepionych.

Czy tylko mnie się to żle kojarzy ?

Teatr Roma ... Dwa rzędy siedzeń dla niezaszczepionych, reszta dla zaszczepionych. 

 

To się powoli zaczyna ... długo nie trzeba było  czekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.