Skocz do zawartości

Ile macie badań rocznie ?


Norbert Jezierski

Ile mamy badań rocznie ?  

131 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus,wytłumacz mi skoro jesteś z Warszawy,to jak może nie być konkurencji,chyba ,że jesteście jedyną legalną stacją w Warszawie?Ps.Zarcik :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    10

  • krzycho

    8

  • andrzejkamin

    5

  • mirek.g

    5

Siemka

 

Tytus,wytłumacz mi skoro jesteś z Warszawy,to jak może nie być konkurencji,chyba ,że jesteście jedyną legalną stacją w Warszawie?Ps.Zarcik :):):):)

 

Kolego, Warszawa to rozlegle miasteczko :) OSKP na ktorej pracuje jest oddalona ok 15 km od centrum a w promieniu 5-6 km nie mamy innej stacji. Co do legalnosci to chyba tak...chyba mam wszystko co trzeba i chyba nie boje sie kontroli (z naciskiem na chyba :D :D :D ) i spie spokojne ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie boje sie kontroli (z naciskiem na chyba :D :D :D ) i spie spokojne ... :D

Jaki optymista :lol: , nie ma spokojnych diagnostów są tylko źle sprawdzeni... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja miałem przed chwilą zaświadczenie z OSKP z Zabrza z numerem 8970, a mamy początek lipca 2009r to jakim stanem zamknie się rok no z 20000 badań. to mają tam przerób jak w fabryce.

 

8970 badań to wychodzi miesięcznie około 1500 badań

średnio dziennie licząc 25 dni roboczych to jest 60 badań dziennie.

Dając na 1 pojazd no 30 min to dziennie przy stacji czynnej 24h można zrobić 48 badań,

a gdzie 12.

No trzeba przyznać chłopaki zasówają-no chyba że są 3 stanowiska i z 6 diagnostów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę aby tak było ale to jest nic.

Mam właśnie przed sobą zaświadczenie z OSKP z żOR (znowu Górny śląsk) z numerem 14084/09.

 

No tutaj to już chyba walą przeglądy jak w Chinach.

 

Albo mają filie - w domach.

 

Nie no panowie nie przesadzajcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
z numerem 8970,

może numerują ciągle od początku istnienia stacji

i nie "zerują" na początku roku

:D

 

....dokładnie tak tutaj jest. Nie ma się co podniecać, te wysokie numery to numeracje od początku prowadzenie stacji, ( u mnie teraz jest 19452/2009) Stacja otwarta w 2003 r . Licznik nie jest zerowany na początku roku. ( Interpretacja przepisów - urzędników z wydziału komunikacji - takie są ich zalecenia). ...... Panowie nie siejcie :evil: herezji.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie herezje- znakiem tego macie jakiś szajski program komputerowy- ja nie spotkałem się z takim który numerowałby zaświadczenia od początku istnienia stacji bynajmniej znanych firm -dekry, norcomu, its-u itd. Przez samą logikę można sie domyślać że jeżeli coś jest łamane przez dany rok to dotyczy to tylko i wyłącznie tego roku , ale jak macie takie programy to trudno -wasz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. andrzejkamin dobrze liczysz ale wszystkiego nie można uogólniać.

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć że są stacje 2-stanowiskowe i na jednej

zmianie w zależności od potrzeby pracuje 2-3 diagnostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

o nas około 25-30 dziennie przez 14 godzin dziennie. jeden diagnosta co drugi dzień

chyba niezle sadzac po tym co piszecie

warszawa bogata dzielnica duuuuuuuuuuzo obt na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

mamy koniec roku może pochwalimy się wynikami :-D................................................................W Polsce zarejestrowanych jest 16 mln aut, a liczba stacji diagnostycznych wynosi od 3,5 do 4 tys. Część z nich musi przynosić straty. Specjaliści z Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, czyli organizacji zrzeszającej około 10% wszystkich właścicieli stacji diagnostycznych, szacują, że próg rentowności stacja osiąga po przebadaniu pięciu tysięcy pojazdów rocznie. Nie każda może przyciągnąć aż tylu klientów...............................czyli mając 2 tys badań dokładamy do interesu ::claus????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.