Skocz do zawartości

Homologacja na folię przyciemniającą szyby.


michu013

Rekomendowane odpowiedzi

Kolanko napisał/a:

po co krzywdzić człowieka który nic nie robił przy szybach.

 

A po co krzywdzić swoją d... która jest niewinna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    18

  • jarolud

    12

  • bohdang

    10

  • Kolanko

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

A po co krzywdzić swoją d... która jest niewinna. :D

 

a dałeś kiedy N za zbyt ciemną a-termiczną ? :) A czy niewinna ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dałeś kiedy N za zbyt ciemną a-termiczną ?

 

Jeszcze takiego cuda nie widziałem,od dłuższego czasu nie miałem żadnego ryzykanta z przyciemnianymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego cuda nie widziałem,od dłuższego czasu nie miałem żadnego ryzykanta z przyciemnianymi.

 

Kiedy ja nie o tym ... 8) przeczytaj jeszcze raz :-) Na szybach nie ma folii a badania może nie przejść. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupił auto nie znając przepisów
Ostatnio miałem gościa który kupił auto z przyciemnionymi szybami od policjanta i twierdził z cała stanowczością że coś mi się pomyliło :razz: Ludzie nie muszą się znać na takich rzeczach i się nie znają. A te parę %-bez przesady,jeśli szyba nic nie kombinowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te parę %-bez przesady,jeśli szyba nic nie kombinowana.

 

To ile może być poza normą ? Zdefiniuj "parę %" Skoro ktoś ustalił granicę to nie wiedziałem ze można ją przekroczyć Człowiek ciągle się uczy .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "parę %" Skoro ktoś ustalił granicę to nie wiedziałem ze można ją przekroczyć Człowiek ciągle się uczy ....
Pisałem o przypadku poruszonym przez Janusza60, i dalej uważam że dałbym P. Wyczuwam nutę złośliwości w twojej wypowiedzi-po co? :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o przypadku poruszonym przez Janusza60, i dalej uważam że dałbym P. Wyczuwam nutę złośliwości w twojej wypowiedzi-po co?

 

Tym tokiem myślenia można dopuścić do ruchu każde auto, bo przecież ma tylko lekki luz na sworzniu. A hamulec przekracza normę tylko o 5 %. Rejestracja 2005 a produkcja 2004 - przecież to tylko jeden rok różnicy.

 

Cóż to są Twoje decyzje i pieczątki. Ale pamiętaj - kto ma miękkie serce musi mieć twardą d...

 

Szkoda tylko, że pracujemy na tym samym terenie i mam takiego "konkurenta". Kilku takich i będę mógł "złożyć zabawki" i iść na kuronia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tokiem myślenia można dopuścić do ruchu każde auto, bo przecież ma tylko lekki luz na sworzniu. A hamulec przekracza normę tylko o 5 %. Rejestracja 2005 a produkcja 2004 - przecież to tylko jeden rok różnicy.
Z tym to Cię trochę poniosło-nigdzie tak nie napisałem :razz:

 

[ Dodano: 10-02-2010, 10:07 ]

Szkoda tylko, że pracujemy na tym samym terenie i mam takiego "konkurenta". Kilku takich i będę mógł "złożyć zabawki" i iść na kuronia

A ten wniosek to mnie lekko zszokował. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież ma tylko lekki luz na sworzniu

 

Nie ma lekkich luzów ,są" nadmierne" (tak mówią przepisy) :D

A co to są "nadmierne luzy",czy jest definicja -1mm,2mm,itd ???? Kazdy to "widzi" inaczej :o

Jeśli sa normy 75% ,30% itp to ich nie mozna przekroczyc i koniec dyskusji :) i z tym sie zgadzam:"

kto ma miękkie serce musi mieć twardą d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniuj "parę %" Skoro ktoś ustalił granicę to nie wiedziałem ze można ją przekroczyć Człowiek ciągle się uczy ....
Pisałem o przypadku poruszonym przez Janusza60, i dalej uważam że dałbym P. Wyczuwam nutę złośliwości w twojej wypowiedzi-po co? :razz:

 

Myślę ze jesteś przewrażliwiony. Nie mam ochoty i czasu nikomu złośliwości robić. Tu walczymy z problemami nie z ludźmi. Tę naszą telenowele czyta jednak trochę ludzi więc zastanów się co i jak piszesz skoro rzeczową argumentację odbierasz jako atak osobisty na Jej Książęcą Mość to trudno :-) A teraz wyjaśnij, mnie prostemu diagnoście : hamulce max różnica 30 % Ma 33% dasz P? To teraz o szybach mi wytłumacz te "parę %" poza ustawowo wyznaczoną granicę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takiego cuda nie widziałem,od dłuższego czasu nie miałem żadnego ryzykanta z przyciemnianymi.

 

Kiedy ja nie o tym ... 8) przeczytaj jeszcze raz :-) Na szybach nie ma folii a badania może nie przejść. :)

 

Dobrze przeczytałem i dlatego napisałem że nie widziałem,a jak się trafi to pewnie będzie P,bo mogę nie wyłapać. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to są "nadmierne luzy",czy jest definicja -1mm,2mm,itd ???? Kazdy to "widzi" inaczej :o

Właśnie po to od kandydata na diagnostę jest wymagana praktyka na warsztacie samochodowym. Taki człowiek musi wiedzieć co jest lekkim luzem a co już nadmiernym. W przypadkach, w których są określone pewne wartości liczbowe to nie potrzeba wiele nad tym myśleć. Albo coś się mieści w tych wartościach to wtedy jest ok albo się nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej Książęcą Mość
W dalszym ciągu jesteś złośliwy. :razz:
hamulce max różnica 30 % Ma 33% dasz P
Rozmawiamy o przypadku szyb, o różnicy prawie niedostrzegalnej dla zwykłego człowieka a nie o hamulcach, trochę mylisz pojęcia. :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jesteś złośliwy

 

Kolanko poczucie humoru ZERO :x

 

To teraz o szybach mi wytłumacz te "parę %" poza ustawowo wyznaczoną granicę 8) Odpowiadaj na pytania Domniemywam ze przymykasz oko i na hamulce skoro szybami się nie przejmujesz .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadaj na pytania Domniemywam ze przymykasz oko i na hamulce skoro szybami się nie przejmujesz ....
A gdzie ja napisałem że nie przejmuję się hamulcami? Z czego wynika twoja ocena? :razz:
Kolanko poczucie humoru ZERO
Następny nietrafiony wniosek. :-( Tak z ciekawości weż miernik i sprawdż w paru autach- będziesz bardzo zdziwiony, może wtedy zrozumiesz o czym piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pójść innym tropem i zastanowić się co zrobić jak w fabrycznie nowym pojeździe (np. Renault) wartość współczynnika przenikania światła przekracz normę np.: o 2%. Przepisy homologacyjne we wszystkich krajach są chyba takie same, ale czy nasze mierniki przenikalności światła mierzą dokładnie według takich samych kryteriów jak przyrządy producentów szyb? Czy może sytuacja wygląda identycznie jak sprawdzenie przystosowania pojazdu do ciągnięcia przyczep z zamontowanym modułem elektronicznym do haka, gdzie producent modułu wyraźnie zaznacz, że sprawności instalacji elektrycznej nie można badać przyrządem elektronicznym tylko przez podłaczenie odpowiedniej rezystancj (żarówki).

Wniosek jest prosty przepisy obowiazujące na SKP nie nadążaja za postępem jaki jest na rynku motoryzacyjnym!!!!

P.S. Citroen C4 od poczatku swojej produkcji miał możliwość uruchomienia świateł dziennych (paliły się tylko światla mijania, bez pozycyjnych), a ustawodawca dopiero kilka miesięcy temu zezwolił na takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się o czym wy piszecie? Sprawa dotyczy szyby a ja dowiedziałem się że jestem pocztowcem, a Psuj trafi w związku z moją osobą na kuroniówkę. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się o czym wy piszecie? Sprawa dotyczy szyby a ja dowiedziałem się że jestem pocztowcem, a Psuj trafi w związku z moją osobą na kuroniówkę. :x

 

Psuj miał racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.