Skocz do zawartości

wyszukiwanie badań


S.K.P-POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem samochodu -czy był na badaniach- i popełniłem pomyłke wklepałem nr nadwozia ,a zaznaczenie (czyli ta kropeczka ) została na nr.rejestracyjnym.uruchomiłem wyszukiwanie i za żadne skarby nieszło tego wyłączyć - po 5minutach reset.

czy jest sposób na szybsze wyłączenie jeżeli sie popełni taki błąd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma tego problemu. Wyswietla ostrzeżenie inwalid cośtam i moge bez problemu zamknąć okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielismy takie przypadki kiedy pracowalismy na poprzednim kompie, teraz po zmianie na nowy od 3 miesiecy zero problemow. Aha jest jeden wyjatek: po sciagnieciu przez net nowszej wersji Stacji znika indeks badan. Trzeba wtedy uruchomic program naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sciagnieciu przez net nowszej wersji Stacji znika indeks badan

 

Potwierdzam, u mnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sciagnieciu przez net nowszej wersji Stacji znika indeks badan. Trzeba wtedy uruchomic program naprawczy.

Raz lub dwa razy się zdarzyło :-( Wypadek przy pracy ...

Teraz powinno być ok - ale proszę o sygnały, jeśli tak nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i za takie wiadomości. Nie jestem w stanie wszystkiego wszędzie śledzić.

 

Tak naprawdę wyznacznikiem poprawności działania programu jest ilość telefonów - dziś nie było jeszcze ani jednego (pukam w niemalowane) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko:

Badanie samochodu zasilanego gazem

-otwieramy załacznik "gaz"

-wpisujemy ważnosc zbiornika(automatycznie wpisywana jest w uwagach )

-wypisujemy usterki np;analiza ponad norme. wadliwe mocowanie przewodów gazowych itp...-usterki te automatycznie nie "wchodzą" do uwag -takie malutkie usprawnienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.