Skocz do zawartości

Budowa strony Forum po zalogowaniu.


leski66

Budowa strony Forum  

27 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co to są "aktualne tematy"?  Nie chodzi o "nowe tematy"?

1 minutę temu, cezary napisał:

W takim razie, po takich wnioskach zgłaszam Kolegę @leski66 na Moderatora.

Ta! Od razu! :zzz:

A na ryby kiedy będzie chodził, czy może w szuwarach z laptopem ma siedzieć i zamiast spławika pilnować to 'gupoty' moderować! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

Co to są "aktualne tematy"?

To są te tematy, które aktualnie klepiemy ( jest ich pięć widocznych ).

Po zalogowaniu oglądasz " ostatnie aktualizacje statusu " - to chyba lepiej od razu luknąć w aktualne tematy - bez mielenia kółkiem myszy.

8 minut temu, cezary napisał:

zgłaszam Kolegę @leski66 na Moderatora

Nie,nie,nie... za " mienki i za mała wiedza we mnie  " i

9 minut temu, Paprock napisał:

 na ryby kiedy będzie chodził (...)

;D

Zapraszam do głosowania ! - proszę o frekwencję, bo być może ona będzie finalnie brana pod uwagę ( no... jako karta przetargowa ). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko problem leży w tym, że trza ( gdzieś przejść, coś otworzyć itp. ), kiedyś po najechaniu kursorem na użytkownika " to było ".

Z lenistwa utworzyłem sobie zakładkę w przeglądarce " Użytkownicy online ", ale jak widać z ankiety, to w większości użytkownicy " nie bardzo chcą być inwigilowani " - w sumie na tak małej próbie nie ma co przesądzać. ( 95 osób oglądało - 7 osób głosowało ) 8/

A więc : Panie i Panowie ZAPRASZAM do ankiety, by poznać Wasze zdanie i nie ma co się bać ankieta jest anonimowa. :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leski66 napisał:

nie ma co się bać ankieta jest anonimowa

Bać to i owszem, nie ma się czego, ale anonimowości to nie ma, przecież jak klikniesz w ludzika po prawej  "zobacz kto głosował" to się wyświetli ko i jak. :rotfl:

Niemniej mnie to nie przeszkadza i dlatego jestem za i nawet ...... bardzo za. :giggle:

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cezary napisał:

(...) klikniesz w ludzika po prawej  "zobacz kto głosował"

Faktycznie, a ja bidny myślałem, że... no nie ważne .

Nie pozostaje mi nic innego jak Wszystkich Przeprosić za moje " niechlujstwo " :razz2:

13 minut temu, leski66 napisał:

nie ma co się bać ankieta jest anonimowa

Przepraszam ! :smile:

Ps mam nadzieję, że nie zaważy to na frekwencji w tej ankiecie. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz ja pikkollę, co za wścibskie towarzycho!!! :evil: Chcą wiedzieć kto kiedy bąki puszcza albo dłubie w nosie!!! :evil: WSTYD! WSTYD!! WSTYD!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zbitur napisał:

@leski66 moderator?

dupa.gif

 

2 godziny temu, Paprock napisał:

Nie ma co naciskać, bo presja tylko zniechęca!

O ! I tym właśnie " daliśmy " wiadomo co... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cezary napisał:

(...) w temacie moda ?

No... Tak ! - aż mi wstyd :evil:

Ale... jeszcze nic nie przepadło :

6 godzin temu, Paprock napisał:

Jak ktoś poczuje parcie, to sam się zgłosi!

O ! :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do wzięcia czynnego udziału w ankiecie, która " może przyczynić się do utworzenia przejrzystego/czytelniejszego Forum. :smile:

Panie i Panowie... do dzieła.  :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile razy mam ten czynny udział brać ? :razz:

 

O ile od  tych co od wielkiego dzwona, tu piszą czy zaglądają, nie ma co wymagać. A tyle "starzy bywalcy" mogliby chwilę na to poświęcić.

Nawet za odpowiedz na nie, nikt do nikogo nie będzie strzelał, chyba że pierogi wejdą, a te z "mielonego twarogu" to jakieś je******e są.  :giggle:

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..., OK - rzuć okiem przed zalogowaniem i się zaloguj - przed zalogowaniem w prawym górnym rogu będziesz miał " czysty " dostęp do aktualnych tematów, a po zalogowaniu już nie, chociaż nadmienię, że Administracja Forum troszkę poprawiła i tu na duży +, ponieważ " aktualne statusy są uporządkowane i nie zajmują tyle miejsca na stronie ".

Dziękuję Tobie, że wziąłeś udział w ankiecie i wyraziłeś Swoje zdania. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, leski66 napisał:

aktualne statusy są uporządkowane i

Aktualnie został tylko wpis admina, a reszta "poleciała w kosmos"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.