Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny 21 i 29.09.2021


Adis971

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum, 29.09 podchodzę do egzaminu praktycznego w Warszawie. Był ktoś z użytkowników na egzaminie 21.09 i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami? Na jakie pytanie trafił itp? Po moim egzaminie napewno też sie pochwale na co trafiłem :)

pozdrawiam 

Edytowane przez Adis971
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Z poprzednimi postami już jestem zapoznany ;)

 

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Adis971 napisał:

Z poprzednimi postami już jestem zapoznany

Ale z regulaminem forum - NIE !!!

Nie cytuje się ostatniego wpisu w całości, bo może być kara. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam jeszcze raz. 29.09 miałem egzamin praktyczny, udało się zdać bez problemu :) trafiłem na ADR badanie dodatkowe i miałem sprawdzić abs w ciągniku i wypełnić odpowiednie dokumenty. Na samym początku egzaminator zapytał jakie zaświadczenia/dokumemty potrzebuję (i tu moje pierwsze zdziwienie - związane tylko z abs) no i DR oczywiście. Po tym egzaminator upewnił się ze zrozumiałem zadanie i miałem 15-20minut na przygotowanie się i wypełnienie zaświadczeń. Jak byłem już gotowy (w głowie miałem całe litanie o tym abs, co sprawdzamy, jak jest zbudowany itp.) Zawołałem egzaminatora i nawet nie dał mi dojść do słowa, wziął moje wypełnione zaświadczenia. Bardzo uważnie spawdzal punkt po punkcie,zapytał jeszcze o VIN i TZ i powiedział "No dobrze, to chyba wysztysko". Pogratulował mi, podziękowałem i do widzenia :)

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 14:42, Adis971 napisał:

nadrobię zaległości 

Jak widać nie tylko zaległości nadrobiłeś :icon_wink:

Gratulacje.

Edytowane przez Mecher
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem przed egzaminem praktycznym, wiec mam kilka pytań.

Czy w czasie egzaminu wolno nam włączyć zapłon aby sprawdzić poprawność działania kontrolki ABS?

Rozumiem że sprawdzenie ABS polega na sprawdzeniu kompletności układu ABS?

Było podane jakiej kategorii jest ten ADR ?

Może głupie pytania ale im bliżej egzaminu tym większy mentlik w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie będzie potrzeby sprawdzać kontrolek. Jesli egzaminator bedzie pytał o jakies szczegóły to wystarczy o tym powiedzieć. 

W moim przypadku sprawdzenie ABS poległo tylko na okresleniu jakiego zaswiadczenia chce i jakiej kategorii ma byc ABS. O dziwo egzaminator o nic wiecej nie pytał. Najważniejsze dla niego byly prawidłowo wypełnione dokumenty.

Kategoria ADR byla określona na wspólnym zaswiadczeniu o ABS, zwalniaczu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2021 o 22:16, moto-binek napisał:

Czy w czasie egzaminu wolno nam włączyć zapłon

Tak ja sprawdzałem w ten sposób ABS w naczepie na egzaminie i chodziło o to że wyświetli się komunikat ''ABS naczepa OK''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, moto-binek napisał:

Czyli rozumiem że w kanał nawet nie zaglądałeś

 

Ciągnik z naczepą nie stał nawet na kanale :) tylko autobus byl ustawiony nad kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Proszę Państwa jeszcze jedno pytanie.

Jak wygląda kwestio ubioru roboczego?

Czy jest tam się gdzie przebrać ?

czy mam mieć pełne ubranie robocze czy same buty ?

dziękuje z góry za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, jednak bez użycia "szukajki"

 Co nie zmienia faktu, że szybciej by sam znalazł niż dostał odpowiedż. W końcu wiedział gdzie zadać pytanie. Więc mógł z nudów kilka tematów w dół przewertować.

W pracy ... w przyszłej pracy, rzadko będzie od razu dostawał odpowiedzi na forum, na problemy przy badaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.