Skocz do zawartości

Przegląd pojazdu na drugim końcu Polski


Jaromior

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Jaromior napisał:

Podobno wysłali korektę do cepiku

W cepiku dla takich podmiotów jak policja, Wk, stacja będzie widoczna od ręki. Na historii pojazdu może minąć kilka dni zanim dane się zaktualizują, poza tym... wątpię żeby ktoś wprowadzał te dane ręcznie, tutaj rozchodzi się o migracje danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

 

Czy koledzy mogą sprawdzić czy coś się zmieniło związku z przeglądem podobno wysłano sprostowanie dano temu drugiemu przegląd a mi usunięto. Ale na historipoajzdu jak i Mobywatel cały czas go mam.

Gdy jadę na stacje do siebie to mówią ze nie mogą zobaczyć bo zaraz by zaczynał przegląd i nie może anulować.?

A ta SKP która niby to prostowała wysłała pismo do cepiku i na komputerze to zmieniła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jaromior napisał:

Gdy jadę na stacje do siebie to mówią ze nie mogą zobaczyć bo zaraz by zaczynał przegląd i nie może anulować.?

Brawa dla chłopaków, stacja to nie  punkt informacyjny :ok

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaromior napisał:

ile to można czekać na poprawę

Obawiam się, że można długooo czekać skoro

 

1 godzinę temu, Jaromior napisał:

niby to prostowała

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że są sprawy które z punktu widzenia czy to stacji, czy WK są łatwe, a na wyprostowania trzeba czekać miesiącami, jak nie latami xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaromior napisał:

czy można jakoś to prawnie przyspieszyć ? List/policja już jakiś urząd który kontroluje stacje ?

List do organu nadzoru, czyli Starosty, na terytorium którego znajduje się SKP. Chyba, że coś pochrzaniłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaromior napisał:

a ile można czekać na poprawę ?

Zwróć uwagę, że odniosłem się do twoich własnych słów

 

4 godziny temu, Jaromior napisał:

niby to prostowała

Więc możesz czekać długoo, jeśli niby prostowała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażalenie na bezczynność diagnosty powinno pomóc. Z drugiej strony - po co chłopinie życie utrudniać? Przeżywasz, jakby Ci w nowym Bentleyu z salonu wpisał 300k nalotu. :D

Edytowane przez Admiral
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na stacje dalej mówią to samo ze poprawili.

 

Dzwoniłem tez do WK,TDT,UM,Policja i nikt nie potrafi pomoc każdy telefon to mówią oz nie ma żadnego urzędu ani kontroli nad tym co wprowadza diagnosta. I ze jak jego błąd nikt tego nie poprawi tylko on 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2021 o 21:43, Jaromior napisał:

Podobno wysłali korektę do cepiku i ona tak szybko nie będzie widoczna dopiero jak ludzie w cepiku to ręcznie wklepia w system. Jest to prawda ?

Tu w tym co sam powiedziałeś  masz całą odpowiedz na twoje  pytania,bez zawracania d...y innym.

Diagnosta błąd popełnił, teraz wysłał sprostowanie i na tym jego rola się kończy.

A teraz zamiast bezcelowo gitarę innym zawracać to dzwonisz do COI ,pytasz kiedy ręcznie poprawią i tyle...

Proste?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam raz jeszcze i twierdzą iż wysłali. 
 

czy może gdzies do cepiku zadzwonić i się spytać czy takie coś wypłynęło do nich i kiedy to wskoczy ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaromior czytasz w ogóle to co inni napisali ? Czy tak klepiesz by klepać. Cztery posty wyżej @yogi1984zapodał 

Godzinę temu, yogi1984 napisał:

zamiast bezcelowo gitarę innym zawracać to dzwonisz do COI ,pytasz kiedy ręcznie poprawią

:evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle wysyłają cały czas do tego damego pojazdu , trzeba anulować badanie i ponownie wysłać tylko nie po id cepik i nr ramy a np. nr dowodu rejestr. Takie operacje yrn co wykonuje widzi efekt od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.