Skocz do zawartości

Rodzaj zawieszenia w sam ciężarowym


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy kto ustala rodzaj zawieszenia w sam ciężarowym (zawieszenia pneumatyczne) ? Wg. mnie jest to temat dla producenta , wydaje zaświadczenie i klient do WK..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent wydaje zaświadczenie odnośnie rodzaju zawieszenia, i żeby nie przyszło Ci do głowy określanie tego na własną rękę. Chyba że chcesz później komuś zwracać podatek albo chodzić po sądach

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem,że też tak uważam ale chciałem się upewnić ponieważ WK wysłał klienta na SKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci przyjdzie klient z oświadczeniem producenta to możesz skasować go 6 dyszek za ustalenie danych i napisać że na podstawie producenta takiego i takiego pojazd posiada zawieszenie pneumatyczne. Niektóre WK lubią sobie dokładać roboty i tak samo z tym jak i z DMC dla 4 ośki wysyłają na potwierdzenie czegoś co już jest potwierdzone

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przyjedzie ci na pierwsze w kraju i widzisz że jest pneumatyczne to też chcesz oświadczenie producenta? Jak tak dalej pójdzie to za niedługo będziemy sprawdzać tylko zaświadczenia i oświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak jest. Taki klimat. Nie od dzisiaj wiadomo, że biurokracja przerośnięta jest. Choć homo jest wystawiono na dwuosobowe auto ciężarowe, to i tak trzeba ekstra potwierdzić spełnienie warunków wynikających z ustawy o VAT. Do rejestracji, pomimo cepiku, stempla w dowodzie, i tak trzeba ekstra zaświadczenie z badania okazać. Na władzę nie poradzę. A wracając do organoleptyki, to czyżby powyższa zasada pierwszego badania dotyczyła również norm EURO, że luken-kuken w wydechową rurę i po smrodzie z wydechu wiem jaką pojazd/silnik spęłnia normę euro? Tak, tak to ma wyglądać?

Poza tym temat zawieszenia pneumatycznego/równoważnego też już był wałkowany klika razy. Wystarczy się przenieść do tamtych wątków, a nie śmiecić na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IVVO locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.