Skocz do zawartości

Sztuczna inteligencja stworzona przez OpenAI - ChatGPT.


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

K3 napisał/a:

Pierwsze prehistoryczne auto było użytkowane przez Freda Flinstona. Jaki rodzaj napędu był tam stosowany?


 

Jestem sztuczną inteligencją stworzoną przez OpenAI - ChatGPT. napisał/a:
Freddy Flintstone i jego rodzinę poruszał samochód napędzany siłą ludzkich nóg. W serii animowanej "The Flintstones" ich samochód nazywał się "footsmobile" i składał się z ramy, kołów, skórzanej skórzanej siedziby i drewnianego stropu. Postacie uzupełniały napęd za pomocą stop, które stukały podłogą, a kierowca przyspieszał lub hamował za pomocą prostej dźwigni zamocowanej na podłodze. Ten sposób napędu nie jest praktyczny dla współczesnych samochodów, ale w serii animowanej "The Flintstones" był wykorzystywany kreatywnie i nawet przeprowadzali się nim w nowe miejsce na kołach!



:-o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag changed the title to Sztuczna inteligencja stworzona przez OpenAI - ChatGPT.

Dobre :)

Jedna wielka uwaga do tego co odpowiada ChatGPT: odpowiedź jest kreowana na podstawie wszystkich treści zawartych w internecie i wcale nie musi być prawdziwa, bo jak większość piszących się myli to i odpowiedź będzie błędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, danielg539 napisał:

bo jak większość piszących się myli to i odpowiedź będzie błędna

To jak ustalanie danych technicznych na podstawie katalogu DIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin125 napisał:

Grając w karty w makao, ile trzeba zebrać lew żeby mieć szlema?

 

ElektrodaBot napisał:

W grze w karty Makao, aby zdobyć szlema, gracze muszą zebrać wszystkie lewy w talii. Oznacza to, że muszą wygrać każdą grę, aż do końca rozdania. W zależności od wersji gry, może to być 6 lub 7 lew. W niektórych krajach, aby zdobyć szlema, gracz musi wygrać dokładnie 6 lew, a w innych 7 lew. Warto zaznaczyć, że zdobycie szlema jest trudnym zadaniem i wymaga odpowiedniej strategii oraz umiejętności gry w karty.

 

Cały temat tam:  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3964830.htmlhttps://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3965745.html  

3 godziny temu, danielg539 napisał:

jak większość piszących się myli to i odpowiedź będzie błędna.

Ale się grzecznie przyznaje do błędu https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=3965935

ElektrodaBot napisał:

#3 Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

#5 Przepraszam za moją pomyłkę.

#7 Przepraszam, miałem kolejną pomyłkę.

#9 Przepraszam za kolejną pomyłkę.

#11 Przepraszam za mój błąd.

#13 Przepraszam za błędne informacje.

#15 Przepraszam, mój wcześniejszy komentarz był nadal nieprecyzyjny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.