Skocz do zawartości

Coś na stres dla diagnosty !


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Personal Stress Reliever to elektroniczny monitor stresu, który wprowadziła na rynek debiutująca firma emWave.Urządzenie sprawdza puls i na jego podstawie określa poziom zdenerwowania danej osoby, a następnie podaje wskazówki jak przywrócić spokój ducha.

 

Jak podaje producent, główną zasadą funkcjonowania urządzenia jest wykrywanie wszelkich anomalii zwykłego rytmu serca. W zestawie dołączone jest również specjalnie oprogramowanie dla komputera, które zawiera wskazówki i różne techniki oddychania, mające pomóc w przywróceniu równowagi i uspokojeniu zszarganych stresem nerwów.

 

Personal Stress Reliever dostępny jest w sprzedaży, w cenie 200 USD.

 

źródło: I4U

5ae1a2d812549_4482_emwave-personal-stress-monitor.jpg.cc4085f0d24aae062a8d9a9b51a721ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak żywotne są baterie tego ustrojstwa? Biorąc pod uwagę ,że w naszym fachu musiałoby pracować non-stop,to przydałyby się takie very very long life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dlamnie jak bym był za spokojny to klienci na głowe by mi weszli a tak jak dowód zabieram to przynajmniej widac że jestem wkurzony zresztą miałem dzisiaj taki przypadek przyjaechał gówniarz golem na przeglad i jak po przeprowadzeniu badania powiedzialem że dowód zabieram o zaczął się śmiać i mówi że sobie to załatwi i oodam mu dowód no i się przeliczył bo tatuś mu nie pomógł :twisted:. Tak więc w moim przypadku lepiej tego cudownego urzadzenia bym nie zastosował niech klient widzi jaki stan techniczny ma jego auto a moja mina nieraz nawet nadwyraz to uwidacznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedze i myśle i pewnie najlepsze rozwiązanie na stres to rękopis od Psuja ! Tylko co szef na to ... :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 pkt.

Radzieccy uczeni po wielu, wielu latach badań odkryli, że najlepszym lekarstwem na stres jest woda ;)

Wystarczy dwie krople wody na szklankę wódki

Po dokładnym wymieszaniu wypić jednym duszkim

Stosować co 6 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy urzadzeniach odstresowujących to co myślicie o tej klawiaturze wymyśłonej przez Japończyków?

 

angelkitty13qh.jpg

angelkitty27at.jpg

 

Ja tam nie miałbym nic przeciwko gdyby takowe znalazły sie na wyposażeniu każdej SKP. Czułbym się przy niej wyjątkowo odprężony. :V po pierwsze jest estetyczna a po drugie nie dostałbym po łapach za wtykanie ich tam gdzie nie trzeba. Coż, ja tylko piszę :roll:

Ale są też i wady. Do jej prawidłowego funkcjonowania, prócz zasilania jest także potrzebne jej dożywianie i jak sądzę, regularne zaspokajanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to wyskoczyło mni 20 punkcików, hm nie wiem czy to dobrze czy źle ale super to napewno nie jest. A teraz to ja stresam ma z powodu tylko 35 stopni u mnie w biurze :( . Chyba przed wjazdem na stacje zamontuje sobie deszczownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Rewelacja, powiem szczerze że aż mi się w głowie zakręciło!! robi wrażenie jacy to my jesteśmy miroskopijnie malutcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.