Skocz do zawartości

Foto - i nie tylko ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie - jedna z najlepszych stron w necie. NIeprzebrane źródło tapet i .... inspiracji ...

Po każdej wizycie jestem zachwycony ...

 

www.digart.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Tomek D

    17

  • Norbert Jezierski

    11

  • Psuj

    7

  • andy68

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

cyfrowa lustrzanka i dobre obiektywy mam na mysli dwa

 

narazie mam zwykłą lustrzankę i dwa obiektywy 38-80 i 80-210 rękę do zdjęć też mam nienajgorszą.

 

Ale sie chwalę...

 

W każdym razie wcześniej marzyła mi sie konica minolta dynax 7 , ale jak zobaczyłem tego soniacza zmieniłem upodobania. Tym bardziej, że ma standartowy bagnet minolty i pasuje do niego mój tamron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie mam zwykłą lustrzankę i dwa obiektywy 38-80 i 80-210 rękę do zdjęć też mam nienajgorszą.

o to wlasnie mi chodzilo mi chodzi po glowie pentax d100 z podobnymi obiektywami na ebay kosztuje 520 F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja tam jestem laik w tym temacie, ale jak tak sobie patrzę na parametry to niczego sobie.

Jeśli chodzi o temat: cena-jakość to nie mam pojęcia czy jest to atrakcyjn oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Oferta najwyższej klasy cyfrowych aparatów fotograficznych marki Canon zostanie wzbogacona o model EOS-1D Mark III.Jak zapewnia producent, to najefektowniejsza lustrzanka spośród dotychczas dostępnych na rynku.

 

Zaprezentowany przez firmę Canon nowy model lustrzanki cyfrowej z serii EOS-1D, to według producenta, najszybszy aparat typu SLR na świecie. Aparat umożliwia wykonywanie zdjęć seryjnych o rozdzielczości 10 megapikseli z prędkością 10 klatek na sekundę, z buforem 110 zdjęć w formacie JPEG lub 30 w formacie RAW. Model EOS-1D Mark III został wyposażony w procesor Dual DIGIC III, który w znacznym stopniu wpływa na efektywność pracy aparatu. Czułość matrycy aparatu obejmuje zakres 50-6400 ISO.

 

Firma Canon zaprezentuje aparat EOS-1D Mark III na targach PMA w Las Vegas, które rozpoczną się 8 marca. Wtedy zostaną udzielone szczegółowe informacje dotyczące terminu dostępności produktu na rynku i jego ceny.

 

źródło I4U

5ae1a31155a7c_5623_canon-eos-1d-mark-iii(s).jpg.0731d7b7fd52750bf505b3cf4a7c8631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prawdę mówiąc G woli prawdy , piękne zdjęcia.Chyba szykuję się twoja nowa pasja . Czy tak ? .Robiąc fotki łona natury , nie rób czasami zbyt wiele tego łana natury z natury rzec biorąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.