Skocz do zawartości

Klawisz "SZUKAJ"


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Tak se pomyślałem, że przydałby sie taki klawisz z panelu głównego, bez zaznaczania okresu wyszukiwania. Było by dużo szybciej i wygodniej szukać "jakiegoś tam" badania lub pojazdu. I dobrze coby sprawdzana była też czarna lista a nie tylko baza przeglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przydałby sie taki klawisz z panelu głównego,

 

może jednak da się cusik zrobić???

 

Czasem dzwonią z wk i cośtam chcą sprawdzić, a zaznaczanie okresów wyszukiwania jest trochę czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Tak sobie przeglądam dziś pewne rzeczy ...

 

Po co zaznaczasz okres wyszukiwania ? Daj "bez ograniczeń" i będzie ok ... Dlaczego nie możesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak robię... ale i tak trzeba się motać w oknie w którym jest pełno szczegółowych opcji (na kontroli z WK nadzorujący był pod wrażeniem, że wszystko można wyszukać i podzielić na różne opcje).

 

Ale czasem po prostu interesuje mnie czy dane auto było i już i w tym przypadku interesuje mnie tylko nr rej. Do tej opcji częściej np. zamiast wyszukiwarki, używam nowego badania, bo tam po wklepaniu nr rej. system od razu wywala, że pojazd był, kiedy i z jakim wynikiem. Tak jest szybciej i wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.