Skocz do zawartości

[KOSZULKI] Wyniki nie ogłoszonego konkursu - czyli coś dla Was ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

Zerknijcie sobie na takie oto koszulki termoaktywne:
(wersja męska) https://camoshop.pl/p/22/2196/termoaktywna-granatowa--koszulki-dla-niego.html
(wersja damska) https://camoshop.pl/p/230/4970/termoaktywna-damska-granatowa-termoaktywne-koszulki-dla-niej.html

Jak one wyglądają w praktyce - widać za załączonych fotkach (rozmiar L).
Nosi się je wspaniale, użytkuję od kilkunastu tygodni, intensywnie.

I tak - bardzo proszę wszystkich tych, którzy znajdują się na liście (załączniki), którzy chcą otrzymać taką koszulką jako podziękowanie za Waszą aktywność na forum - o przesłanie do mnie na PW:

  • rozmiaru zamawianej koszulki
  • informacji o tym czy ma być męska czy damska
  • imienia i nazwiska / miejscowości (dokładny adres nie jest mi potrzebny)
  • adresu paczkomatu, gdzie ma być skierowana przesyłka (wraz z jego symbolem)
  • dla potrzeb przesyłki: adresu email
  • dla potrzeb przesyłki: numeru telefonu

Ta koszulka to PREZENT ode mnie - jej zamówienie nie wiąże się z jakimikolwiek zobowiązaniami finansowymi ...

Osoby z listy:
@Paprock@danielg539@JANUSZ60@michal_k@adam1501@Jacdiag@DARIO64@Grzegorz Łódź@aboz@IVVO@Mecher@markes30@Qnick@leski66@cezary@Tomek D@mirek.g@rurek777@berecik@Rafi90@grzegorz70@wolf@wrc69@duchu

+++

Osoby spoza listy mogą także zamówić naszą koszulkę, ale - odpłatnie, bez jakiegokolwiek narzutu z mojej strony.
Cena: 19,90 zł brutto + koszt wysyłki InPost 15,00 zł - łącznie 35,00 zł. Koszt samego nadruku biorę na siebie.
Te osoby także proszę o wysłanie stosownej wiadomości PW, z identyczną zawartością - prześlę Wam w odpowiedzi numer konta, na które będę oczekiwać wpłaty.

+++

Nieprzekraczalny termin na feedback z Waszej strony: 4 czerwca br. (sobota), do godz. 23:59.
Wysyłka koszulek nastąpi po ich zamówieniu i dostarczeniu przez firmę, w której to zamawiam - a więc mniej więcej w połowie czerwca. Powiadomię Was o tym osobną wiadomością ...

 

aktywni_1.png

aktywni_2.png

koszulka_1.jpg

koszulka_2.jpg

koszulka_3.jpg

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 minuty temu, Rafi90 napisał:

Moja czeka w paczkomacie

Moja też, ale patrząc na zegarek, to te 2 godziny i " na klamce przewiszę " :smile:

2 godziny temu, IVVO napisał:

tylko trochę trzeba zrzucić z brzuszka 

śmiech szyderczy.gif

;D

P.s " Niby dobry gospodarz to ... pod dachem trzyma " :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, IVVO napisał:

"Każdy ptaszek ma swój daszek"

 Znam trochę inne - "Witaj brzusiu, żegnaj kusiu" :rolleyes:

 

Moja też w paczkomacie ...

Edytowane przez Mecher
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.