Skocz do zawartości

UWOLNIENIE CEN ZA BADANIA TECHNICZNE


pitermlody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co myślicie jak to wejdzie a słyszałem z pewnych źródeł że mocno nad tym myślą w ministerstwie infrastruktury.Moim zdaniem szczególnie w mniejszych miejscowościach

ceny spadną będą i tacy co za 50zł będą działać oj wtedy moim zdaniem burdel się zrobi.

Zaczynam doceniać obecne urzędowe ceny bo jak uwolnią ceny to będzie nie za wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety! Konkrety! Konkrety! Bo ja też słyszałem, że jak uwolnią ceny to szef da mi Maybacha. Mało tego, bo o tym ćwierkały wróble na wierzbie.

Co to znaczy "pewne źródło"? Bo już były afery Rywina, podsłuchy u Sowy tudzież ośmiorniczki.

A gdybać, co by było gdyby było, to sorry ale ochoty nie mam najmniejszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety kolegi żona pracuje w ministerstwie infrastruktury i ostatnio mówiła mi że głośno tam o tym już ćwierkają.

Jak by to weszło to dopiero mega promocje by były np. przyjedź dziś do nas na badanie techniczne dziś cena tylko 9.99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pitermlody napisał:

Jak by to weszło to dopiero mega promocje by były np. przyjedź dziś do nas na badanie techniczne dziś cena tylko 9.99zł

Chyba sam w to nie wierzysz co piszesz....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pitermlody napisał:

a słyszałem z pewnych źródeł

A jeszcze w maju pisałeś 

Cytat

Do wyborów na pewno żadnych zmian nie będzie a po wyborach może i coś się ruszy.O podwyżkach też chyba trzeba zapomnieć 18 lat ta sama cena nie długo coś mi się wydaje że pierwsze zamknięcia skp będą.

Więc te "pewne żródła" to raczej nie pewne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zrób badanie za 41 zł netto zmiany licznika i zawieź dokumenty do WK - a w tym czasie można zrobić zwykłe lub cokolwiek innego - gdzie tu kalkulacja.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peti napisał:

zawieź dokumenty do WK

Jak chcesz zawozić dokumenty z wymiany licznika, to już twoja sprawa, więc ten płacz jest nie na miejscu.

Oczywiście lepiej popłakać, niż chwilę pomyśleć i wysłać dokumenty. No chyba, że WK jest objazdowy i nie ma stałego adresu, wtedy zwracam honor i możesz ponarzekać

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mecher napisał:

Oczywiście lepiej popłakać, niż chwilę pomyśleć i wysłać dokumenty.

Nie wiem jak u Ciebie ale w mojej okolicy urzędy pocztowe biorą opłatę za wysłanie listu poleconego. Koperta także nie jest za darmo. Kolejnym problemem są kolejki na poczcie. Jak postoje w niej tylko 30 minut to jestem szczęściarzem. Przeważnie to 45-60 minut. No i na pocztę też trzeba dojechać, a może się zdarzyć, iż WK jest bliżej od poczty.

Także co niektórym może się kalkulować osobista wizyta w WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, radekd2 napisał:

ale w mojej okolicy

Nic tylko siedzieć, płakać i narzekać. U mnie widać wielki świat, jako diagnosta du*y ruszać, w takich sytuacjach nie muszę, od tego są inni.

Właściciel stacji też od czegoś jest, a nie tylko od liczenia złotówek i narzekania na mały ruch, czy na za dużą liczbę negatywów. 

Wystarczy, że odpowiadam za prowadzenie dokumentacji, pilnowanie sprawności urządzeń i ich przeglądach itp ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mecher napisał:

w takich sytuacjach nie muszę, od tego są inni

Ja też nie muszę bo takie tematy to kurierem wysyłam.  Sugeruję tylko aby szerzej spojrzeć na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 18:33, Mecher napisał:

a słyszałem z pewnych źródeł

słyszała Pani,nie słyszałam,a ja słyszałam ,że Pani słyszała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już ceny są uwolnione:bez opłaty za gaz,taxi,gratisy,rabaty,talony na paliwo czy myjnię,losowania aut wśród klientów itd...itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiesław napisał:

słyszała Pani,

Zacytowałeś nie moje słowa, więc ja nie słyszałam, a ta druga głucha jak pień, to co miała słyszeć ? Chyba menopauzę  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby uwolnili ceny badań do nagle okazało by się, że opłaca się robić badania za 50 zł brutto i żadne podwyżki by nie były potrzebne 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 06:43, pitermlody napisał:

Konkrety kolegi żona

Ja myślę, że to już jest wystarczający powód żeby nie rozsiewać takich bredni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 10:36, Grzegorz Łódź napisał:

Chyba sam w to nie wierzysz co piszesz....

W mojej miejscowości BT można zrobić za darmo albo prawie za darmo. Wystarczy, iż w tej samej firmie zrobisz serwis klimatyzacji, serwis olejowy i wymienisz opony letnie/zimowe. Sumując rabaty to badanie techniczne masz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.