Skocz do zawartości

Grubość szpachlu.


Darek :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szanowni koledzy podchodzą do zagadnienia grubości szpachlu wypełniającego powierzchnię nadwozia samochodu kiedy podczas badania amortyzatorów ten pięknie wymalowany samochodzik odsłania wszystkie swoje negatywne mankamenty, a właściciel dostaje wręcz spazmu złości iż mu zepsułem samochód. :cry:

Rzecz działa się dzisiaj, nowy nabytek pewnego pana X z racji zajmowanego stanowiska w WP jest podziwiany przez wszystkich oglądających i zachwalany. Podczas badania amortyzatorów na urządzeniu TUZ-1 rodzimej produkcji :lol: zaczynają odpadać płaty szpachlu uwidczniając kunszt lakiernika. Odpadło maskowanie dziury błotnika tylnego. Pan X dostał czerwonego ryja i wręcz mnie opierdzielił iż mu zniszczyłem samochód. Nastąpiła sytuacja patowa, niejednokrotnie przełożony, który wydał 52 tyś. za furę z górnej półki i tu taka wtopa. Po wypaleniu trzech fajek przyszedł do mnie, i mówi iż lecimy go bardzo dokładnie. Okazało się iż takich maskowań miał znacznie więcej. Dziury były klejone na gazetę, szpachlowane i fura była cała malowana. Pan X do tego stopnia był zdesperowany że sam młotkiem rozbijał szpachel po stwierdzeniu gdzie grubość jego przekraczała 3mm. Auto po kontroli wyglądało jak po wypadku, a szpachlu który został odkuty był cały kosz na śmieci. Co do sprawności technicznej sytuacja miała się podobnie. Z dwóch zrobiony jeden. Życie niekiedy płata nam takie figle, że aż miło 8) . Ogólnie pan X nie jest lubiany, ale z racji zajmowanego stanowiska ogólnie szanowany :roll: .

Dzień uważam za udany :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pan X nie jest lubiany, ale z racji zajmowanego stanowiska ogólnie szanowany .

Dzień uważam za udany

Ale poeta z Ciebie Darek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi. A może to karoseria była czymś niespotykanym?? Dodatkiem do szpachlu?? :lol::D spróbuje dzisiaj coś zrobić z gipsu na letnie niedeszczowe dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.