Skocz do zawartości

Dane techniczne.


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... jakby zacząć...

W formularzu danych technicznych jest pozycja "Dmc przyczepy bez hamulcem " - można by poprawić po polskiemu.

I wogóle to po kliknięciu na (w uwagach) wyszukiwanie danych z kat dip strasznie długo to trwa. I tak wygląda jakby się komp chciał zawiesić (chociaż to może być wina mojego kompa, bo on wogóle jakiś dziwny jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym też czekałem

Ale ja mam kompa półrocznego :evil: . Tylko jakoś nie darzę uczusiem sempronów, to i one mnie nie lubią.

 

[ Dodano: 25-04-2006, 16:23 ]

I te 192 RAM-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz co jest nie tak.

Jak szefowa zakupiła ten sprzęt to był tam sempron 2,2, a dzisiaj sprawdziłem, że jakimś magicznym sposobem jest athlon 900 (jakiś czas temu sprzęt był w reklamacji). Dobre nie? :mrgreen:

Muszę poszukać faktury na kompa, będzie zadyma, bo szefowa jast nerwowa...

 

[ Dodano: 26-04-2006, 09:12 ]

Hmm... nerwowa to złe określenie. Powiedziałbym lepiej - krzykliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że usłyszymy w Poznaniu ? :mrgreen:

 

Ale bądźmy szczerzy - w takiej sytuacji też bym się zdenerwował ... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włśnie do niego zadzwoniłem. Twierdzi, że "sama przestawiła sie w biosie częstotliwość pamięci i zamiast 133 jest ustawione 100 i wtedy mogą wyjść takie bzdury".

 

Ale aida chyba nie kłamie no nie? :mrgreen:

Normalnie ręce opadają. I on potem się dziwi, że szefowa coraz niechętniej kożysta z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma częstotliwośc pamięci do taktowania procka ?

I jak się ma Sempron 2.2 do Athlona 900 ? Jak 133 do 100 ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma częstotliwośc pamięci do taktowania procka

Sempron chodzi na magistrali 333 Mhz i jeśli zmniejszyć ją do 100 Mhz to wyjdzie Athlon 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając taktowanie szyny to mam AMD na Bartonie i od pewnego czasu w biosie jest widoczny zamiast 2500 jako 2600 :?: Też nie przestawiałem ani mnożnika , ani częstotliwości !

 

[ Dodano: 26-04-2006, 12:13 ]

Co ma częstotliwośc pamięci do taktowania procka

Sempron chodzi na magistrali 333 Mhz i jeśli zmniejszyć ją do 100 Mhz to wyjdzie Athlon 900

 

Dalej nie rozumiem co ma zmiana taktowania pamięci do tego jaki procek się zgłasza. W wypadku układów DDR korzystających tylko z zegara dochodzi do utraty synchronizacji na magistrali systemowej między pamięcią a CPU i o to pewnie chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sempron chodzi na magistrali 333 Mhz i jeśli zmniejszyć ją do 100 Mhz to wyjdzie Athlon 900

Była mowa o 133 i 100 i bardziej o tym tu myślałem ...

Ale masz rację - za bardzo mi klapki na oczy opadły :-(

Coraz mniej w sprzęcie siedzę - i oto efekty :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.