Skocz do zawartości

wartości administracyjne w DIP-ach


mietek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie raczej do Pana Norberta, ponieważ mamy sygnały z WK, że nie wpisujemy wartości administracyjnych w DIP -ach, czy jest możliwość żeby pewne stałe wartości były automatycznie wypełniane ? Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie wpisujemy wartości administracyjnych w DIP -ach

Hmmm, a dlaczego nie wpisujecie ?

Do mnie sygnały że coś jest nie tak z programem w tej materii raczej nie docierają ...

 

A więc - w czym możemy pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc - w czym możemy pomóc ?

Koledze mietkowi zapewne chodziło o to by program automatycznie przepisywał wartości konstrukcyjne do administracyjnych . O ile w przypadku sam. osobowych tak można to juz w pow.3,5T czasem przepisanie powodowało by pomyłkę. Myślę że lepiej 100 razy przepisać niż raz się pomylic bo program za diagnostę wypełni błędnie. :oops: ( mam nie miłe doświadczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można coś tam poprawić, ale to jednak diagnosta decyduje o fakcie kopiowania lub nie. U nas jest pełna dowolność w tej materii.

mietek, masz jakąś propozycję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dane konstrukcyje przeskakują same w miejsce administracyjnych co oczywiście nie jest zgodne zze stanem faktycznym, ale chodziło mi o dane administracyjne zgodne z Dz U. które można by wpisać w DIP po uprzednim zapytaniu przez program i potwierdzeniu przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dane konstrukcyje przeskakują same w miejsce administracyjnych

To wskakiwanie lub nie można wyłączyć ptaszkiem na ekranie DIP-u.

 

ale chodziło mi o dane administracyjne zgodne z Dz U. które można by wpisać w DIP po uprzednim zapytaniu przez program i potwierdzeniu przeze mnie.

Przejdźmy do konkretów. Który Dz.U., jakie dane konkretnie - może coś dobrego z tego wyjdzie ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz.U z 2003r Nr32 poz262 z póżn. zmianami - paragraf 5. Naciski osinie mogą przekraczać....

 

[ Dodano: 20-04-2006, 10:41 ]

wyląda to dość skomplikowanie, ale dla osi pojedynczych jak wymienia sie w DIP-ie jest to bardziej klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Mam pytanie, jak wpisać w dipie pojemność skokową np. 49.4 gdyż program nie pozwala zrobić kropki próbowałem myślnikiem poszło ale może to być żle odczytywane przez nasze panie z okienek. 49-4 Dziękuje za widomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie Szanowny Panie Norbercie namawiam Swego Szefa na zakupienie foli do drukowania tabliczek zastępczych ,posiadamy drukarkę hp LaserJet 1010 czy, program pozwoli na wykonywanie tej usługi . Dzięki za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast Norberta ja Ci odpowiem (chyba mnie Norbi nie prześwięci :razz: ) - TAK program ma taką możliwość, tabliczki wychodzą ekstra a folię też możesz zamówić w Norcomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak nie prześwięci...

 

Norbert nie wydaje Ci się, że Tomek pisze nie na temat??? :razz:

 

Może małego bana mu zapodamy ? :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zadowala już pędzę do szefa i powiem niech zamawia . Dzięki.

 

[ Dodano: 01-06-2007, 08:35 ]

Mam pytanie jak przestawić datę następnego badania na 2008-06-01 gdyż w stałych sytemowych nie pzwala jest 2008-05-31 anastępne 2008-06-02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak przestawić datę następnego badania na 2008-06-01 gdyż w stałych sytemowych nie pzwala jest 2008-05-31 anastępne 2008-06-02

 

2008-06-02 ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.