Skocz do zawartości

Apka & co.


Mecher

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jakiś Brayanek czy Dżesika pomyślą że pierwszego lipca najpózniej trzeba. A jak wpiszesz 31.07  to pierwszego sierpnia przyjadą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
10 godzin temu, Qnick napisał:

Prośba o to aby diagnosta był zapamętywany na badaniu w poczekalni.

O ! i tu jest przykład wyższości Programu nad Apką :evil:

W Programie zalogowany inny diagnosta nie jest w stanie nawet podejrzeć " nieswojego " badania w poczekalni - a co dopiero go " przejąć ". :smile:

Może w końcu Arcymistrz* przyzna mi rację.

* Chodzi o Kolegę @Paprock'a.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leski66 napisał:

co dopiero go " przejąć

Taaa... zwłaszcza kiedy się chce poprawić coś w nieswoim badaniu. Komunikaty pojawiające się w trakcie przeprowadzania tego zabiegu to chyba późno wieczorem były tworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pikkollę! Przecież ta APKA to wstyd! Wstyd jak byk, żeby takie byle co do poważnych spraw stosować! Począwszy od wielkości okna, na szacie graficznej kończąc! A o czytelności podglądu jakiegokolwiek wydruku, to szkoda gadać. O podglądzie rejestru to samo! Dzieci w przedszkolu rysują ładniej, bo na ekranie to tylko naciapane! Wypisz wymaluj świadectwo polskiej cyfryzacji! Tej cyfryzacji, która zawsze działa i nigdy nie nawala. Tej cyfryzacji, co pozwala pojazd online zarejestrować! :zzz:

PS. Plisss... Nie wywołujcie mnie do tablicy z powodu tego czegoś. Dzięki. 🖐️

PS. Coś mi się zdaje, że ci sami "miszczowie" trzydzieści lat cepik tworzyli. :medit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Paprock napisał:

Nie wywołujcie mnie do tablicy z powodu tego czegoś.

Ale..., częściej będziesz gościł na łonie Forum - co mnie osobiście cieszy - no i " chyba " nie tylko mnie.... :keep:

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mam nakiepszczone z kontem, bo pół godziny trwa zanim moje skrobanie pojawi się na ekranie. Bez różnicy z jakiej przeglądarki. Bez różnicy z którego komputera. Zwiechy mam i lagi, że masakra. Nie ważne czy klikam z domu, czy z pracy, czy ze smartfona. Nie idzie nic napisać. To znaczy idzie, ale zanim zassie, to pól dnia czekania. No taka prawda... znaczy taka kara! :medit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Paprock napisał:

Nie ważne czy klikam z domu, czy z pracy, czy ze smartfona.

Jak klika Kolega poprzez " przeglądarki " - to od razu widać, że są zapuszczone/zapętlone - wyczyścić i ustawić , żeby po każdym zamknięciu same to robiły. :smile:

A jak w smartfonie poprzez aplikację " Tapatalk " też się tak dzieje to jedyne słuszne wytłumaczenie :

10 minut temu, Paprock napisał:

znaczy taka kara!

:silent:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miewam problemy z pisaniem postów jak i wysyłaniem PW. Myślę, że problem leży po stronie forum a nie komputerów (przeglądarek).

Powyższa wiadomość też kilka minut się wysyłała :sad:

Za to korekcja wcześniejszej wypowiedzi zapisuje si błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paprock napisał:

pół godziny trwa zanim moje skrobanie pojawi się na ekranie

Mam to sam bez względu na jakiej przeglądarce czy kompie to robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adam1501 napisał:

Nie zastanawiałeś się czy to czegoś przypadkiem nie oznacza... :razz:

No pisałem wcześniej, że to za durnoty musi jaka kara! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad godzinę wisiał post. Zrezygnowałem. Tego wysyłam z fona punkt o 17:00.

 

O! I w sekundę wyświetliło! 👏

Cytat

A jakie cyferki pojawiają się na https://www.speedtest.pl/


Pobieranie 35 / Wysyłanie 5 na kompie w robocie przy kilku apkach odpalonych.

 

A poza tym, te nasze posty, to tyle ważą co esemesy. Także speedometer, to owszem, ale przy ściąganiu filmu przyrodniczego miałby znaczenie. A tu klika znaków, kilka klików i max-bomba czyli zwiecha na komputerze. :?

 

 

O! 😮

Czary-Mary! Abra-Cadabra! I zadziałało! Brawo! 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam taką sprawę. Jak wiadomo pracuję na apce, ale z tej apki nie wystawiam paragonów/faktur tylko z innego programu księgowego. I teraz tak, jest apka ze swoim cennikiem czyli opisem i przyporządkowanym kwotami, jest inny program do rozliczeń z własnym cennikiem, w którym opisy cen badań są już deko inne, no i jest drukarka fiskalne, która na wydruczkach swoje opisy cen posiada.

Podsumowując:

1. w apce jest: 1.2 Okresowe badanie techn.: - samochód osob., autobus do 15 os., ciężarowy i spec. do 3,5t dmc., pojazd trójkołowy.

2.  w programie księgowym jest: OBT sam. osob. cięż. spec. autobus do 3,5 t d.m.c.

3. na wydruku z fiskalki jest: Okres. bad. tech. sam. os. cięż. aut. do 3,5t.

Pytanie brzmi: kto, co fiskalkę z programem księgowym łączy i jak to się do kupy składa skoro się nie składa?

Gdy wystawiam paragon imienny formatu A4 to mam treść spod punktu 2, ale w innym przypadku, gdy tylko wystawiam paragonik z drukarki fiskalnej to mam na nim treść spod punktu 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Kasioruję na oddzielnym programie i również tak mam. Księgowa mówi, że jest dobrze, ponieważ kasa ma ograniczone pole tekstowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda. Tu OBT, a tam Okresowe. Co jest nie tak? Nie umiem tego rozszyfrować

Paragon z programu księgowego..gif

Paragon z drukarki fiskalnej.gif

 

Apkę zostawmy, bo ona nie jest podpięta pod program księgowy.

Idzie tylko o różnicę w treściach usług tak z wydruku paragonu z programu księgowego jak i z drukarki fiskalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.