Skocz do zawartości

Zmiana ilosci miejsc w land rover discovery 3 lub 4


dogoargentino85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ,mam pytanie zwiazane ze zmiana ilosci miejsc/ siedzen w land rover discovery model 3 lub 4, z 7 osobowego na 2-u osobowy ( wiem moze sie to wydawac co najmniej dziwne,potrzebuje dokonac takiej przerobki do przewozu duzych psow ;-D ), czy mozna takiej zmiany dokonac,w jakim miejscu i czy pozniej nie bedzie problemow z przerejestrowaniem,jakie trzeba liczyc koszta takiej imprezy i czy taka  zmienia ma wplyw na cene oc,ac, ubezpieczenia czy czegos jeszcze po takiej zmianie na duzo wyzsza? z gory dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wymontował siedzenia i do piwnicy schował. Szkoda samochodu na definitywną kasację tylnych miejsc siedzących. Taki Landziak to raczej później za marny grosz do ludzi pójdzie. A kombinowanie w przywróceniu miejsc na powrót może odbić się czkawką. Taką zmianę samemu można wykonać. Koszty, tyle co dodatkowe badanie. O ubezpieczeniach, to pytać agenta. Gdyby jakaś przegroda z siatki miała powstać oddzielająca psy, to bazować na punktach mocowania pasów. UWAGA: dziwny gwint i lepiej niech ślusarz śruby dorobi. A pasy razem z siedzeniami do przechowalni. A już nie pamiętam jak tam i skąd, które pasy wychodzą. Mało to jest istotne.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Gdybym wyjęła tylko te siedzenia to jest obowiązkowe zainstalowanie przegrody z siatki w takim aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pewnie wskazana przy wożeniu psów, tymbardziej że jest tu mowa o przegordzie z siatki, a nie typwej przegrodzie oddzielającej część pasażerką od części bagażowej, jaki występują w samochodach ciężarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to już właściciel ma na karku obowiązek bezpiecznego przewożenia pasażerów czy tam watahy zwierzaków. Jedni wstawiają samoróbki kratki/siatki, inni kupują kosze czy tam kojce. Co, kto sobie życzy i jakie ma fundusze. W każdym razie ja bym nie psuł wnętrza Landziaka na stałe.

A poniżej;

- Można?

- Można!

https://www.youtube.com/watch?v=h8WR22J6j48

No i jeszcze internetowa rozprawka: Jak przewozić psa w samochodzie? Aktualne przepisy | Beesafe

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.