Skocz do zawartości

Kolega pinie potrzebuje pomocy!


błachot

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz Kolega bardzo pilnie potrzebuje pomocy, bo ciężko zachorował. Dość niespodziewanie, bo w kwiecie wieku, nagle i poważnie zachorował na nerki.

Potem były konsultacje lekarskie, różnorodne i uciążliwe badania, pobyt w szpitalu.


Po przeszło trzech miesiącach leczenia okazało się, że – po wcześniejszym zdiagnozowaniu także anemii – jest jednak chory jeszcze na raka krwi!

Ta tragiczna wiadomość wiadomość wstrząsnęła nie tylko Jego Rodziną (młodsza Córeczka niedawno skończyła 2 latka!), ale także wstrząsnęła Kolegami i Przyjaciółmi. Jesteśmy wszyscy wprost zdruzgotani!


Nasz Kolega jest filarem naszych Konkursów/Turniejów na najlepszego Uprawnionego Diagnostę Samochodowego. Jako członek legnickiego Oddziału SITK od samego początku aktywnie wspierał wszystkie edycje naszych branżowych zmagań, które nie mogły odbyć się bez Jego udziału.

W jego obecnym ciężkim stanie chorobowym zagrożone jest dalsze prowadzenie tych naszych branżowych zmagań.

 

W związku z powyższym zwracam się z gorącym apelem do całego naszego środowiska zawodowego i do wszystkich PT Czytelników: pomóżcie!

1.    Jeśli wiecie lub słyszeliście o podobnym przypadku (choroba nerek + anemia + rak krwi), to proszę, dajcie znać.

2.    Jeśli słyszeliście o Lekarzu, który skutecznie poradził sobie z wyleczeniem takiego przypadku medycznego, to bardzo proszę, dajcie znać, nawiążcie kontakt.

3.    Jeśli widzicie jakąkolwiek możliwość innej pomocy naszemu Koledze, to bardzo Was proszę, dajcie znać!

 

Ja wiem, że jest wszystkim bardzo trudno.

Branża jest na skraju przepaści, martwimy się o swoje firmy, o swoje miejsca pracy.

Do tego wszystkiego szaleje inflacja, koronawirus także nie został ostatecznie pokonany, i ta wojna na Wschodzie . . . . . . .

 

Mam jednak nadzieję, że rozumiecie tę sytuację z Naszym Kolegą.

Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż Jedna Osoba, dzięki której nasz Chory Kolega będzie mógł zwiększyć swoją i naszą nadzieję na szybki i aktywny powrót do zawodowego środowiska Uprawnionych Diagnostów Samochodowych.

Czekamy!

Kontakt:

kom. 502-289-708 (Błażej Kowalski),

e-mail: dziadekpiotra@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.