Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny 25.11.2021


Sweter

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11. Podchodziłem do egzaminu praktycznego w Warszawie. Pojazdy: seicento gaz+hak, autobus100, i zestaw ciągnik i cysterka. Moje pytanie dotyczyło wykonania badania dodatkowego ciagnika, ocenę dokumentów przedstawionych przez kierowcę, identyfikacja, jakie zaświadczenie wystawiam, oraz sprawdzenie i budowa ukladu abs. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem i powiem tak, dużo czytałem forum i dziwiłem się temu, że ktoś był oburzony, bo egzaminatorzy niemili, czepiają się to uwierzcie mi jest NIEPRAWDA. Egzaminatorzy bardzo fajni, cały egzamin odbywał się na zasadzie luźnej rozmowy, był czas na przygotowanie się do odpowiedzi. Rozmawiałem jeszcze z kilkoma zdającymi i mięli takie samo zdanie. A cha dla osób które się przygotowują do egzaminu, przypomnijcie sobie jak ustalamy numer kolejnego badania oraz jak wygląda pieczątka stacji diagnostycznej. Pozdrawiam wszystkich a zdającym życzę Powodzenia

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 06:38, Sweter napisał:

Pojazdy: seicento gaz+hak, autobus100, i zestaw ciągnik i cysterka.

To standardowy zestaw do tego aby wykonać egzamin w całym zakresie. Pojazdy nie mają znaczenia.

 

W dniu 26.11.2021 o 06:38, Sweter napisał:

dziwiłem się temu, że ktoś był oburzony, bo egzaminatorzy niemili, czepiają się

Zawsze się czepiają jak ktoś leje wodę zamiast odpowiadać na temat aż w końcu kończy się cierpliwość.

W dniu 26.11.2021 o 06:38, Sweter napisał:

Egzamin zdałem za pierwszym podejściem

Gratulacje. Witaj w zawodzie... teraz będzie dopiero egzamin :keep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też zdawałem 25.11 egzamin praktyczny, mi trafił BUS 100.

Potwierdzam opinie kolegi egzaminatorzy bardzo w porządku.

Też udało się zdać.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Mam do osób zdawających z wynikiem pozytywnym. Jak mieliście wykonać badanie dodatkowe to wypełnialiście zaświadczenie o badaniu dodatkowym i też o badaniu technicznym okresowym czy tylko zaświadczenie z dodatkowego ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, adam1501 napisał:

Wypełniasz dokumenty zgodnie z zakresem badania.

Rozumiem poprawność czytania zadania egzaminacyjnego. 

 

A jeszcze mam pytanie odnośnie NR zaświadczenia zazwyczaj wpisuje się to samo co z badani okresowego, które wygeneruje na system SKP. A co się wpisuje na egzaminie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer badania jest kolejnym numerem z rejestru badań technicznych. Jak wykonasz 10 badań okresowych a następnie będzie badanie dodatkowe, to będzie ono miało kolejny numer rejestru.

6 minut temu, marcin54962 napisał:

A co się wpisuje na egzaminie ? 

Cokolwiek, abyś znał strukturę tego numeru i ją zachował. Czy napiszesz 00001/NEL/001/2021 czy też 75422/NEL/001/P/2021 nie będzie miało znaczenia. Musisz znać budowę tego numeru i na ewentualne pytanie egzaminatora umiał wytłumaczyć co jest co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 16:57, kursant05052000 napisał:

Co miałeś do sprawdzenia brzy bus 100? ile czekałeś na egzam? Pozdrawiam. Gratuluje.

na egzamin czekałem od sierpnia. ja mialem spoko pytanie bo tylko opony przy bus 100.

Oczywiście też identyfikacja i wypełnienie zaświadczenia o badaniu technicznym.

W zaświadczeniu miałem wypisać tylko identyfikację o cześć związaną z oponami.

 

Dodam że tydzień wcześniej był brat i miał podstawiony autodus na 100 ale miał przeprowadzić badanie techniczne jak dla autobusu szkolnego.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.