Skocz do zawartości

Godziny trwania egzaminu praktycznego Warszawa


dawid87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie trwania egzaminu praktycznego w Warszawie, mianowicie jeżeli egzamin mam na 8 godzinę (domyślam się że będzie to grupa osób na godz.8) to do której godziny takie egzaminy maksymalnie trwały w Waszym wypadku? Pytanie kierowane ze względów na dojazd i powrót do/z Warszawy. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz termin ? Bo zazwyczaj są na 8:00 i na 11:00 

 

Edytowane przez Jacdiag
CAPS look
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki termin ?

Myślę że do 11:00 będziesz po egzaminie... Ponieważ na godz 11:00 wchodzi następna grupa ...

 

 

Edytowane przez Jacdiag
CAPS look
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aneta  https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/166-regulamin-forum-netykieta/

Cytat

 

7. Nie nadużywaj formatowania!

Na Forum można pisać zarówno czcionką pogrubioną jak i kursywą. Jednak pamiętaj, aby nie nadużywać formatowania. Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych. Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy dioda "Caps Lock" się nie świeci ;)!

 

:zzz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dawid87 napisał:

Waszym wypadku

Teraz jest może trochę inaczej ale jakieś 11 lat temu czekałem ponad 6 godz, bo miałem to szczęście być wywołanym jako ostatni, a wszyscy przychodzili na jedną godzinę. Czekaliśmy w sali i po kolei nas wyczytywano. Trwało to wieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem we wrześniu na praktycznym to po omówieniu egzaminu zapytałem egzaminatora czy jest jakaś kolejność wejścia i się okazało, że nie ma nic przeciwko żeby chętni wchodzili pierwsi. Polecam iść od razu - mniej czekania i niepotrzebnego stresu.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na godzinę 11 14.02 myślę że warto być wcześniej to może coś się dowiemy od wychodzących na przykład jaki mają humor egzaminatorzy😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Diagnosta389 napisał:

jaki mają humor egzaminatorzy

Nie liczyłbym, że mają okres

Jeśli swoje zdanie lub nie zdanie egzaminu, uzależniasz od humoru egzaminatorów, to po co do niego podchodzić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste moje samopoczucie ma wpływ na robotę. Im większą mam bombę tym więcej enek w rejestrze. No niech rzuci ten kamieniem, co twierdzi że tak nie jest.

A w szkole ile razy było, "i jak, i jak, i jak... pani kosi ostro wqurrr... czy spokojna?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Paprock napisał:

pani kosi ostro wqurrr... 

Wcale się jej nie dziwię, skoro miała z takimi elementami styczność :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w październiku na praktycznym, uważam że egzaminatorzy to normalni ludzie, oceniają wiedzę nie robią nikomu pod górkę, ciągną za język, przynajmniej ten co mnie egzaminował, jeśli czegoś nie wiesz da czas na zastanowienie się. Przewodniczący komisji sprawiał wrażenie takiego ostrego i służbisty, opierdolił mnie za zaglądanie na halę. Trzeba coś wiedzieć na egzaminie,  nie ma co liczyć na szczęście. Jak będziesz umiał wypełnić zaświadczenie, będziesz umiał nazwać rzeczy, o które egzaminator pyta, na pewno zdasz. Ja miałem pytanie z adr, identyfikowałem volvo, obok egzaminator wypytywał na egzaminie kolesia z gazu, cytuję:

a to takie miedziane na butli co to jest? 
a to takie niebieskie co to jest? 
a to co to jest? 
a koleś ani be ani kukuryku. 
Tak nie da się zdać, proste rzeczy a gość nie wie! 
Też miałem stres, dziś wiem że niepotrzebnie, egzamin praktyczny jest luźny. 
Dasz radę powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być wykutym na blachę tylko trzeba pokazać, że się logicznie myśli czyli korzystać z podpowiedzi. Z drugiej strony też są ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2023 o 19:07, rumun2000 napisał:


Też miałem stres, dziś wiem że niepotrzebnie, egzamin praktyczny jest luźny. 
Dasz radę powodzenia! 

dzięki koledzy za wsparcie jutro się wszystko okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam muszę się pochwalić egzamin zaliczony 

więcej strachu niż co wszystko warte

dacie rade powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak minimalna płaca jest na 3600 to za chwilę będą prosić ludzi na egzamin z ciastkami i herbatką żeby ośrodki utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Diagnosta389 napisał:

więcej strachu niż co wszystko warte

No widzisz, i po co było o humory pytać.

 

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Diagnosta389 napisał:

więcej strachu niż

Dla osoby odpowiednio przygotowanej i radzącej sobie ze stresem egzaminacyjnym to bułka z masłem dla pozostałych to niestety droga przez mękę.

Gratuluję pozytywnego wyniku i zapraszam do pracy i pomocy na forum dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.