Skocz do zawartości

Do kolegów pracujących na programie DEKRA


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam problem,rano pojawia się komunikat brak połączenia serwerem  licencji. Sprawdz połączenie internetowe. Internet chodzi normalnie. Po kilku włączeniach zaskakuje, dziś około 1 godziny walczyłem. Może ktoś coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też miałem taki komunikat. Nie odbierali telefonów, więc pewnie wina po ich stronie była i próbowali temu zaradzić. I skoro "samo się" poprawiło, to też o tym czymś świadczy.

Przypomnij się w poniedziałek przez PW dam ci numer do człowieka z Dekry, do którego ja zawsze dzwonię. Choć dziś tez nie odbierał jak i wszystkie inne numery, które mam do nich.

2 godziny temu, mirek.g napisał:

brak połączenia serwerem  licencji

Czasem jest to oznaka braku aktualizacji programu. Coś na zasadzie "korespondencja wysłana ale nie doszła"

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mecher napisał:

Choć dziś tez nie odbierał jak i wszystkie inne numery, które mam do nich.

Może mieli dzień wolny za 1 stycznia, tak jak u mnie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przeciwieństwie do kolegi @mirek.g,  nie resetowałem programu, próbowałem się dodzwonić, aż zwróciłem uwagę, że zadziałało. Choć aktualizacje pobrało trzy godziny póżniej, kiedy zmiennik przez pomyłkę zresetował kompa.

53 minuty temu, Jacdiag napisał:

Może mieli dzień wolny za 1 stycznia

Uważam to za mało prawdopodobne (choć nie niemożliwe, bo jakiś informatyk dyżur musiał mieć), program sam by się nie naprawił, a ja w tym czasie nic z nim nie robiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj komputer i zatrybi, jeśli pokazuje "brak połączenia z silnikami...." i "sprawdż połączenie z internetem"

 

Chyba, że masz problem z wysłaniem badania do CEPIK ?

Teraz doczytałem w "komunikacji Dekry", że mają awarie jakiś zintegrowanych systemów i trwają prace naprawcze

Nie mniej u mnie od jakiegoś czasu juz działa, przynajmniej na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Godzinę temu, MCH82 napisał:

bo to już robi się wk.......ce?

Owszem jest wku.......e

Trzeba będzie po 8.00 program odpalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

@mirek.g@Mecher@GRP70@Michu81@MCH82

Panowie - dla pełnej jasności sprawy - przyjmiemy każdego z Was z otwartymi rękami, niezależnie od softu na którym pracujecie :)
Możliwe przeniesienie danych z Waszego obecnego oprogramowania.

Macie dwie możliwości:
- pierwsze pół roku całkowicie za free (płacicie tylko za
towary, jakie Wam wyślemy, nie zaś za licencję jako taką; wysyłka wiadomości SMS też jest oczywiście płatna) - po upływie 6 miesięcy kolejne licencje są już płatne w regularnych cenach;
- druga możliwość - pierwszych 12 miesięcy jest płatne z 50% rabatem od cen regularnych.

Możemy też - celem należytego przetestowania możliwości naszego programu - udostępnić Wam link do wersji demo, zainstalowanej na naszych serwerach.
Kolejna możliwość - to zainstalowanie wersji pełnej, ze wszystkimi możliwościami programu, z danymi przeniesionymi z Waszego dotychczasowego programu ...
Żadna z powyższych dwóch opcji nie rodzi jakichkolwiek zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ofertę ale będziemy walczyć na naszym.Jestem już stary i sam wiesz jak to jest uczyć się czegoś nowego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli góra będzie wykazywać jakieś zainteresowanie w temacie oprogramowania, to będzie można spróbować, lub będzie nowy pracodawca. Oczywiście wszystko zależne od faktu, co wcześniej nastąpi.

Dzięki za propozycję, będę pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się i nie spodziewam wysypu deklaracji z Waszej strony - ja to wszystko świetnie rozumiem ...
Wystarczy mi, że będziecie pamiętać.

DZIĘKUJĘ :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ponawiam pytanie.

Od kilku dni mam problem,rano pojawia się komunikat brak połączenia serwerem  licencji. Sprawdz połączenie internetowe. Internet chodzi normalnie. Po kilku włączeniach zaskakuje, dziś około 1 godziny walczyłem. Może ktoś coś.

Pytanie oczywiście do kolegów pracujących na Dekra

Ps. Podobno problem jest po ich stronie i nie wiem czy coś z tym robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mirek.g napisał:

Od kilku dni mam problem

W tym czasie nie miałem problemów. Zadzwonić pewnie zdalnie rozwiążą problem, bo przyczyną wydaje się być brak pobrania aktualizacji programu. 

Tak kiedyś miałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.