Skocz do zawartości

VW CC rok produkcji


Sedici

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, radekd2 napisał:

Jak jest aukcja.

Tu akurat była, więc po co dalej się tłumaczyć ? Chyba z faktu nie poszukania na aukcji ...

A to pojazd od handlarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może najwyższa pora trudności z rokiem produkcji scedować na właściciela. Zakończyć badanie negatywem i opisać, że nie ustalono roku produkcji bo niemożliwe. Wymagana opinia rzeczoznawcy ewentualnie pismo od przedstawiciela producenta. W każdym razie stówa w kasie i czas pokaże czy wróci na 'poprawkę'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Paprock napisał:

Wymagana opinia rzeczoznawcy ewentualnie pismo od przedstawiciela producenta.

To bądź na tyle uczciwy i powiedz mu to przed badaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że informuję i od dwóch lat 'porazpierwszego' nie wykonałem!

Nie pamiętam kiedy o rok produkcji na forum wołałem.

Dla klientów dobry, to ja już się nabyłem.

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paprock napisał:

Dla klientów dobry, to ja już się nabyłem.

I zazwyczaj z tej życzliwości nic dobrego nie wynika. Poza tym że szef ma więcej badań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy zakupił naczepę bez TZ -zamówił sobie na pewnym portalu - przyszła - zrobił pierwsze - zarejestrował - po 2 tygodniach kontrola drogowa dość skrupulatna a za trzy dni przyszło dwóch smutnych "panów" z nakazem zatrzymania naczepy jako dowód w sprawie - ciągnie się to od roku i taki biznes życia zrobił - aukcja była podpuchą dla jeleni - działanie operacyjne  - a na SKP 36PLN ZTZ

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z dowodami kolekcjonerskimi , rejestrowanymi kartami SIM i wieloma innymi rzeczami. Kupować też trzeba "umić". Jak ktoś klika KUP TERAZ  w "kolekcjonerski dowód rejestracyjny do C 330" na allegro to musi być naprawdę młotkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej i poniekąd Kolega @IVVO to potwierdził: posiadać możesz. Wykorzystanie niezgodne z prawem jest karalne.

Z mojego, hobbystycznego podwórka: Jak kupię sobie tłumik - nie popełniam przestępstwa. Jak w jednym ręku trzymam karabin a w drugim tłumik - nie popełniam przestępstwa. Jak zakręcę tłumik na lufie - popełniam przestępstwo, bo broń staje się "szczególnie niebezpieczna", na którą nie mam pozwolenia.

Edit: To dla zobrazowania sytuacji, bo niedawna nowelizacja Ustawy Koncesyjnej zliberalizowała dostęp i użycie "modyfikatorów dźwięku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu ustalenia roku produkcji ;) 

Motocykl marki Mondial numer VIN: ZH5SMX007J1000025

Ja nie mogę tego nigdzie rozkodować... Zamiast roku można podać numer telefonu do jakiegoś serwisu tych motocykli bo jakoś w necie nawet tego nie mogę znaleźć... ich oficjalna strona nie działa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polskim facebooku ostatni post z 2019 tak, że raczej szybko nie odpiszą hehe. Pisałem na Włoskiego ale aktualnie bez odpowiedzi :P Numer podany na tej drugiej stronie nieaktualny ;) od razu poczta :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mecher napisał:

Tu akurat była, więc po co dalej się tłumaczyć ? Chyba z faktu nie poszukania na aukcji ...

A to pojazd od handlarza ?

Klient ściągnął sam przez swego znajomego pewnie z myślą o handlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logen ty masz problem z ustaleniem roku produkcji ? Moze zapytaj swojego kierownika ? 😄 On powinien wiedzieć ..... Najlepsze było jak robił badanie przyczepy sprowadzonej z zagranicy do przewozu koni i wpisał ładowność  -  dwa konie 🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż k.... ć! To kim jeszcze ten diagnosta musi być? Już jest oprócz stricte zawodu diagnosty, mechanikiem, sprzątaczem, ogrodnikiem, pracownikiem odśnieżającym, referentem biurowym itp. itd. to jeszcze musi być specjalistą od mechanoskopii tudzież mieć w oczach skaner do eliminowania falsyfikatów TZ. Mnie to wali, nie widzę niczego podejrzanego to uznaję to co widzę, mam wątpliwości daję N. :evil:

P.S. @leski66 podważyć wpis Pana Generała i do tego wytknąć publicznie - niewybaczalne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cezary napisał:

(...) do tego wytknąć publicznie - niewybaczalne.

Wybaczalne, wybaczalne..., w Starym Roku ! :smile:

W Nowym Roku,  nawet bym nie śmiał. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.