Skocz do zawartości

SZKODA ISTOTNA brak pokwitowania z Policji


koru

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Paprock napisał:

może szturchnie znajomą i w końcu te dowody będą miały czyste konta

"Czyste konto" to za 9-miesięcy - a ogólnie -po szturchnięciu znajomej - trudno o "czyste konto" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zostawię znajomą w spokoju, bo temat mojego auta załatwiliśmy po staremu. Ja dla świętego, zawsze klientowi zaświadczenie z powypadkowego daje, i mówię trzymaj nie wyrzucaj. Jak widać słusznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 22:58, Paprock napisał:

Pytanie do Ciebie, co zrobisz  jako diagnosta jak 80-letni pan .....

Nie rozgraniczam ludzi na starszych, młodszych itp. , sprawdzam samochód a nie wiek klienta po prostu taki przykład dałem (wygląda na to że zły).

Nie wykonałem też nigdy badania po kolizji/wypadku bez pokwitowania  i dla swojego spokoju nie wykonam (takie moje wnioski dzięki temu forum).Dla mnie temat zakończony ale dla podtrzymania płomienia dodam że w moim WK powiedziano mi że niektóre stacje robią i problemu nie widza, tylko my mamy problem więc przez to dopytuję. 

Dążyłem do rozwinięcia tematu aby mieć pewność mojego stanowiska. Zostałem chyba źle odebrany. Nie  przymykam oczy na jakieś usterki , brak dokumentów, nie lituję się nad łupami jak kogoś nie stać na utrzymanie auta to na rower lub autobus, staram się wykonywać to co robię jak najlepiej, nie dostaję premii od badania, nie dostaję reprymendy za N moje badanie moja decyzja o wyniku, Cenie sobie to forum i dlatego tu pytałem jak wy to widzicie bo niby gdzie indziej. Nie zamierzam też wpływać na to aby ktoś robił tak czy inaczej. Pozdrawiam.

 

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Rafi90 napisał:

zaświadczenie z powypadkowego daje, i mówię trzymaj nie wyrzuca

Ja podobnie, łącznie z szytym pokwitowaniem policji, tak by nie musiał szukać, w razie potrzeby.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym , że zawitała do mnie pani ( oj ! taka :OK:) samochodzikiem na badanie z zablokowanym elektr. DR i zagubionym pokwitowaniem (czemu się nie zdziwiłem), powód blokady to brak badań, zadzwoniłem do nadzoru z pytaniem czy odblokowywać, nadzór w osobie P. Jarosława zdecydowanie przekazał, jeżeli w cepiku jest że za BBT to bez problemu można odblokować, jeżeli jest za usterki NIE. Odblokowałem. Nagrodą był promienny uśmiech, aż ciary poszły po plecach. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tłumaczę to inaczej. Skoro dowód zatrzymany to identyfikacji mam dokonać na podstawie pokwitowania i danych w cepiku zawartych. Także każdy sobie rzepkę skrobie, a konkretów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Instrukcja dla @Logenjak szybko go znaleźć:

1) w oknie rejestracji pojazdu do badania naciskamy klawisz "więcej".
2) w oknie z rozwiniętym opisem używamy klawisza "Odczyt XML".
3) otrzymujemy pełny raport jaki CEP przysłał‚ o tym pojeździe
(w tym wszystko o wszystkich dokumentach
nie tylko DR).
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, krzysieknowak napisał:

DARIO64 pracuje na skppro jak myślę

Nie. Ktoś inny mi to przysłał z prośbą o zamieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;) idzie to znalezc w tym odczycie XML... Z ta roznica ze na apce jest to ladnie wyszczegolnione a tutaj jest to tak nieczytelne jak sie tylko da... Zazwyczaj to apka wyglada jak program pisany w notatniku natomiast w tym przypadku to japa sie postaral zeby utrudnic zycie diagnoscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
W dniu 16.06.2023 o 13:41, mirek.g napisał:

Jaką formułkę wpisujecie do zaświadczenie

Im mniej wynika z papieru tym krócej się siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.