Skocz do zawartości

egzamin praktyczny - czas trwania


Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

38d570bef34a69469bfdcf0c171d0ced-38d570bef34a69469bfdcf0c171d0ced-38001272.png

d3fe44b76ef389b41eb9b7c6ba4ff584-d3fe44b76ef389b41eb9b7c6ba4ff584-86596326.png

 

witam serdecznie 

czy ktos podpowie ile mniej wiecej ile  trwa egzamin praktyczny w Warszwie . mam na godz 11.00 i musze zakupic powrotny bilet . i jak to wyglada czy osobiste przedmioty(plecak) można mieć przy sobie podczas egzaminu?   i jeszcze jedno ile czasu jest na przygotowanie po otrzymaniu pytania i czy można sobie zrobić jakies notatki i z nich korzystać  podczas czasu przygotowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby na egzamin praktyczny wywoływane są alfabetycznie wg nazwisk. 
Czas trwania uzależniony jest od wielu czynników, m.in od tego ile czasu zajmie zdawanie poprzednikom. 
Plecak można mieć, zostawia się go w "poczekalni" albo na hali gdzie przeprowadzony jest egzamin-radzę zapytać egzaminatora o zgodę ;) 
Notatek mieć nie możesz,  Egzamin odbywa się na SKP, dostępne są wszystkie akty prawne obowiązujące na SKP.
Jak dobrze kojarzę to egzamin praktyczny trwa max do godz 14-14.30 
Oczywiście jeśli jesteś pierwsza w kolejności to po zakończonym egzaminie musisz niezwłocznie opuścić teren SKP 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, dominik_z napisał:

dostępne są wszystkie akty prawne obowiązujące na SKP.

tzn. ze można z nich korzystać podczas przygotowywania sie ...?  a podczas dodatkowych pytań zadawanych  przez egzaminatora tez można z nich korzystać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tzw. poczekalni są wydrukowane m.in. informacje n/t oznaczeń na szybach i oponach w celu przypomnienia sobie. Podczas egzaminu nie można z tego korzystać ani z innych notatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po egzaminie 11-10-2022  / podejście nr 2 - Zdane - moja porada dla zdających " przyłożyć się do prawidłowego wypełnienia zaświadczenia " sporo osób na tym uwala i ja pierwszym razem także . POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 10:07, dominik_z napisał:

Osoby na egzamin praktyczny wywoływane są alfabetycznie wg nazwisk. 
 

 

U mnie na egzaminie nie wyczytywali wg nazwisk, zaprosili chętną czwórkę, a następnie kto chętny. Ja o 11.45 byłem już po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ELCAR napisał:

Jestem po egzaminie 11-10-2022  / podejście nr 2 - Zdane - moja porada dla zdających " przyłożyć się do prawidłowego wypełnienia zaświadczenia " sporo osób na tym uwala i ja pierwszym razem także . POWODZENIA

A jakie były pytania ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisowe różne. Ja miałem ostatnio bardzo fajne a mianowicie opis tabliczki znamionowej . Ale wcześniej uwaliłem na opisowym a był Autobus po wypadku o konstrukcji kratownicowej co sprawdzamy , i ustawienie zbieżności .  

Edytowane przez IVVO
literówka i ortografia po interwencji Cezarego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.