Skocz do zawartości

Pismo


duchu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem tego pisma, ale bardzo dobrze, że zostało takie pismo wysłane. Nic i tak to nie da bo nawet nie dojdzie do pismo do tego o kogo chodzi...

Wszelkie sprawy związane z zmianami tutaj są poruszane:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DARIO64 napisał:

PISKP pisze

Raczej odpisało pewnemu panu

46 minut temu, markes30 napisał:

za kształtowanie

Pierwsza moja myśl - ktoś oprócz nas tu jednak zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż mimo niewątpliwej podpowiedzi /"30 wątków"/, ze strony środkowiska, przedstawiciel ministerstwa, nie powinien takiego określenia użyć, nie mówiąc o zwykłej kindersztubie,

ale arogancja i dyletanctwo obecnej władzy jest znamienne,

a kto się wróblem urodził... etc

szkoda tylko, że wymienione pismo nie ma szans, na szersze zaistnienie, w przestrzeni publicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, markes30 napisał:

Dziękuję niektórym " kolegom

Przyłączam się do tych podziękowań....

I nie chodzi o to że....

6 godzin temu, DARIO64 napisał:

Prawda boli?

A o zwykłe ludzkie się poszanowanie....

Od tępienia patologii są służby i to im powinno się zgłaszać niepokojące zachowanie,a nie na branżowym forum wylewać żale i krytykować,nazywać "reksiami" nic samemu w tej materii nie czyniąc oprócz paru anonimowych stuknięć w klawiaturę kompa... 

 

 

 

6 godzin temu, duchu napisał:

ktoś oprócz nas tu jednak zagląda...

Też tak myślę że zaglądają tu osoby z różnych kręgów i pionów. Tym bardziej, zastanówmy się czasem co piszemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yogi1984 napisał:

Od tępienia patologii są służby i to im powinno się zgłaszać niepokojące zachowanie,a nie na branżowym forum wylewać żale i krytykować,nazywać "reksiami" nic samemu w tej materii nie czyniąc oprócz paru anonimowych stuknięć w klawiaturę kompa... 

Wszedłeś między wrony... Niby zgoda, ale piętnowanie złych zachowań we własnym gnieździe to nic innego, jak dbanie o dobre imię swoje i środowiska, które się reprezentuje. I skąd wiesz, że nikt nic nie zrobił? A przynajmniej nie próbował. Tyle tylko, że chwalenie się pozbawieniem "kolegi po fachu" stempli, nie jest mile widziane. Bo nadal pokutuje w Nas syndrom PRL-u i każde takie zachowanie, które doprowadza do ukarania kogoś, jest traktowane jako donosicielstwo. Zwłaszcza teraz, gdy na służby zobowiązane do ścigania przestępców patrzy się przez pryzmat uległości wobec partii rządzącej.

I jeszcze jedno na koniec. Czy dobrze Ci się pracuje wiedząc, że za tzw. rogiem jest ktoś, kto "klepnie" każdego parcha, który od Ciebie wyjechał z negatywem? Nie spotkałeś się z określeniami "służbista", "ch.j w chałacie" itp.? Ja doszedłem do momentu, że otwarcie mówię klientom, że się czepiam. Dzięki temu większość docenia to, że mają bardzo dokładnie sprawdzony pojazd, a inni na sam widok robią w tył zwrot. Najlepszy był moment, gdy zmieniłem prywatny samochód i przez rok znowu widziałem płaczków, którzy liczyli na cud.

  • Piwo 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, yogi1984 napisał:

o zwykłe ludzkie się poszanowanie....

Serio ? Bo reksio pewnie mnie szanuje. Obrabiają du**ę że aż miło. O jednym z forum mówią "łysy pedał w fartuchu". Miło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma to też dobre strony, klient jeździ w koło stacji i się rozgląda, patrzy jaki samochód, kto siedzi za monitorem, jest się z czego pośmiać no i nie trzeba biegać tak szybko co by badanie zrobić w 10 minut bo kolejka.

Teraz wiecie jak nas tam postrzegają i dlaczego cennika się nie zmienia. Najbardziej zadowolony z tego wszystkiego jest dyrektor TDT  bo część skp umrze z głodu, część diagnostów odejdzie,  zainteresowanie kursami będzie mniejsze bo kto będzie się w to pchał jak przy taczce zarobi 2 razy więcej, i pan dyrektor powie nie ma wyjścia TDT musi uruchomić sieć stacji, rząd musi dosypać  bo nie ma gdzie robić badań, kierowcy jeżdżą niesprawnymi pojazdami  i cena badania w kosmos wystrzeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Ta władza to rak, który swoje macki pcha wszędzie gdzie się da. Zaraz wszystko będzie Państwowe, i witaj komuno cdn

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafi90 napisał:

Zaraz wszystko będzie Państwowe,

No ale przecież chcemy być urzędnikami państwowymi, to o co "kaman". Zdecydujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aboz napisał:

Bo nadal pokutuje w Nas syndrom PRL-u i każde takie zachowanie, które doprowadza do ukarania kogoś, jest traktowane jako donosicielstwo.

Niestety ale służby też są sobie winne, bo pracują jak za PRL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DARIO64 napisał:

Serio ? Bo reksio pewnie mnie szanuje. Obrabiają du**ę że aż miło. O jednym z forum mówią "łysy pedał w fartuchu". Miło?

Albo Strażnik z Texasu, kuwa z peerelu! :evil: Chyba nie trzeba paluchem pokazywać do kogo przylgnęła taka ksywa. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paprock napisał:

Albo Strażnik z Texasu

A czasem nie o Szeryfa się rozchodzi..., bo strażnik bardziej z ogrodem zoologicznym mi się kojarzy. ;D

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.