Skocz do zawartości

Proszę o rozszyfrowanie homologacji


iamo

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu, jest to ciągnik rolniczy z Anglii prawdopodobnie Foton estate 6000

w dowodzie rejestracyjnym praktycznie żadnych danych.

E13*97/68GA*2004/216*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę zaglądnąć do homologacji numer niestety niepełny: e4*2002/24*0724

Suzuki DL650; typ WVB1; Wariant: 1 Wersja: 1

Potrzebuje masy własnej; nacisków; oraz stosunku mocy do masy ;) 

Edytowane przez Logen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest homo do innego wariantu ;) to jest do 2 a mój jest 1 :P Ma większą moc 49 kW i masę własną 217  kg; no ale już znalazłem ;) Z ciekawostek we Włoskim dowodzie jest podany stosunek masy do mocy ;) ale wychodzi na to, że do masy własnej jest dodane 75 kg masy kierowcy ^^ Bo jest podany 0,168 kW/kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Pokazuje wam coś po takim nr homologacji? 03*2007/46*0064*56 Fiat 500

Ewentualnie wersja: 312AYD1B E25M

Edytowane przez BOY96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cezary napisał:

hybrydy nie ma

Nie bo mam taką 500 i na klapie tylnej napis Hybrid ale to chyba będzie tylko jakiś mały akumulator dodatkowy, nie wiem jakie Fiat ma rozwiązanie ale mocy silnika elektrycznego nie ma w homologacji to wpisuję samą benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cezary napisał:

W katalogu ITS znalazłem 5 szt

Wyżej podana wersja. 

Typ: 312

Wariant: AYD1B

Wersja: E25M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Taki temat, Citroen C3 Picasso SH****/SH9HX*, nr homologacji: e2*2001/116*0371*06,  w austriackim dowodzie rejestracyjnym masy przyczep O1-1200kg, O2-675kg w żadnej wersji mi nie pokazuje takiej wartości przyczep. DMC z tabliczki 1771kg i zestawu 2721kg po homologacji miałoby być niby 950kg, wam też tak pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe klient ma CoC a w nim wszystko się zgadza z dowodem austriackim za wyjątkiem F3 którego w dowodzie nie ma a na tabliczce znamionowej jest inne 

IMG20230727133413.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje: SH9HP* mają F3 - 2979 i przyczepy 1200/675; Możliwe, że zamieszali wydając tabliczkę znamionową itd... A jak jest w numerze VIN ?? SH9HP czy SH9HX ??

Ogólnie widać ze są takie masy przyczep dostępne w tych pojazdach i według CoC by się zgadzało. Widocznie tabliczkę wydali z błędnym F3.

Albo i nie :P Z mocą 68 kW i 80 kW są przyczepy 1200; 66.2 kW ma zawsze 950/675...

Edytowane przez Logen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Logen napisał:

A jak jest w numerze VIN ?? SH9HP czy SH9HX ??

W Vinie SH9HX

20 minut temu, Logen napisał:

Albo i nie :P Z mocą 68 kW i 80 kW są przyczepy 1200; 66.2 kW ma zawsze 950/675...

No tylko że w Coc moc 66,2 kw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

A powiedzcie tak szczerze, na co wam deszyfrowanie tych homologacji, z czym problem, konkretnie. Może tak niech klient dokumenty doniesie, nie wiem... W każdym razie ktoś za te katalogi płaci a wy za darmoszkę chcecie! Nieładnie. Wykupić dostęp i tyle.

Edytowane przez Paprock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paprock napisał:

z czym problem, konkretnie.

Problem w tym że aktualnie chwilowo nie mam dostępu do cepiku, tryb awaryjny i nie mam jak rozkodować homologacji w moim programie, a że auto z Francji to nie ma mas przyczep w dowodzie i nie wiem co z mocą bo niby ma być to hybryda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arton napisał:

są tylko RJLLH2...

mój błąd, tak jest właśnie LLH2

31 minut temu, Arton napisał:

jest jeden E-tech

Tylko że dane się nie zgadzają inne DMC, moc i pojemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.