Skocz do zawartości

Impreza integracyjna SIERAKÓW 2006 - tuż przed ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

A więc - moi mili - ostatnie uwagi dotyczące imprezy:

 

1. Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy Puszczyk, ul. Poznańska 28, 64-410 SIERAKÓW,

powiat Międzychód, woj wielkopolskie.

tel. 61/29-53-064, GSM 601/88-53-97

 

2. Informacje dodatkowe dla posiadaczy systemów nawigacji satelitarnej GPS: N 52-38-02-34, E 16-06-17-88

 

3. Początek imprezy: 10 czerwiec br., ok. godz. 18.30 (oczywiście możliwe jest wcześniejsze zakwaterowanie), koniec - 11 czerwca br. - po śniadaniu ...

 

UWAGA !!!

O godz. 19.00 pierwsza z atrakcji tego wieczoru - przejazd bryczkami konnymi po okolicy !!! Nieobecni oczywiście nie pojadą - wymagamy więc olbrzymiej punktualności ...

 

4. Zasady ogólne:

- zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie

- nie zapewniamy ALKOHOLU (to każdy organizuje we własnym zakresie)

- obowiązują stroje sportowe ...

 

DOJAZD - na naszych mapkach zaznaczona trasa od strony Poznania ...

 

Wyjazd z Poznania ul. Dąbrowskiego - kierunek ŚWIECKO,

w miejscowości Pniewy - zjazd z trasy na Gorzów - Szczecin, w miejscowości Kwilcz zjazd na Sieraków

(tak naprawdę oznacza to nieprzerzerwaną jazdę z Poznania prosto na dystansie ok. 60 km, do miejscowości Kwilcz, gdzie skręcamy w prawo, w stronę Sierakowa)

 

Możliwe kontrola radarowe:

- koniec dwupasmówki przy wyjeździe z Poznania (Tarnowo Podgórne, najczęściej na pasach rozdzielających obie jezdnie)

- Rumianek (za skrzyżowaniem z Tarnowem Podgórnym, po obu stronach drogi, na wzniesieniu)

- Młodasko (po prawej, często z lornetką - wyprzedzanie na ciągłych)

- Podrzewie (po prawej, na wylocie po prawej)

- Podrzewie + 5 km (po prawej, obok zajazdu, na dużym zakręcie)

- Lubosz (miejscowość, najczęściej po prawej)

Informacje dodatkowe: http://www.mobilne.net/index.php?strona=katalog&etap=grupy

 

Fotoradary stacjonarne:

- Gaj Wielki (na wlocie, po prawej stronie)

- Podrzewie (na wylocie, po prawej stronie)

Informacje dodatkowe: http://www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

 

Dobre, tanie i smaczne jedzenie (trasa Poznań - Sieraków):

- Podrzewie (na wylocie, po prawej stronie, bar "Pod Wierzbą")

 

Wszelkie zapytania dotyczące organizacji imprezki (i nie tylko) - proszę kierować do mnie dzwoniąc w godzinach pracy firmy NORCOM: tel./fax 61/81-48-584, tel. 61/81-48-726, lub po tych godzinach: GSM 601/72-06-76

 

Z Poznania - z racji odbywającego się na terenie MTP Seminarium organizowanego przez PZMot - wyjeżdżać będę ok. godziny 16 ...

 

***************************

UWAGA !!!!

Osoby, które nie uregulowały pełnej należności za imprezę (200 zł) zobowiązane są to uczynić do dnia 07 czerwca br. (środa) - chyba, że fakt odstępstwa od tej reguły uzgodniły z organizatorem ...

***************************

 

MAPKI - proszę kliknąć, aby obejrzeć je w pełnej skali ...

 

POZNAŃ - PNIEWY - KWILCZ - SIERAKÓW

 

Sieraków_mapa_1.JPG

 

 

PNIEWY - KWILCZ - SIERAKÓW

 

Sieraków_mapa_2.JPG

 

 

KWILCZ - SIERAKÓW

 

Sieraków_mapa_3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek imprezy: 10 czerwiec br., ok. godz. 18.30 (oczywiście możliwe jest wcześniejsze zakwaterowanie), koniec - 11 czerwca br. - po śniadaniu ...

Od której godz. wydają klucze?

Po śniadaniu to ja będę miał jeszcze 1 promil :shock::mrgreen: (mozna gdzieś przewaletować do wieczora no 18-00 ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od której godz. wydają klucze?

Jak przyjedziesz, tak klucze dostaniesz. Bardzo mili ludzie, uprzedziłem ich, że może być kilka osób, które przyjadą wcześniej od innych ...

 

Po śniadaniu to ja będę miał jeszcze 1 promil :shock::mrgreen: (mozna gdzieś przewaletować do wieczora no 18-00 ;) )

Mogę przypuszczać, że wszystko jest do załatwienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj melduje bezpieczny powrót. W domku byłem po 14. Jazda fatalna, gorąco i tłok na drodze, ale dotarłem cały i szczęśliwy. Oczywiście najpierw uciąłem sobie drzemkę :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem drzemke jeszcze w trasie za Koninem pierwszy parking i komara. Godzina minęła nawet nie wiem kiedy. Ale dodomu dotarłem szczęśliwie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, bez tabletek na ból głowy nie obyło się - niestety. Za duż jak na jeden dzień - stresik za stresikiem ...

Ale - jestem zadowolony ... Wy - mam nadzieję - też ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie publikacji materiałów foto i video z imprezy, proponuję nie robić samowolki, tylko zrzucić na płytkę i przesłać do Admina. Po obróbce i (niestety) pewnej lekkiej cenzurze można je będzie wrzucić na forum. Czekam na opinie.

 

[ Dodano: 12-06-2006, 09:38 ]

Nieobecni jak chcą zobaczyc więcej to zapraszam za rok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za - a nawet przeciw. Ale może któryś z Was będzie w stanie coś takiego obrobić ? Ja nie mam żadnego doświadczenia w obróbce ... :D

 

Ale mała cenzurka mile widziana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problemo. Kto robił zdjęcia i filmy prosze o kontakt na PW. Podam adres do wysyłki. I do filmów proszę załączyć odpowiednie kodeki (jeśli są wymagane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory po internecie chodzą filmy jak się bawią lekarze na szkoleniach a teraz rozumiem szlagierem będzie jak sie bawią DIAGNOŚCI :):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej: Panowie było mi bardzo przyjemnie was poznać i podyskutować, poczytać dzienniki powalić dwa dziki. Do następnego spotkania........już rozpoczynam odliczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jesteśmy w "Świecie".Po długich zmaganiach "Berecik" uruchomił kompa.

Wróciliśmy szczęsliwie co" niektórzy" wyspali się po drodze.Panowie było pięknie,i z wielką radością Was poznaliśmy no i oczywiście jesteśmy ZA następnym spotkaniem.

PSUJ jeszcze raz dziękuję za spodnie.

 

Ps. Jeszce byłem na dwóch imprezach z obowiązku ale samopoczucie jest dobre.

 

08/15 napisz jak dotarłeś. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All be ok Szefie. Dojechałem prawie bez problemów :)

Nawet nie pytam dlaczego wymienialiście się spodniami z Psujem :roll:

Przy okazji dziękuję Berecikowi i Norbertowi za podwiezienie z dworca i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dziękuję Berecikowi i Norbertowi za podwiezienie z dworca i z powrotem.

Rzeczywiście - masz za co dziękować .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również było bardzo miło was poznać a zniektórymi "spać" ;)

Henryk Rosiak
dla wtajemniczonych szyszka :lol:

P.S impreza super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.