Skocz do zawartości

PROTEST SKP - 29/09/2022 r. - Warszawa


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, błachot napisał:

 wyraźniej wyartykułować

Tak panie redaktorze, nie ma to jak chwytliwy artykuł, a że ma mało wspólnego z rzeczywistością, to przecież szczegół ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, danielg539 napisał:

Za rok wybory i będzie doskonała okazja do odsunięcia od koryta tych, którzy już tam byli.

Jasne i zagłosować na następnych , którzy też już tam byli i tak samo się nie sprawdzili nie tylko w tym , głosujmy  na PSL z pewnością pomogą... Tu nie chodzi o polityków tylko o to że i właściciele i diagności są nielubiani ( delikatne określenie). Nikt się za nami nie ujmie. Z drugiej strony jest nas zbyt mało by wywierać jakikolwiek nacisk także protesty typu spacer po stolicy wsadzić można między bajki o widmach i strzygach jeśli chodzi o ich skuteczność.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Solaris napisał:

Niektóre stacje będą tego dnia zamknięte,

żeby był skutek musiało by być "wszystkie stacje"

Organizator protestu chyba ma problem z dotarciem do właścicieli stacji - tu na forum trwa dyskusja czemu diagności nie wykazują inicjatywy w działaniu, a to raczej nie ten problem w całym tym działaniu - właściciel decyduje o przyłączeniu się do protestu i o formie tych decyzji  - zamiast rozsyłać informację do diagnostów PISKP powinien znaleźć dobry kanał do odnalezienia się w głowach przedsiębiorców aby to Oni zdali sobie sprawę z celu działania - nie może być tak że pracownik z wydrukowanymi postulatami biega po właścicielu i przekonuje go do racji protestu - to przykry widok gdy ten się puka w czoło i widzi tylko zysk stacji które w dniu protestu się wzbogacą "jego" kosztem.  Jak każą pracownikowi jechać, może nawet pomogą w częściowym pokryciu kosztów lub wywieszą kartki i flagi i zamkną stację to coś się ruszy - póki co każdy liczy na utarg z dnia lub widzi jego brak - to zły kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nesiasps napisał:

Jak każą pracownikowi jechać, może nawet pomogą w częściowym pokryciu kosztów

Mnie mój szef chce sfinansować wyjazd do Warszawy 29.09. Ale nie na protest, a na komisję infrastruktury. Taki mamy klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. albo że „załatw żeby w okolicy wszyscy zamknęli to ja też zamknę” to chyba jest tak dobrze że nie trzeba zmian i tylko czekać na podwyżkę płac - bo minimalna krajowa dogania nasze wypłaty w szybkim tępie 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmarzyłeś się kolego. Nie zamkną, albo inaczej, będą deklarowali że zamkną ale liczą że konkurencja zamknie i wtedy będą mieli żniwa. Mój szef to by dorobił jeszcze 3 pieczęcie i na 4 kończyny kazał stemplować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Szef zamyka. Mi daje urlop ;-) Panowie darujcie ,jeśli chcecie godniej zarabiać to i z naszej strony musi być jakaś inicjatywa - ot choćby męczyć właściciela że to i dla jego dobra.

Pozdrawiam tych "bardzo" grzecznych co państwu nie chcą szkodzić "jakimiś śmiesznymi protestami" no i "reksiów" bo Ci za kasę to by nawet matkę sprzedali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że pryncypał jedzie jutro protestować, ja też zostałem włączony do akcji - wywiesiłem biało-czerwoną  flagę i przykleiłem na bramie ulotkę protestacyjną :

"PROTEST - 18 LAT ZA TYLE SAMO - DOSYĆ ! ". 

:wink:

P.S. Jutro w trybie normalnym sobie pracuję. Amen. 

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj chlebodawca oznajmił podczas wymiany zdań na temat protestu:

 "dla mnie to niech przeglądy będą nawet po 5 dyszek, może upadnie kilka stacji i przynajmniej będzie więcej diagnostów, a jak podniosą stawki to jeszcze się zrobi pogoń diagnostów za kasą" 

  Wstyd za takiego szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dalkowiak napisał:

"dla mnie to niech przeglądy będą nawet po 5 dyszek, może upadnie kilka stacji i przynajmniej będzie więcej diagnostów, a jak podniosą stawki to jeszcze się zrobi pogoń diagnostów za kasą" 

Januszyzm w pełnej cebuli. Tak właśnie wygląda ten temat, ale wielu się burzy, gdy o tym wspominam. Ja mam to szczęście pracować u ludzi, którzy traktują mnie z szacunkiem i są szczerzy w relacjach ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, dalkowiak napisał:

"dla mnie to niech przeglądy będą nawet po 5 dyszek, może upadnie kilka stacji i przynajmniej będzie więcej diagnostów, a jak podniosą stawki to jeszcze się zrobi pogoń diagnostów za kasą" 

Powtarzałem i powtarzam, w PL relacja pracodawca-pracownik to niemal Pan-niewolnik.  Póki to się nie zmieni to ten kraj będzie w stanie rozkładu.  A to się nie zmieni chyba nigdy,  bo takie podłe podejście do podwładnego jest tu dogmatem.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, danielg539 napisał:

a gdyby tak uwolnić ceny OBT?

To mogłyby być nawet niższe niż obecnie :silent:

P.S. Sorki za wcinanie się, ale znam skp w których płaci się 90 zł, a jak auto z gazem to 130 zł. Takie bonusy ale dla stałych klientów ...... i nie tylko. :nausea:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.