Skocz do zawartości

Teksty klientów podczas OBT


WOJT999

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się klientka też kiedyś rozpłakała na stacji (młoda dziewczyna :-D )jak jej powiedziałem ze ma peknięty przewód hamucowy , który nie wytrzymał próby na rolkach. Rozpłakała się (jak się tłumaczyła później)bo sobie uświadomiła co się mogo by stać jakby do takiej sytauacji doszło na drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj klient który jak się przedstawił pracuje w urzędzie celnym -

" No panie... podbij mi pan, to ja panu też coś załatwię..."

 

A drugi nie mówiąc nic przeszedł do czynów, daje mi DR, ja otwieram a tam... 40 złotych :evil:

 

Obaj mieli zonk-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie trafił się przegląd na odległość otóż przychodzi klient i daje mi DR a na pytanie gdzie jest pojazd odpowiada że we włoszech tylko jego córka mu dowód przysłała żeby przegląd zrobił

I mocno zdziwiony a wręcz obrażony poszedł w p..........zdu!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

eeeeeee !!!! panie co pan tam robisz?? sie klient mnie pyta

odpowiadam - wykonuje panu badanie techniczne

klient - panie ja tu nie przyjechałem żebyś mi pan kołami szarpał tylko po pieczatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód wjeżdża przodem na szarpak i mówię... proszę nacisnąć hamulec, a klient na to.... przedni czy tylni? :-D

a raz młody człowiek po sprawdzeniu przedniej osi na rolkach, mówi że z tyłu to samochód nie ma hamulcy tylko ręczny, w pierwszej chwili to pomyślałem że się przyznał zawczasu do usterki, ale nieee on do mnie twardo że samochody hamują przodem tylko, a ręcznym z tyłu :-D nie wiedziałem czy żartuje czy rzeczywiście w to wierzy :-D po wjechaniu tylną osią okazało się że i zasadniczy był sprawny i ręczny :-D całe życie człowiek się uczy... powiedziałem mu na pocieszenie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic jak robiłem pierwszy raz Bx to dalem N za brak hamulca pomocniczego a nato klijent panie ja dopiero co naprawiałem układ hamulcowy i pokazuje fakture na naprawe a tam 1500 zł ale skoro niema hamulca to jade na reklamacje.Ale to było ładnych pare lat temu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

się zdziwiłem przy moim pierwszym BX-ie na stacji

jeszcze jest Xantia i Olcit

 

I CX i XM :)

 

Co do tekstow to mi dzis z rana wszystko opadlo, wjezdza klient Transitem i zamiast dzien dobry:

 

"mam kilka workow do wywalenia nie wiesz pan gdzie mozne je tu wywalic - bo do lasu daleko jechac."

Wjezdzam na BT patrze i do klienta:

 

Nie ma pozycji z przodu - klient WIEM

Nie ma jednego mijania/drogowego - klient WIEM

Nie ma sygnalu - klient WIEM

i wyraznie zirytowany:

"Panie stukaj pan bo mnie sie spieszy"

wyjasnilem co i jak i pojechal poprawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.