Skocz do zawartości

Takie tam


08/15

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wychodzę z założenia, że nie samą pracą człowiek żyje wrzucam na board parę ciekawostek wygrzebanych z sieci.

 

Na pierwszy ogień idzie krzyżówka roweru ze skuterem. Konstruktorzy wciąż poszukują nowych rozwiązań, które miałyby ułatwić rowerzystom ich ciężką pracę pedałami - co jest o tyle zabawne, że rower wybiera się właśnie dla kręcenia pedałami i elementarnego wysiłku Ale jeśli już zdziadziejemy na tyle, że sił nam zbraknie a funduszy na skuterek nie będzie, być może skusimy się na prezentowany produkt - RevoPower. Malutki dwusuwowy silniczek o pojemności 23cm3 generuje moc 0.8/1.1KM, co umożliwi rozpędzenie się do prędkości ok. 30km/h. Zużycie paliwa jest stosunkowo niewielkie i wynosi ok. 1l/100km. Warta ok 400$ nowinka pojawić się na rynku najwcześniej pod koniec roku.

 

revo6yt.jpg

 

Natomiast dla tych, którym rower z cylindrem to za mało prezentuję cos nieco większego.A mianowicie The Superbus - projekt grupy designerów z Delft University of Technology, kierowanej przez Antonio Terziego, byłego szefa podzespołu BMW-Williams F1 odpowiedzialnego za aerodynamikę, oraz Wubbo Ockelsa, Duńczyka - astronauty. Cóż więcej dodać? Pełen luksus, indywidualne fotele jak w najlepszych limuzynach, doskonały design, świetne osiągi.... Za kwotę 4 milionów EU ma powstać pierwszy jeżdżący prototyp, który zaprezentowany zostanie na otwarciu chińskiej olimpiady w 2008 roku Tutaj znajdziecie mały filmik promocyjny (MOV, 9.8MB).

 

luxurioussuperbusconcept9ar.jpg

 

Jeśli i to wam nie wystarcza by pozbyć się nadmiaru ciężko zarobionych pieniędzy to polecam listę najdroższych obrazów świata, która to znajduje sięna stronie www.bornrich.org. Dowiedzieć się z niej można, że za drobne 104 mln dolarów staniemy sie posiadaczami tego cuda :roll:

 

doramaarauchat1ke.jpg

 

Piękności co? :lol: Nie każdy tak potrafi. No chyba ,że jest się Psujem. Wtedy ma się już ten wrodzony dar tworzenia bohomazów, przepraszam, arcydzieł.Proszę porównać obydwa i wskazać 5 szczegółów którymi się różnią.

:D

tskanuj3058hc.jpg

 

Niestety od tej dwójki znacznie pod względem jakości odstaje opisany poniżej artysta:

"SYDNEY - Nową technikę malarską wynalazł australijski artysta Tim Patch. Jako pędzla użył własnego penisa i namalował portrety premiera Australii Johna Howarda i przywódcy opozycji Kima Beazleya. Nieznane są jeszcze opinie obu polityków o niezwykłych portretach."

 

timpatch12xg.jpg

 

timpatch22sx.jpg

 

Widząc te obrazy chciałoby się rzec "jaki model takie narzędzie" Na polskiej scenie politycznej również znalazłoby się kilku, których portrety wartoby w ten sposób namalować. Moim faworytem jest Pan Przewodniczący. Lecz użyłbym nieco innej techniki i części ciała. A przed przystąpieniem do pracy musiałbym najeść się buraków i popić to wodą. :P

 

Ja się tak naśmiewam a nie wiem czy czasem Psuj nie wykonał szkicu silnika w ten sam sposób co nagi Kim. Jeśli tak to wielkie sorry kolego! :mrgreen:

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - od tej strony nie znałem cię, Kolego 08/15.

I Ty jesteś naszym Modem ? Ty - który tak źle mówisz o Panu Przewodniczącym ?

 

Nie jest to czas ani miejsce na tego rodzaju dywagacje, ale wiedz - tak tego nie zostawię :P Może mały donosik do prokuratury ?

Przeanalizuję, czy obraziłeś moje uczucia - jeśli tak, to spodziewaj się że "Stanie u drzwi załoga G - i miś Colaborrrrrr" - czyli wizyty panów w białoczerwonych kominiarkach ... :P

 

Czy miałeś to na myśli choć troszeczkę - kiedy pisałeś o burakach ?

 

lepper-burak.jpg

żródło: http://www.gdynia.mm.pl/~tupti/pliki/lepper-burak.jpg

 

furer_lepper.jpg

żródło: http://www.ecv1457.2-ec.com/msnbetter_thangoogle/furer_lepper.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miałeś to na myśli choć troszeczkę - kiedy pisałeś o burakach ?

Ależ skąd! To nadinterpretacja i pomówienia! :P Bronię się jak mogę. Lecz jeśli nie uda mi się wyłgać i trafię do pudła to, jak donoszą dzisiejsze gazety, będę tam miał niezgorsze towarzystwo. Bo też i sam Pan Przewodniczący ze mną w celi siedzieć będzie :lol: Mam nadzieję ,ze potrafi grać w szachy lub chociaż w butelkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Kobiety już dawno przeczytały ten mail Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój

kciuk .............

 

No nie wiem bo kobiety zastanawiają się nad kompilacją długości kciuka i penisa swej 2 połowy , chłopaka , narzeczonego , kochanka ect 8) Coś kiedyś było o długości nosa , stóp , zależności wzrostu do długości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż prawe udo , tylko kto to będzie oglądał?

A tak na marginesie to już od jakiegoś czasu mam zamiar zrobić sobie tatuaż ale brak odwagi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dlaczego mikołaj nie może mieć dzieci :

1 bo ma krzywą laskę

2 bo ma worek na plecach

3 bo spu.... się do komina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.