Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od 30 lat jezdze i jeszcze nigdy nikt nie kazal mi na przegladzie wjezdzac samochodem na stacje i nie kontrolowal mnie w ten sposob"

No tak samochód też bym skontrolował, ale patrząc na wiek klientki to 30 lat temu ją też bym przejżał :D ale teraz pewnie nie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, nie skreślaj kobiety tylko na podstawie wieku ... :P

Czy Ty wiesz co potrafi kobieta, która wie czego chce od życia ? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdża klient na badanie i mówi stuknij pan traktor

A przyjechał pan nim?

To trzeba przyjeżdżać a dwa lata temu byłem u konkurencji to nie było trzeba

No i bądż tu zdrowy skoro ktos w ten sposób podchodzi do sprawy

Człowiek ma ochotę stuknąć ale klientowi

Pozdrowionka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj przyjechal klient na pierwsze z zagranicy na dodatek z gazem. Ogolnie fajnie, ale zapomnial zabrac ze soba auta. No i strasznie byl zdziwiony ze "nie da sie" :D

 

[ Dodano: 03-03-2009, 10:49 ]

Czesc

No i na mnie trafilo, az dziwne ze dopiero teraz....Odprawilem z N-ka golfa skladajacego sie w 30 % ze sznurków i drutu a mlody czlowiek (notabene jezdzacy od dwoch lat na rejestracji poprzedniego wlasciciela) obiecal mi, ze on mnie zalatwi tak, iz szybko zamkne stacje uprzednio oglaszajac plajte na calej linii :D.

Troszke sie dzieciak zaczal nakrecac ale spasowal jak pokazalem mu kamery (mamy na stacji monitoring).

Nic szacunku dla starszego i na dodatek urzednika :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty wiesz co potrafi kobieta, która wie czego chce od życia ?

Czego kobieta chce tego nigy nie wiadomo :x Dobrze że żona tu nie zagląda :D

A co potrafi kobieta, alepiej zastanowić się czego nie potrafi hi hi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1."Chodz matka jedziem dalej...k...a nie bedziem sie prosić" .

2.Panie co trzeba zrobic jak mi Policja 20 lat temu dowód zabrała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie podbij pan

Ale on nie ma ręcznego

Panie ja ręcznego nie używam a jak pan nie podbijesz to pojadę gdzie indziej

I dopóki CEPIK nie będzie działał to tak będzie że znajdzie się ktoś kto podbije wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dopóki CEPIK nie będzie działał to tak będzie że znajdzie się ktoś kto podbije wszystko

Pod warunkiem, że będzie działał tak, że nie pozwoli na innej stacji wykonać badania i klient będzie musiał wrócić do Ciebie. Póki co jest to nieosiągalne bo jeżeli nawet wykonasz badanie z wynikiem N to nie pobierasz OE więc w CEPIK-u nie ma informacji, że taki pojazd był gdziekolwiek i na "poczcie" dostanie "stępel" bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Pod warunkiem, że będzie działał tak, że nie pozwoli na innej stacji wykonać badania i klient będzie musiał wrócić do Ciebie. Póki co jest to nieosiągalne bo jeżeli nawet wykonasz badanie z wynikiem N to nie pobierasz OE więc w CEPIK-u nie ma informacji, że taki pojazd był gdziekolwiek i na "poczcie" dostanie "stępel" bez problemu.

 

Ale to jest banalna sprawa, kazda stacja podlaczona do sieci CEPIK via internet - nawet radiolinia jak bankomaty, zatwierdzenie badania trafia momentalnie do bazy danych, jesli w ciagu 14 dni od N-ki pojazd dostaje P na innej stacji w "centrali" zapala sie RED ALERT i specjalna komorka kontrolna pakuje kanapki i w droge.

6 miesiecy dzialania takiego systemu i skonczylaby sie pieczatkologia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeżeli nawet wykonasz badanie z wynikiem N to nie pobierasz OE więc w CEPIK-u nie ma informacji,

 

Do cepiku bedą przekazywane info o wszystkich wpisach do rejestru, nie tylko o pozytywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cepiku bedą przekazywane info o wszystkich wpisach do rejestru, nie tylko o pozytywnych

Jeżeli tak to będzie piękna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do wersji CEPIK online czyli non stop jeszcze daleka droga bo narazie wersja cepik jest taka że conajmniej raz na 3 dni masz obowiązek wysłać zrobione badania.

A znając ich tempo to trochę to potrwa, no ale od czegos trzeba zacząć.

Ja już jestem od dzisiaj podpięty "koniec z lewiznami" :x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może byście zaczeli używać ( kto oczywiście posiada Stację 2000 firmy Norcom) coś takiego jak czarna lista , która by napewno pomogła wyeliminować oszustów i wpakowania sie innego diagnosty w tarapaty chodźby przez triki konkurencji itp...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był !

Musielibyśmy gdzieś podpiąć się pod jakąś baze... temat dobry, ale nie do przeskoczenia logistycznie ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst :

 

witam przyjechałem na przegląd tylko jest jeden problem:szyba pęknieta ale mam przygotowane dla pana 50 zł przejdzie?? :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przygotowane dla pana 50 zł przejdzie??

 

Pewnie spojrzałeś na niego karcącym wzrokiem, na co on:

 

"Przepraszam - oczywiście chodziło o 150!" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z klientem

diagnosta :a Pan wyciek oleju silnika

klient :ale mnie oleju nie ubywa od zmiany do zmiany mam stan....

 

Miałem kilku takich normanie mnie rozbroili......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak u mnie miałem takiego gościa przyjechał Fiatem Punto i tak:

 

ja:ma pan wyciek oleju z silnika (zalany cały silnik)

klient:e tam panie jaki wyciek w każdy Fiacie są wycieki ten typ tak ma,pokaż mi pan takiego Fiata w którym nie cieknie

 

:shock::evil::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi klient na stacje,jest po godzine 7-mej i wali taki tekst,oczywiście ani dzięń dobry ,ani pocałuj mnie w d--ę.

Ja; dzień dobry,słucham pana?

On; Co słucham ,przegląd chciałem,ludzi do pracy wiozę,spieszy mi się !!!!

Ja; Proszę dowód rejestracyjny, a czy dowiezie pan tych ludzi do pracy to się jeszcze okaże.

Zawinął się na pięcie i tyle go widziałem.

Za jakąś godzinę przychodzi do mnie kierownik i mówi że był na mnie telefon,dzwonił gość i powiedział że byłem arogancki i że nie chciałem mu zrobić przeglądu i on musiał jechać 30 km dalej ,zrobić przegląd gdzie indziej i że jego ludzie spóźnili się do pracy i on jest stratny i żąda zwrotu pieniędzy za paliwo i że diagnosta jest ham i on go załatwi. :-D

Jakoś sie więcej nie pokazał,ale co ja się musiałem tłumaczyć to dajcie ludzie spokuj.

Nie miałem przecież światków, a klient podobno ma zawsze rację.

Ręce opadają. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.