Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Często na moją uwage, że coś jest do wymiany klienci otwierają bagażnik i pokazują że już to kupili i leży w bagażniku.

Albo musi pan naprawić hamulce - klient dobra naprawie ale niech pan podbije dowód - a ja na to - i ja panu podbije a pana jakiś mechanik oszuka, że niby naprawiał i tylko pana wykasuje - niech pan jedzie do mechanika wróci i my razem sprawdzimy co on ponaprawiał u pana.

Lub klient - a inny diagnosta to by mi podbił DRa pan nie; a ja na to a inny klient to za 20 zł by mi zastrzelił teściową a Pan? klient sie uśmiech i odchodzi w otchłań innej stacji.

A najlepszy sposób na elastyczne przewody hamulcowe (głównie w polonezie-pozdr dla Włodasa)jak autko jest na rolkach tylną osią to pedałem ham dwa razy "podpompować" i za trzecim do dechy - stare przewody strzelają aż miło :mrgreen:

A majtek to nie miałem okazji widzieć :cry: - może kanał mam za płytki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Na przedniej osi jedno koło niehamuje , klient mówi "panie niemożliwe wyjeżdzałem z domu i były" schodze do kanału przewód hamulcowy zaklepany mówie klientowi a on po chwili namysłu "i prawdopodobnie dlatego niehamuje"

I co takiemu zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- proszę włączyć światła przeciwmgielne tylne

- a gdzie się je włącza :?::?::shock:

 

następny;

-Panie, podbij Pan dowód, będę jeździł na moją odpowiedzialność... :shock:

 

następny;

-Panie, podbij Pan dowód, tym się wcale nie będzie jeździć... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A majtek to nie miałem okazji widzieć - może kanał mam za płytki ?

Żałuj kolego, żałuj !!! - :P mnie się trafiło

 

A przy okazji pęknietych przewodów hamulcowych w sam. ŁADA - ussłyszałem tekst :

"no gdzie to tak naciskać przecież to są rolki do ciężarowych !"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, podbij Pan dowód, tym się wcale nie będzie jeździć... to jest tekst moj ulubiony zadaje wtedy pytanie to po co panu przegląd skoro on nie bedzie jezdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechał klijent golfem4 z luzem na wahaczu i mówie że nie przejdzie przeglądu bo jest duży luz a klijent nato :czy pan jest normalny :shock: ??? i sie zaczeło łacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w poprzedniej firmie - auto z pękniętą szybą:

ja - ma pan pękniętą szybę

klient - tak, wiem, ale ja jeżdżę tylko po lesie

ja - a gdzie pan mieszka?

klient - w "xxx"

ja - a jak pan będzie jechał z "xxx" do lasu to co?

 

Odpowiedź którą uzyskałem nie nadaje się do zacytowania... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorodoway numer nadwozia w escorcie i do tego jeszcze brak tabliczki znamionowej tłumaczę co należy zrobić - rzczeczoznawca , decyzja z WK , a klient - Ja mam to załatwiać ?? , Przecież auto jest zarejestowane co się Pan czepiasz , widzę że nie chcecie zarobić ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała do mnie klientka Citroenem na napompowanie koła (jednego) czemu nie.

Petrzę koło bezdętkowe i zupełny flak. Może się uda napełnić, i steram się to zrobić ale felga nie uszczelnia i nie udaje się a Pani mówi" A na górze jest powietrze to dla czego na dole koła nie ma?" Zaskoczyła mnie tym pytaniem i nie tylko mnie bo klient też się tym super pytankiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł klient na stację i mnie pyta - panie a do zbieżności to mogo być same koła cy ca całe auto?

Mało co nie wybuchłem ze śmiechu.

 

Przyjechała klientka (niezła szprycha) i mówi

- proszę mnie przeglądnąć

- panią czy samochód? :D

- śmiech .... śmiech.... yy... śmiech....śmiech.... no samochód oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechała do mnie klientka Citroenem na napompowanie koła (jednego) czemu nie.

Petrzę koło bezdętkowe i zupełny flak. Może się uda napełnić, i steram się to zrobić ale felga nie uszczelnia i nie udaje się a Pani mówi" A na górze jest powietrze to dla czego na dole koła nie ma?" Zaskoczyła mnie tym pytaniem i nie tylko mnie bo klient też się tym super pytankiem!

 

blondynka? :mrgreen:

 

Łysemu z krótkim karkiem pęka przewód ham na rolkach w "kadecie"- tekst do mnie, zepsułeś pan to teraz naprawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W srodę w czasie sprawdzania fiat punto rok 2000 pękł przewód hamulcowy -trochę dziwne -

ale usłyszałem -dzięki bogu że nie drodze . Człowiek myślący to powiedział - a twojemu klijentowi z włosami wycieli rozum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ale mnie dzisiaj zdżaźnił gościu.

Ja- nie ma pan nalepki kontrolnej szyba jest rozwastwiona(duże białe placki z prawej, lewej str. i na dole szyby)

Klient- PANIE JA TAK JEŻDZE 5 LAT I NIKT SIĘ NIE CZEPIAŁ ( :shock: ) I CO TO ZNOWU ZA NALEPKA

Ja- z nr rejestracyjnym (ciśnionko powoli do góry) która powin...

KLient- WYMYŚLASZ PAN W ŻYCIU NIE SŁYSZAŁEM O JAKIEJŚ NALEPCE A BADANIA PRZECHODZIŁ #$%!*&...

Trzasnięcie drzwiami, wsteczny, odjazd, koniec.

Chciałem go zdyscyplinować, ale że jestem niespotykanie spokojny człowiek- zaniechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie taki typ żyje, co nie wie o nalepkach na szybie. Pomijam określenie ... ja tak 5 lat ..., i w tak prosty sposób "położył" tych co nie widzieli a podbili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Wam wrzucę też niezły temacik.

 

Klient przyjeżdża pojazdem.

Robimy BTP, wynik pozytywny.

Wyciąga dowód innego pojazdu. Puszcza oczka i mówi, żeby jeszcze jedno "machnąć".

Mówię do gościa.."Panie to może być mój ostatni przegląd, i stacji kontroli też..".

Klient na to ..." no to p...dolnij Pan ten ostatni raz".......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient na to ..." no to p...dolnij Pan ten ostatni raz".......

Trzeba się było zapytać czy będzie Cię utrzymywać parę latek jak dmuchną Ci upoważnienie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.