Skocz do zawartości

Opinia o programie dla SKP


Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to wyłącznie moja prywatna opinia.

 

Miałem przyjemność z racji wykonywanego zawodu testować wszystkie dostępne programy w naszym kraju od 1999r. Mimo, iż przepisy jeszcze tego nie wymagały postarałem się przy głównym udziale bydgoskich stacji kontroli pojazdów by dokonano wyboru najlepszego programu, prostego w obsłudze dla diagnostów a co najważniejsze sprawdzenia współpracy z autorem programu, jego otwartością na powstające zmiany i serwis szybki i sprawny.

 

W efekcie uważam, że byliśmy pierwszym miastem w Polsce, który od 1999r. miał skomputeryzowane wszystkie stacje kontroli pojazdów. Wybór stacji na ten program i tego autora (nazwy nie mogę wymienić) spowodował, iż stacje pisemnie wyrażały opinię o bardzo dobrej współpracy z Poznaniem.

 

Z chwilą wprowadzenia obowiązku elektronicznej ewidencji badań zdaje się od 1 maja 2003r. nasi diagności nie zauważyli zmian w tym przepisie bo już od blisko 5 lat wydawali zaświadczenia w formie elektronicznej.

 

Powstało to o co nam chodziło. Nie wystarczy sprzedać program, ale trzeba posiadać właściwy serwis i ludzi potrafiących w ciągu 1 minuty zdalnie rozwiązać każdy problem i na łączach elektronicznych dostarczyć podmieniony plik exe.

 

Nadal śledzę wszystkie programy obsługujące programy dla stacji i odwarze się stwierdzić w swoim imieniu, że jest to najlepszy program do ewidencji badań technicznych pojazdów. Nawet wiekowy diagnosta nie mający w domu komputera potrafi go obsłużyć. Wiem co mówię, gdyż współpracuję z tą firmą od 7 lat tj. od chwili wyboru przez właścicieli wszystkich bydgoskich stacji właśnie tego programu a oni tak samo jak ja testowali każdy program dostępny w tym kraju.

 

Jak dodamy do tego forum diagnostów, które gości najwybitniejszych diagnostów w tym kraju to widać, że firma nie spoczywa na laurach.

 

Po prostu gratuluję autorowi programu i jego zespołowi serwisowemu. Naprawdę dobra robota.

Dodam, że nikt mnie nie prosił o taką opinię jednak trzeba docenić autora tak dobrego programu.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jest swietny , a początki nie były wcale takie trudne, jestem wiekowy diagnosta i nie mam kompa w domu, i co ciekawe pierwszy to opanowałem niz moi młodsi koledzy , aż strach pomysleć o pisanu zaswiadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz pisać i szybko dojdziesz do wprawy to dotychczasowa praca okaże się szarą przeszłością do której nie będziesz tęsnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pracujemy na tym programie od czterech lat i nigdy nie bylo problemow. Nawet wtedy gdy przepisy zmienialy sie praktycznie z dnia na dzien program Stacja 2000 byl blyskawicznie aktualizowany.Dziekujemy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.